ГлавнаяФорумОбщий Форум#UkraineRussiaWar

#UkraineRussiaWar

Російсько-українська війна
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
8 часов назад
Такою повинна бути відповідь України

Терпение лопнуло
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Киев
1 час назад
Станом на ранок 3 квітня розпочалася "розпаковка" нової тисячі орків.

Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 час назад
Корисна статистика втрат російських окупантів. Спільні цифри бачив. А ось відсотки знищеної техніки у такому узагальненому вигляді вперше зустрічаю.

Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 час назад
Розпаковка наступної тисячі.
За півтора місяці ЗСУ насікли ворогів розміром у цілком пристойну армію. А техніки вже на пловину всіх армій Європи витягує.

Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 час назад
І ще інформація з дипломатичного фронту.

Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 час назад
Не повний перелік світових артистів, які підтримали Україну:
Scorpions,
Pink Floyd,
Metallica,
Queen,
U2,
Paul McCartney,
Ozzy Osbourne,
Peter Gabriel,
Red Hot Chili Peppers,
Jared Leto,
Billie Eilish,
Julian Lennon…
Останній - старший син Джона Леннона заспівав пісню свого батька "Imagine".
Джуліан порушив свою давню обіцянку ніколи не виконувати легендарну сольну пісню свого батька. "Я завжди казав, що єдиний раз, коли я задумаюся про те, щоб заспівати "Imagine", відбудеться лише у разі кінця світу", - написав Леннон молодший.
"Сьогодні я вперше публічно виконав пісню мого батька "Imagine", – написав Джуліан на своїй сторінці YouTube. "Пісня відбиває світло наприкінці тунелю, який ми всі сподіваємося".

Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 час назад
До посту, розташованого вище:
+ Elton John, Brian Wilson, Bon Jovi, Paul Simon, Madonna, Lady Gaga, Katty Perry... с кожним днем імен стає більше.

А це втрати ворога станом на сьогоднішній ранок:

Редактировалось: 1 раз (Последний: 10 апреля 2022 в 18:33)
Save vinyl!
Модератор
Віталій
Медаль
Харьков
10 дней назад
Цікаво, де Рінго з його вічним Peace and Love? Язик руба став...
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
8 часов назад
І я теж вже писав про це в темі «Наш календар»: якщо Рінго такий палкий борець за мир зі своїми акціями «піс-енд-лав» з викиданням двох пальців, що вже добряче піднастогидло, то міг би чітко висловитися на підтримку жертв агресора і засудити його. Напевно, для мене дискографія Рінго закінчилася в лютому 2022, більше не придбатиму його опуси. Передбачаю глузливу посмішку, мовляв, налякав, та тим не менше… Та й Пол, на мою думку, зважаючи на його такі приязні зустрічі з бункерним фюрером у 2003, міг би жорсткіше засудити це варварство, ніж просто висловити підтримку. А Джуліан, звичайно, молодець і величезна йому повага!
Модератор
Вад
Киев
1 час назад
"Красавіца" терпіти не буде!
Якось російський президент сказав щодо України "Нравится, не нравится - терпи моя красавица". В Україні вирішили відповісти Путіну. У Рівному на вулиці Соборній художник створив патріотичний мурал під назвою ""Красавіца" терпіти не буде". Його автор – рівненський художник Костянтин Качановський. На муралі він зобразив українку у національному костюмі зі снайперською гвинтівкою на плечі.

Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 час назад
Крейсер "Москва" став найдорожчою військовою втратою Росії у війні з Україною. За даними Forbes, він коштує приблизно $750 млн. доларів.
"Без крейсера "Москва" чорноморський флот Росії став дуже вразливим для ракет і безпілотників" - пише видання The Telegraph.
Справа в тому, що це єдиний корабель у флоті, оснащений засобами ППО великого радіусу дії у вигляді С-300Ф. Таким чином, Москва забезпечувала повітряне прикриття інших кораблів під час їх операцій, у тому числі обстрілів узбережжя та маневрів морського десанту.

Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 час назад
Музична пауза. Українська біженка Єлизавета співає разом із 300 литовцями, які відповіли на її заклик зібратися у Вільнюсі та заспівати «Ой у лузі червона калина…»

Save vinyl!
Модератор
Віталій
Медаль
Харьков
10 дней назад
Гарно співають! music
Модератор
Вад
Киев
1 час назад
Розпаковка нової тисячі. Вітаю ЗСУ з ювілеєм.

Save vinyl!
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
4 дня назад
Завжди дуже любив та люблю старе чудове французьке кіно: "Знаменитий французький актор П'єр Рішар записав відеозвернення, в якому засудив російську війну в Україні".
Зірка звернувся особисто до путіна, засуджуючи його війну в Україні, яка стала "масовим вбивством", "варварством".
"Я добре знаю Україну, і також добре знаю її народ, який я також люблю. І мене розриває на частини від того, як російська армія вторглася в Україну і "вторглася" – це слабо сказано. Це вторгнення, яке перетворилося на масові вбивства. Я б навіть сказав, у варварство, настільки, що я впевнений, немає нічого, що могло б виправдати вбивства жінок, дітей та мирних жителів. Це просто жахливо", - сказав П'єр Рішар.
Кажучи про Українців Рішар заявив: "Я високо ціную їхню сміливість і дух протистояння, їхню самовідданність. Я ними захоплююсь. Ось що я хотів сказати Вам. Я не втрачаю надії, що це все закінчиться якнайшвидше".
Редактировалось: 1 раз (Последний: 15 апреля 2022 в 22:21)
Модератор
Вад
Киев
1 час назад
До поста, що знаходиться вище.

Від себе додам ось цю світлину на якій біля входу у Нью-Йорське метро розмістили таку фразу: "Я гадав, я знаю, що таке хоробрість, але потім побачив Україну".
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 час назад
Цей народ не перемогти!

Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев