ГлавнаяФорумИсторияЦе цікаво! / Это интересно!

Це цікаво! / Это интересно!

Интересные фотографии, факты и эпизоды из жизни самих битлов и вокруг их имён
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1421
Львов
6 часов назад
Як повідомляє блог The Daily Beatles, відомий дослідник творчості Бітлз і автор книжок про них Кеннет Уомек планує у 2023 році опублікувати біографію Мела Еванса, бувшого дорожним менеджером і близьким другом бітлів, а у 2024 – видати ілюстрований архів Еванса, куди увійдуть його нотатки, щоденники, фотографії. У минулому році Уомеку довелося ознайомитися з архівом спадкоємців Еванса, зокрема сина Гері. «Те що я знайшов у цьому архіві, значно перевищує мої сподівання, про які міг тільки мріяти» - заявив Уомек.
Мене ось що дивує. Адже досвідчені бітломани не одноразово чули про «загадкову валізу» Еванса з матеріалами книги, яку він збирався опублікувати і яка щезла після його трагічної загибелі, від часу якої пройшло вже майже 45 років. А тепер виявляється, що вони таки збереглися? Невже спадкоємці Еванса не розуміли значимість цих матеріалів і майже півсторіччя про них мовчали, або Кеннет заради реклами значно перебільшує?
Модератор
Віталій
Медаль
Сообщений: 1003
Харьков
4 дня назад
Знайшов у Telegram такі кумедні стікери Бітлз. rofl
Модератор
Віталій
Медаль
Сообщений: 1003
Харьков
4 дня назад
Колеги, вже всі чули, що знайшовся унікальний запис виступу Бітлз 5 квітня 1963 року для функціонерів компанії ЕМІ з нагоди отримання першого срібного диска?
Можно послухати тут: https://drive.google.com/file/d/1O21QmWNmxC42_Gn8ln-YA9ApWOFz0WiF/view
https://twitter.com/MarkRJones1970/status/1480207222030405634
Добавлено спустя 1 минуту
|
Перейти на форум:
Страницы: Первая 5 6 7 8
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.