ГлавнаяФорумИсторияЦе цікаво! / Это интересно!

Це цікаво! / Это интересно!

Интересные фотографии, факты и эпизоды из жизни самих битлов и вокруг их имён
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1182
Львов
7 часов назад
Так, цікаво, особливо про останню зустріч трьох у вересні 1969. Якщо дійсно існує така касета - це сенсація!
Не знаю, чи доживу до виходу 3-го тому його опусу, та чесно кажучи, й 1-й поки що до кінця на осилив. Але ж усе, про що він розповідає, спирається на свідчення інших людей, що часто протирічять одне одному. Тож недивлячись на скурпульозність Марка в його розповідях усе теж не може бути остаточною правдою.
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Сообщений: 1739
Киев
10 часов назад

Тепер Apple Scruffs і в мене у Фейсбуку у друзях. Джон сам вийшов на мене.
https://beatles.com.ua/forum/thread156-5.html#6402
Приємно, що завдяки сучасним технологіям спільнота бітломанів зі всього світу об’єднується та розширюється. Якихось 20 років тому про це навіть важко було мріяти.
Редактировалось: 2 раза (Последний: 28 июля 2019 в 00:05)
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1182
Львов
7 часов назад
Дуже цікава інформація з’явилася стосовно записаної плівки, про яку говорилося у посиланні, наведеному Віталіком у кінці попередньої сторінки. Як сповістив відомий бітлівський історик Марк Льюісон в інтерв’ю газеті «Гардіан», на плівці записана зустріч 8 вересня 1969 р. Джона, Пола і Джорджа для Рінго, який у цей день здавав аналізи у лікарні. На ній обговорюється стратегія запису наступного альбому Бітлз, під час дискусії Джон запропонував щоби в альбомі було по 4 пісні Джона, Пола і Джорджа та 2 Рінго (якщо той захоче), його підтримав Джордж, але Пол категорично не погодився, стверджуючи, що пісні Джорджа поки що недостатньо сильні, на що той відповів, що це справа смаку. Джон наголошує, що нікому, наприклад, не подобається Maxwell’s Silver Hammer, яку тим не менше включили в Abbey Road, на що Пол відповів: а мені подобається, тому й записали.
Я, правда, не зрозумів, чи мова йде про альбом Let It Be, чи майбутній, ще незаписаний. Тим не менше ця плівка (якщо вона звичайно аутентична) суттєво міняє існуючі погляди на історію розвалу Бітлз. По-перше, при запису Abbey Road не було такої впевненості, як вважається, що це останній альбом Бітлз. По-друге, безпідставні звинувачення Джона в тому, що він, захопившися Йоко, зовсім не хотів працювати з Бітлз, а Пол тільки зафіксував фактичний розвал групи з виданням свого сольника. Хоча відомо, що нинішні стосунки Марка з Полом доволі прохолодні. Ну і виникають питання аутентичності плівки, її походження: чому знайшлася тільки зараз, чи дійсно там голоси Бітлз?
Льюісон планує з 18 вересня до 4 грудня турне по Британії з курсом лекцій про Бітлз, присвячене 50-річчю виходу Abbey Road. Він, як відомо, планував видати детальну тритомну біографію Бітлз ще у 2012, але перший том (1720 сторінок!) Tune In вийшов у 2013, другий має незабаром вийти.
https://celebrityaccess.com/2019/09/11/a-new-tape-recording-sheds-light-into-the-final-days-of-the-beatles/
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1182
Львов
7 часов назад

Сьогодні у Ліверпулі відкрив уперше для відвідувачів свої знамениті ворота заново створений комплекс Strawberry Fields, у завершення будівництва якого і ми, перебуваючи в цьому гостинному місті, внесли свою малесеньку лепту. Тут буде навчальний центр, кафе, сувенірний магазин, музей. Правда, слід зазначити, що автентична будівля притулку не зберіглася, а його чи найголовніша атракція – ворота – це копія, а оригінал знаходиться в музеї Beatles Story.
Посетитель
Александр Гринберг
Медаль
Сообщений: 181
Мюнхен
58 дней назад
(Якобы!) 27 сентября 1905 в США и Европе впервые поступили в продажу пластинки с записями на обеих сторонах.
Модератор
Віталій
Медаль
Сообщений: 879
Харьков
10 часов назад
В мережу виклали декілька рідкісних записів ранніх Бітлз, яких до цього часу ніхто не чув, окрім декількох колекціонерів. Це уривки з їх виступів на телебаченні.

17 жовтня 1962 Some Other Guy (повністю нова версія!) та Love Me Do (запис наживо)

2 листопада 1962 A Taste Of Honey (майжа повна пісня)

17 грудня 1962 Twist And Shout (записано ще до відомого запису в Star Club)

16 травня 1963 From Me To You (приблизно три четвертих пісні).

Завантажуйте, поки роздача працює )))
https://wetransfer.com/downloads/fc10b93f3e257803b3a4435670142a8920191206012248/2be5a8

А це посилання на дуже дуже цікаву передачу, звідки ці записи взяті: https://www.listennotes.com/podcasts/the-beatles-naked/episode-21-when-they-was-fab-OxmejTE7FA_/
Редактировалось: 2 раза (Последний: 9 декабря 2019 в 13:44)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1182
Львов
7 часов назад
Ох, спочатку я подумав, що віднайшли ці відео-записи, о то була б сенсація! А про існування цих аудіо-записів, дійсно відомо давно, чи попадали вони на бутлегі? Деякі, напевно так, зокрема A Taste of Honey, до речі записана 29 жовтня 1962, а 2 листопада вийшла у телеефір. Разюче прикро, скільки телепрограм за участю Бітлз не збереглося!!
Модератор
Віталій
Медаль
Сообщений: 879
Харьков
10 часов назад
О так, про відео нам поки залишаеється лише мріяти. Нажаль.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 10 декабря 2019 в 11:03)
Посетитель
ТАО Blues
Сообщений: 43
Чернигов
35 дней назад
Что-то я не помню этих ворот в Beatles Story.
Beatles is all you need!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Сообщений: 1739
Киев
10 часов назад
Вони там майже на виході і з'явилися відносно нещодавно, може 4 чи 5 років тому.
Є макеті оригінал
Редактировалось: 1 раз (Последний: 12 декабря 2019 в 08:44)
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1182
Львов
7 часов назад
Дитячий приют Strawberry Field Армії спасіння, заснований ще в 1936, був закритий у 2005. Але старовинна вікторіанська будова, в якій він розташовувався, була розвалена ще у 1973 і замінена новим будинком, збереглися лише знамениті ворота, які в 2011 було передано в музей Beatles Story, а на їх місці встановлено копію. У вересні нинішнього року до відкриття наново перебудованого комплексу запланували повернути оригінальні ворота, не знаю тільки тимчасово чи на постійно.
Модератор
valery57
Грамота Медаль Почетный битломан
Сообщений: 2429
Черкассы
155 дней назад
На скількі я пам'ятаю це вже третя по рахунку інкронація приміщення цього приюту.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 13 декабря 2019 в 14:28)
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Сообщений: 1739
Киев
10 часов назад
З часом білих плям в історії Бітлз стає все менше та менше. Колись я тут вже викладав фото, яке було підписано приблизно так – " Американские туристы фотографируются в Лондоне на фоне стены, которая запечатлена на оборотной стороне обложки Abbey Road ". Але зараз не можу знайти де це було. Ось повторюю цю світлину ще раз.


Інформація ця з’явилась в мережі приблизно 10 років тому і тільки цими днями я дізнався, що це не якісь американські туристи, а батьки моєї подруги з Facebook, яка проживає у Женеві. Звуть її Yara Kallak і ось, що вона пише стосовно цього:
This typical London brick wall you see on the back of the "Abbey Road" album cover was demolished a long time ago. Here is an old photo of my parents taken a few weeks after the album was released in October 1969 : they went to the original wall and had their photo taken... I love you Mum & Dad!! ... And believe it or not but I've come across that gorgeous checked cape-like top my mother is wearing there on that photo, hanging at the very back of her wardrobe cupboard last month as I was looking for a coat I always borrow from her without telling her!! It now looks like an old piece of faded rag, like a little ghost from long gone days...


Ну, а історію цієї стіни, гадаю, що знають усі. Фотограф Іен Макміллан (Iain Macmillan), знявши бітлів, переходячих Abbey Road, спустився трохи нижче на перехрестя вулиць Abbey Road та Alexandra Road і зробив ще декілька світлин стіни з надписом ABBEY ROAD NW.8. Нажаль, майже наступного року відбулась реконструкція цього місця. Стіну було знесено, а територію забудовано новими будинками.


Багато бітломанів сперечалися на різних форумах стосовно того, яку дівчину сфотографовано у синьому платті на зворотній стороні конверту платівки. Були навіть самі неймовірні припущення. Але я десь читав, що Іен ще за життя в одному зі своїх інтерв’ю згадував про те, що у кадр попала звичайна прохожа. Її фігура що рухається на фоні похмурої стіни трошки пом’якшила напругу знімку, тому і було вирішено застосувати для обкладинки саме цей варіант.
Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Сообщений: 1739
Киев
10 часов назад

Цікава статистика продажу альбомів та сінглів Пола МакКартні на фізичних носіях по регіонам та загалом.
https://chartmasters.org/2018/12/paul-mccartneys-albums-and-songs-sales/
Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Сообщений: 1739
Киев
10 часов назад
Тільки зараз, майже через 61 рік, було знайдено цю світлину, яку до цього раніше ніхто не бачив у вільному доступі. На ній Пол МакКартні, Джон Леннон та Джордж Гаррісон у 1959 році. До появи назви The Beatles залишається ще рік.

This pic previously unseen snap of The Quarrymen shows Paul McCartney, John Lennon and George Harrison in a Liverpudlian house - about a year before they became The Beatles. The image, thought to have been taken in late 1959, was found in a purchase by music memorabilia specialists Tracks Ltd.

Save vinyl!
Модератор
Віталій
Медаль
Сообщений: 879
Харьков
10 часов назад
Нічого собі! Оце так знахідка.
shock
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Сообщений: 1739
Киев
10 часов назад
Роджер Стормо пише: Newly discovered photo: Paul, John and George late 1959 in Mona Best’s living room.
Мабуть так і є, бо ось деякі подробиці
http://beatlesliverpoollocations.blogspot.com/2020/04/summer-of-59.html
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1182
Львов
7 часов назад
Потрясающе!! Раз Пит узнал клюшки деда
Редактировалось: 1 раз (Последний: 11 апреля 2020 в 01:32)
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Сообщений: 1739
Киев
10 часов назад
Чутки про таємну загибель справжнього МакКартні у 1966 році і досі час від часу розбурхують мозок журналістам
https://rock-history.ru/persons/paul-mccartney-umer-ili-net.html
Так, дійсно, Вільям Кемпбелл грав на басу лівою рукою та і досі дуже нагадує своєю схожістю Пола.


Навіть у Вікіпедії є про нього стаття.
https://en.wikipedia.org/wiki/Junior_Campbell

Але, мабуть, найяскравішим доказом фальші цих пліток є світлина 10-рчної давнини на якій Пол разом з Вільямом шокують усіх прихильників цієї дивної сенсації.

Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Сообщений: 1739
Киев
10 часов назад
Знаю, що не всі відвідувачі нашого Форуму мають акаунти у Facebook. Тим паче, група, в якій я сьогодні розмістив повідомлення, вважається закритою. Отже, щоб не робити перепост та не надавати даремно вам посилання, тут розміщу скріни. Історія, яку я розповідаю, заслуговує на увагу.


Редактировалось: 2 раза (Последний: 28 апреля 2020 в 16:47)
Save vinyl!
|
Перейти на форум:
Страницы: Первая 3 4 5 6 7 Последняя
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.