ГлавнаяФорумОбщий Форум#UkraineRussiaWar

#UkraineRussiaWar

Російсько-українська війна
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Киев
20 минут назад
Я зареєструвався на сайті бітлзсру ще у 2001 році. Вперше познайомився з деякими модераторами особисто ще у 2003 році під час поїздки на концерт МакКартні до Москви. З усіма іншими – у 2008 році в Києві. Тобто я знаю їх усіх. І нібито не погані хлопці, але, як виявилось згодом, дуже сцикливі.
Ще у 2014 році під час анексії Криму я запропонував їм виступити зі спільною заявою проти цієї агресії. Але вони тупо відморозилися бо всралися від можливих репресій з боку силових структур. Тоді я пішов з сайту.
Але знов повернувся в ці дні на початку війни. Усі мої пости вони тупо знесили, але наставити плюсів не наважилися. Сьогодні я знову зробив спробу показати сміливих російських модераторів з іншого справжнього сайту. Мій пост простояв менше 15 хвилин.

Тепер я точно знаю, що вони справжні сцикуни та гандони. Ненавиджу їх і більше ніяких контактів мати з цим сайтом не бажаю. Зачиняю обидва своїх проекту, які базувались на їхньому хостингу. А самі вони пускай йдуть за російським кораблем!
Save vinyl!
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Одесса
53 дня назад
Це виходить, що на pink-floyd.ru не побоялися заявити про свою позицію і відверто сказати, що війна проти України – це військовий злочин! Оце люди! Залишилися ще й у дикій орді
Перевірив. Це повідомлення є там і зараз. І скажу я вам, що розчарування в beatles.ru перевершило найсумніші межі. Цілком тебе, Вад, підтримую. Країна господ (спеціально це слово російською написав, так точніше, бо якi з них пани) , країна рабів. І переважно, як бачимо, рабів
І ще згадалося, що народжений повзати, літати не буде. Так і повзатимуть до кінця своїх днів.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 18 марта 2022 в 19:58)
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
4 дня назад
Вад:
Тепер я точно знаю, що вони справжні сцикуни та гандони. Ненавиджу їх і більше ніяких контактів мати з цим сайтом не бажаю. Зачиняю обидва своїх проекту, які базувались на їхньому хостингу. А самі вони пускай йдуть за російським кораблем!
Аналогічна ситуація на срутрекер:коли наші Українські релізери, які безпосередньо мають відношення до раздач,пишуть НІ ВІЙНІ проти України, їхні повідомлення видаляють та просять не піднімати політичних тем....особисто бачив.
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Одесса
53 дня назад
Модератор
Вад
Киев
20 минут назад
Ще у 2014 році під час анексії Криму на Форумі биттлзсру я задав росіянам питання, чи потрібен їм
другий Афганістан? Та ось з’явилися цифри. Зліва втрати під час 10-річної війни в Афганістані, а з права – втрати за не повний місяць російсько-української війни. Ну, так в чому я був не правий?

Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
20 минут назад
Свіжа інформація на цей час. Зверніть увагу, що надаються лише цифри загиблих. До них треба ще додавати більше 42 тисячі поранених, серед яких важкопоранені вмирають у госпіталях. Тобто загальна кількість виведеного з ладу особливого складу ворога сягає десь 58 тисяч.

Save vinyl!
Модератор
Віталій
Медаль
Харьков
10 дней назад
Я також висловлював свою позицію на бітлз.ру і написав їм, ким я їх вважаю. Звісно, все видалили за півгодини. Вимагатиму у цих холопів видалити мій аккаунт і всі мої пости там.
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Одесса
53 дня назад
https://youtu.be/cdYmIYMTJVA
Дуже сильно!

Анджей Северин: Тарас Шевченко "Заповіт" + легендарна фраза Захисників острова Зміїний
Редактировалось: 1 раз (Последний: 24 марта 2022 в 14:30)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
7 часов назад
Bardzo mocno i emocjonalnie!
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Одесса
53 дня назад
Игорь:
Bardzo mocno i emocjonalnie!
Tak, to prawda.
Такої сили враження я давно не відчував!
Наш земляк, Володя @vox, розмістив це відео у Польській мозайці на сайті у наших "колег" із дикої орди. Не сподобався їм Тарас Григорович... Воно й зрозуміло, бо для рабів свобода це щось чуже та зовсiм незрозуміле
Редактировалось: 1 раз (Последний: 25 марта 2022 в 01:28)
Модератор
Вад
Киев
20 минут назад
А ось минув і місяць...

Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
20 минут назад
Thanks to Tony Bramwell for this post on Facebook.

Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
20 минут назад
Перелік країн, які надали Україні найбільшу військову допомогу. За видами наданої допомоги на першому місці – Туреччина.

Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
20 минут назад
Офіційні дані щодо втрат ворога станом на ранок 28 березня. Дещо точно, як, наприклад, літаки. Щось приблизно, як по колишній живій силі ворога. А десь уже давно перестали фіксувати реальні показники, як по тих же цистернах, яких, насправді, спалили й захопили вже сотні, або по полоненим – їх вже перестали рахувати, коли цифра перевалила відмітку в тисячу осіб.

Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
20 минут назад

Хотят ли русские войны?
Пускай вам скажут пацаны,
Кто под Васильевкой стоит,
Кто под Сумами вечно спит,
Кто под Пологами в боях
Не помнил слова БОЛЬ и СТРАХ.
Спросите просто у ВЕСНЫ:
Хотят ли русские войны?
Хотят ли русские войны,
Спросите вы у сатаны,
Который в бункере сидит
И вволю ест, и вдоволь спит,
Вкушая страстно кровь детей,
Кровь украинских матерей.
Спросите вы у сатаны:
Хотят ли русские войны?
Скажите, "братский" наш народ,
Зачем по Харькову он бьёт?
Зачем Чернигов он бомбит,
И Киев наш за что горит?
В чём Мариуполь виноват?
Ну, не молчи, ответь нам, "брат":
Зачем вам боль моей страны?
Хотят ли русские войны...
Хотят ли русские войны?
Россия, где ж твои сыны?
Тела их во поле лежат.
Ты забери детей назад.
Ты раздели скорбь матерей,
Верни хоть мёртвых сыновей.
Они уж больше не нужны?
Хотят ли русские войны?
Молчите, наложив в штаны,
Позоря честь своих отцов -
Советской армии бойцов,
И дедов, кто фашизм прогнал,
Кто Киев спас - врагу не сдал!
Их души ужаса полны!
Встал Мелитополь и Херсон,
Забыв про голод и про сон,
Бердянск, Каховка и Чонгар,
И атомный Энергодар,
Ирпень, Житомир и Токмак,
Над ними сине - жёлтый стяг,
Их не страшит сирены вой!
Идите русские... домой.
Save vinyl!
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Одесса
53 дня назад
Чергове дно. Вчора наші "колеги" з БРУ провели спецоперацію щодо денацифікації групи Скорпіонс. Хтось, як його там... втім це неважливо, "кАроче чЁрт какой-то" рашистський, поскаржився модераторам на новину від vox_xov про нову версію відомої пісні цього гурту. Модератори БРУ повідомлення зачистили, знамениту групу денацифікували, а стукачу подякували за своєчасну інформацію. Самим же БРУ напевно прийде подяка від ГРУ. А може, навіть медаль чи премія? Але не це головне, звісно. Головне - що омон не б'є кийками. Ну а найголовніше це те, що сайт не закриють i що в холодильнику ще є що пожерти! Занурення продовжується...

Редактировалось: 1 раз (Последний: 30 марта 2022 в 02:31)
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
4 дня назад
Радіо Промінь відновило музичний ефір!
Команда Радіо Промінь за допомогою оновленого формату має на меті зняти напругу, підняти моральний дух та настрій слухачів.
«Під час війни найголовніше — не втрачати дух, саме ця думка лежить у фундаменті нового плейлиста Радіо Промінь. Ми спростили побудову музичних блоків у годині, прибрали поверхові за сенсом або надто ліричні пісні. Натомість додали максимально драйвові, і найвідоміші треки за останні 25-30 років. Приправили це патріотичними, “останньої хвилі” музичними творами. Ще додали музику українських чартів!
Модератор
Вад
Киев
20 минут назад

Танк Другої Світової війни в Тростянці вистояв, а рашистському знесло башку разом з усім наповненням цієї консерви. Гадаю, що і на московії зараз повсюди де стоять пам’ятники воїнам Другої Світової навкруги все зруйновано - радянські солдати, які загинули в боротьбі з фашизмом, зараз перевертаються у своїх трунах та навіть здіймаються на поверхню цих пам’ятних алей.
Мабуть якихось 35-40 років тому, якби я заявив, що у 20-х роках ХХІ сторіччя відбудеться російсько-українська війна, то мене би здали в дурку.
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
7 часов назад
fcliverpool:

Чергове дно. Вчора наші "колеги" з БРУ провели спецоперацію щодо денацифікації групи Скорпіонс. Хтось, як його там... втім це неважливо, "кАроче чЁрт какой-то" рашистський, поскаржився модераторам на новину від vox_xov про нову версію відомої пісні цього гурту. Модератори БРУ повідомлення зачистили, знамениту групу денацифікували, а стукачу подякували за своєчасну інформацію. Самим же БРУ напевно прийде подяка від ГРУ. А може, навіть медаль чи премія? Але не це головне, звісно. Головне - що омон не б'є кийками. Ну а найголовніше це те, що сайт не закриють i що в холодильнику ще є що пожерти! Занурення продовжується...

Саша! Стосовно сайту бітлZру мене що дивує. Ну поясни мені, адже наскільки розумію, ти багатьох знаєш особисто завдяки численим мандрівкам на концерти. Це ж вроді б адекватні люди, що неодноразово їздили за кордон, які мають доступ до об‘єктивної інформації, а не живляться лайном зомбоящиків. Ну як можна зараз не жахатися того, що відбувається, як можна мовчати а ще й затикати рота іншим, видаляючи навіть такі безневинні повідомлення? Я вже не говорю про якісь недолугі пояснення і виправдовування. Невже вони всі такі перелякані або ж у полоні тваринного інстинкту загнаного у стадо бидла?!
Редактировалось: 2 раза (Последний: 31 марта 2022 в 12:09)
Модератор
Вад
Киев
20 минут назад
Save vinyl!
Перейти на форум:
Страницы: Первая 1 2 3 4 Последняя
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.