ГлавнаяФорумОбщий Форум#UkraineRussiaWar

#UkraineRussiaWar

Російсько-українська війна
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Киев
10 часов назад
А ось і світлина з концерту "Guns N' Roses"! Гітару впізнаєте? Тільки у Слеша вона під праву руку.

Save vinyl!
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Одесса
1 день назад
Вад:
Гітару впізнаєте?

Ну круто, що ще тут можна додати. Хіба що після Маккартні це вже круто вдвічі!
Модератор
Вад
Киев
10 часов назад

Відео цього моменту можна переглянути тут
https://twitter.com/i/status/1540323230191423490Добавлено спустя 2 минутыІз черговим ювілеєм! Слава ЗСУ!

Save vinyl!
Відвідувач
ТАО Blues
Чернигов
3 дня назад
Вчера на Beatles.ru написал два комментария в топиках о Маккартни, где указал на поддержку им Украины и наш флаг на каждом концерте.
Через несколько минут все мои комментарии зачистили.
Это ж надо так всего бояться и быть таким дерьмом....
Страх у этой псевдонации в крови.
Beatles is all you need!
Відвідувач
ТАО Blues
Чернигов
3 дня назад

Ну ось і все.
Забанили на Beatles.ru за мої коментарі на підтримку України.
Листувався з Corvin - той виявився звичайнісіньким рашистським ссиклом
Beatles is all you need!
Модератор
Віталій
Медаль
Харьков
3 часа назад
Мені вже давно бридко на тому сайті щось писати. Тамтешні модератори самі тримтять від страху зазначити свою позицію з приводу війни, та ще й іншим не дають це робити.
Редагувалося: 1 раз (Останній: 3 липня 2022 в 14:44)
Модератор
Вад
Киев
10 часов назад
Вкрай засмучений вашими повідомленнями стосовно цензури на beatles.ru!
Сам мав декілька спроб щось там викладати (пости були від мого нового додаткового акаунту). Усі вони на протязі останніх 2-х, чи 3-х місяців були потерти модераторами. Остання крапля, яка переповнила моє обурення, була вчора, коли я продублював новину, яку запозичив у Віталія
https://beatles.com.ua/forum/thread121-14.html#9058
Спочатку хотів написати Корвіну з питанням, який параграф правил Форуму було мною порушено? Тема в яку я виклав інфо називалася Paul McCartney News. Повідомлення не порушує ніяких діючих правил і незважаючи на це, сьогодні його вже нема на Форумі. От, і скажіть мені, яка може існувати на бітлівському Форумі заборона на інформацію стосовно концерту Пола МакКартні з іншими зірками на підтримку України? Чи то вже сам сер Пол МакКартні став забороненим на ресурсі beatles.ru?
Дуже роздратований, та користуючись правами співвласника нашого Форуму, маю бажання відповісти матами: Підари ви йобані, сцикуни кляті! У той час, коли на сайті pink-floyd.ru
https://beatles.com.ua/forum/thread369-2.html#8911
модератори заявляють про свою незгоду з війною (перепрошую, «спеціальною операцією» в України) та збирають гроші на підтримку ЗСУ, ви гандони, продовжуєте лизати сраку вашому фюреру.
Перше, що я зараз зробив: Викреслив beatles.ru з посилань на нашому Форумі;

Друге: Восени, коли закінчиться сплата за домене ім’я, обидва мої сайти припинять існування.
Зараз
https://beatlesvinyl.com.ua/
та
https://beatlespress.com.ua/
базуються на хостингу beatles.ru. Але продовжувати обидва ресурси я не буду. По-перше, законодавство зараз пропонує продовження реєстрації тільки сайтів, які мають українську мову. По-друге, вже зараз починаю шукати український хостинг та робити переклад текстів на українську. Російської там не буде! Так, в мене накопичено доволі багато інформації, бо сама колекція налічує близько 2000 тільки вінілових видань. Ось і зоставайтеся ви без цієї інформації. Хуй вам на рило!
Save vinyl!
Відвідувач
ТАО Blues
Чернигов
3 дня назад
Учора виказав Corvinу усе, що про нього, як про ссикуна, думаю. Опісля чого мене остаточно забанили.
Ну і пох.
Але якщо зустрінусь з ним, наприклад, на концерті Маккартні у третій державі, відху... рю на очах у Пола з превеликим задоволенням.
Beatles is all you need!
Відвідувач
Сергей
Медаль
Ровно
2 дня назад
Недолугі на голову на ресурсі beatles.ru два місяці тому смачно обговорювали пост про замальований в них в сочі графіті з зображенням The Beatles. Нормальні люди будуть такому радіти чи таке навіть обговорювати??? zlo .......... Давно забув про beatles.ru.
Редагувалося: 1 раз (Останній: 3 липня 2022 в 23:27)
Модератор
Вад
Киев
10 часов назад
З новин від Генштабу ЗСУ станом на ранок 4 липня. Мінус 230 орків за останню добу.

Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
10 часов назад
The Rolling Stones пофарбували свій логотип у кольори українського прапору

Під час концерту в Гайд-парку в Лондоні The Rolling Stones підтримали Україну. Ролик з'явився на YouTube.
Колектив висловив повагу до нашої країни у зв'язку з російською війною. Публіці показали кадри з українських міст.
На сцені з'явилося зображення логотипу гурту, забарвленого кольорами прапора нашої країни.
Також під час виконання пісні Gimme Shelter на екранах показали український прапор та сцени ракетних ударів російськими окупантами по українських містах. Переглянути відео можна за посиланням на
https://ua.korrespondent.net/lifestyle/4491306-The-Rolling-Stones-pofarbuvala-svii-lohotyp-u-kolory-ukrainskoho-praporu
Редагувалося: 1 раз (Останній: 5 липня 2022 в 07:41)
Save vinyl!
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Одесса
1 день назад
Відвідувач
Сергей
Медаль
Ровно
2 дня назад
The Rolling Stones як завжди молодці: з нами, з Україною! Дві справжні світові супергрупи The Beatles та The Rolling Stones підтримують Україну: від Бітлз на концертах представник Пол МакКартні dance
Відвідувач
Сергей
Медаль
Ровно
2 дня назад
В центрі Рівного продовжують демонструвати підбиту техніку рашистських військ. Техніка знищена, зокрема, бійцями з Рівненщини.
Лише в такому вигляді рашистська військова техніка має право на існування!

Добавлено спустя 1 минутуІнформацію про кожну одиницю знищеної ворожої техніки доповнює стенд з описом.
Відвідувач
Сергей
Медаль
Ровно
2 дня назад
Добавлено спустя 1 минуту
Модератор
Вад
Киев
10 часов назад

Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
10 часов назад
В Мережі можна знайти багато світлин Енні Лейбовіц, але я ніколи не зустрічав книг з її роботами.
Тільки сьогодні отримав відповідь на це питання від свого приятеля, який спеціалізується на фотоальбомах саме бітлівської тематики. Ось, що він мені розповів:
"Мене завжди цікавило, чому вона так і не видала фотоальбом про Джона.
Виявляється, вона ще в 90-ті взяла кредит у банку і не виплатила. Кілька мільйонів. Потім для погашення боргу ще один кредит. Потім підробка фін звітності та третій кредит. Потім суд. Обов'язок 40 мільйонів (!!!). Знову суд. Особисте банкрутство. Передача прав на ВСІ фотоматеріали банкам-кредиторам.
На особистому фронті трагедія – померла її дружина (вона лесбіянка). Далі був психіатр та клініка (може це і врятувало від в'язниці).
У неї немає НІЧОГО. Взагалі. Права на фото у банківських фондів, а вони вже 10 років між собою сперечаються, де чиє...
Загалом – фотоальбому Леннона, нажаль, НЕ БУДЕ."
Save vinyl!
Відвідувач
Сергей
Медаль
Ровно
2 дня назад
Вад:
Загалом – фотоальбому Леннона, нажаль, НЕ БУДЕ."
Відразу згадав, що в мене є журнал Tashen за 2014 рік, і там стаття про Annie Leibovitz.

Модератор
Вад
Киев
10 часов назад
О, чудово! А я щойно зовсім випадково натрапив на цю світлину. Сальма Хайєк в образі Фріди Кало, 2002 рік. Фото: Енні Лейбовіц. Фото майстриня чудово спіймала момент.

Save vinyl!
Відвідувач
Сергей
Медаль
Ровно
2 дня назад
Стаття велика, багато цікавих фото в журналі.
Є інтерв'ю , зроблю зараз фото.
Редагувалося: 2 раза (Останній: 9 липня 2022 в 18:13)
Перейти на форум:
Страницы: Первая 2 3 4 5 6 7 Последняя
Швидка відповідь
У вас немає прав, щоб писати на форумі.