ГлавнаяФорумОбщий Форум#UkraineRussiaWar

#UkraineRussiaWar

Російсько-українська війна
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2184
Киев
1 день назад
Цими днями я і Сергій Радченко отримуємо багато постів від наших іноземних друзів. Всі вони підтримують Україну в боротьбі з російськими загарбниками. Деякі навіть друкують свої статті на шпальтах місцевих газет. Вчорашня стаття від Spencer Leigh у "Liverpool Echo".

#UkraineRussiaWar

А сьогодні Сергій отримав листа від Дейва Джонса - співвласника "The Cavern". Він щойно випустив нову книгу www.liverpoolmusicroots.com. Також наведу його лист:
"You are all very brave people. It's terrible what the Russians are doing they are evil.
Ordinary people here in the UK are working very hard sending practical help To Ukraine. Yesterday, the UK's "Disasters Emergency Committee" announced they had received €180 million in donations from the UK public.
A special UK TV programme televised for an hour last night appealed for even more help from the UK public. My wife and I sent them € 600."Добавлено спустя 16 минут18-та доба нашого супротиву


Нехай бітлзсру слідкують за ходом подій в нас.
Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2184
Киев
1 день назад

В застосунку Дія запустили Дія.Радіо.
Тепер разом із Дія.TV (http://xn--d1a8cua.tv), де ви можете дивитись марафон з новинами, вам доступне і радіо, навіть якщо у вашому місті звичайні радіостанції не працюють.

Як користуватися Дія.Радіо?
1. Зайдіть у Дію та натисніть Послуги
2. Виберіть Дія.Радіо
Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2184
Киев
1 день назад
Ніколи, навіть у страшному сні, не уявляв собі, що колись доведеться робити ось таки пости бітлівської тематики в прив’язці до поточних подій.

Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2184
Киев
1 день назад
Без коментарів... Спеціально російською, щоб за поребриком читали та знали правду.

Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2184
Киев
1 день назад
Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2184
Киев
1 день назад
Трошки гумору для підняття бойового настрою.


Save vinyl!
Відвідувач
Сергей
Медаль
Повідомлень: 328
Ровно
455 дней назад
Для бітлзсру та всіх інших росіян за поребриком : як зараз актуальне гасло Джона Леннона та Йоко «Війна закінчиться, якщо ти захочеш цього».
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2184
Киев
1 день назад
Ще один лист, який отримав сьогодні Сергій Радченко. Він гідний бути опублікованим на нашому Форумі.
Це пише Хелен Андерсон, однокласниця Леннона по Коледжу мистецтв та близька подружка Синтії з 13 років.
Вона стала дизайнером одягу. Саме їй належить дизайн великої чорної кепки, яку Джон носив у "Help" - https://www.helenandersondesigns.com/
Далі мовою оригіналу:
We are all totally devastated for Ukraine, and as for that mad and brutal murderer, no words can express our sorrow for your people for being at the receiving end of his disgusting and crewel crusade. Ukraine’s utterly stoic bravery and patriotism is boundless, and to be so proud of. The world is astonished, and commends Ukraine in praise of all your brave people and your great president.
We are all trying to help in our own way with money and sending warm clothes and necessary goods. For all the women and children and the elderly men and women. And we will look after your people when they come here for some sanctuary and rest. And work if they want it. Things will start to speed up in that direction from Monday. To make It much easier for people with few papers or no visas To come into the U.K..
Putin has respect for nothing in this world except himself he is avaricious in the most deadly way. We are even sorry for some of the Russian army, many of whom were totally ignorant of what they were coming into, and are both terrified and reluctant to be doing what they have been ordered to by their deranged president.
If they turn around and try to go they will be shot for it. It’s a very sorry and unthinkable situation based on lunacy and Greed.
Our love to you, your family , and your beautiful country. I have just heard on our BBC news that Europe will all help financially together to re build your country and cities. If you can get rid of Russia.
Please god it happens this way for all of you very quickly God bless.
Stay safe.
Our thoughts and prayers are with you all.
Save vinyl!
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Повідомлень: 697
Одесса
176 дней назад
Сергей:
Для бітлзсру та всіх інших росіян за поребриком : як зараз актуальне гасло Джона Леннона та Йоко «Війна закінчиться, якщо ти захочеш цього».

Там майже нi з ким говорити. А ті, з ким можна – обоссалися
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Повідомлень: 697
Одесса
176 дней назад
https://youtu.be/tuT_e89Eb0k
Оце вчинок! Це не повідомлення на бру видаляти, аби ніхто не побачив правду. Покарають, мабуть. Сильно та жорстоко. Але Бог все бачить і кожному віддасться у справах та вчинках його. Говорять, що ця співробітниця каналу родом з Одеси.

Остановите войну! Не верьте пропаганде! Здесь [на первом канале] вам врут!
Редагувалося: 2 раза (Останній: 15 березня 2022 в 00:21)
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2184
Киев
1 день назад
Новини станом на ранок 15 березня.


Хлопці, та залиште їм хоча б 3 танки. Нехай на параді 9 травня пройдуть 3-мя колонами.
- А авіація на параді буде?
- Ні, льотчик захворів.
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1742
Львов
1 день назад
Ага, я би лишив їм танка. Сволочі! Нехай відчують злидні «своего мирка», огороженого санкціями від цивілізованого світу, аби ці санкції не зняли. Пригадую пісню свого дитинства, дуже актуальну зараз «Не забыть бы и не простить»
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1742
Львов
1 день назад
Не хочу більше називати мешканців РФ рассиянами, тим більше рускими, є чудове неперевершене мовне новоутворення - рашисти! Рашисты ! для тех кто нипанимаит
Відвідувач
Сергей
Медаль
Повідомлень: 328
Ровно
455 дней назад
Игорь:
мешканців РФ
РФ =скорочено РашистиФашисти, так і назавжди!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2184
Киев
1 день назад
Iнформація про втрати ворога. Оновлення не повне, а десь і зовсім відсутнє, але нехай тут полежить. Усе одно воно красивеньке.

Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1742
Львов
1 день назад
Ось як би міг вчинити Рінго тай Пол так само
І ще
Редагувалося: 2 раза (Останній: 17 березня 2022 в 19:42)
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2184
Киев
1 день назад
Маленька перемога. Майже на другий чи третій день війни з’явилась петиція щодо повноцінної роботи PayPal в Україні. Я ще у Фейсбуку викладав посилання на текст петиції і сам її підписав. Нам пішли на зустріч і платіжна система вже запрацювала в Україні на повну!
PayPal – це найбільша дебетова електронна платіжна система. Тепер можна не тільки робити покупки в Інтернеті, а і перераховувати кошти в Україну та виводити гроші на українські банківські картки. Раніше система працювала за системою "ніпель" - українці мали можливість тільки відправляти гроші. Тепер з’явилась і опція їх отримання на внутрішні картки.
Тепер, кожен з нас, хто побажає щось виставити на продаж на аукціоні eBay, офіційно має таку можливість. Я вже прив’язав свою картку!

Save vinyl!
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Повідомлень: 697
Одесса
176 дней назад
Ну нарешті! Супер! Зараз правда не до цього, але коли виженемо дику орду, користуватимемося!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2184
Киев
1 день назад
Я вже прив’язав свою картку. Скриншот у попередньому повідомленні.
Правда, є маленьке зауваження. В Мережі пишуть коментарі, що діють тільки перекази, торгівля – ні. Але є можливість обійти і ці обмеження. Просто раджу попередньо зв’язуватись з покупцем і просити його відправити гроші, як приятелю чи родичу (не вказувати, що це оплата за товар). Наприклад, на Discogs можна вказати, що перед тим як зробити мені переказ, треба зі мною зв’язатись. Вони за послугу з продавця беруть десь 5 відсотків. Навіть можна в цьому випадку дещо знизити їм ціну. Наприклад, за річ коштористю 50 ойро просити відправити 45. Вони на це підуть, бо багато хто так робить.
Також пригадую і випадок, який трапився в мене декілька років тому. Я сплатив продавцю лот та перевів гроші. А через деякий час помітив в нього ще одну цікаву для мене річ. Прийшлося сплатити знову. Продавець мені відповів, що він комбінує відправку і я переплатив якусь дрібницю, бо він може мені відправити все разом і це буде дешевше. Перевів мені в зад десь 7 ойро. Зняти їх мені не вдавалось. Я тоді передзвонив у банк і розповів про ситуацію. В лічені секунди оператор перевів мені цей залишок на карту. Отримав я гроші в гривнях, але це вже дрібниці. Мабуть існують ще якісь хитрощі, не вивчав, бо зараз не до цього.
Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2184
Киев
1 день назад
А вони все лізуть та лізуть. Навіть не усвідомлюють ситуацію, яка склалася. Мабуть увесь мозок з них телевізор висисав.

Save vinyl!
|
Перейти на форум:
Сторінки: 1 2 3 Остання
Швидка відповідь
У вас немає прав, щоб писати на форумі.