McCartney III

Обговорюємо все, що стосується цього альбому
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Повідомлень: 697
Одесса
166 дней назад
Відкрив поки тільки два: чорний ("слонова кістка") і синій. Фото в буклеті і розворот всередині конверта однакові. Але буклети все-таки спеціальні для кожного виду. Є дві відмінності: на буклеті, як i на конвертi чорного варіанту ("слонова кістка") - кубик має колір слонової кістки і в текстах пісень в кінці надруковано назву бонусу The Kiss of Venus (Phone Demo).


А на буклеті синього варіанту - кубик синього кольору і в кінці текстів пісень назва бонусу Slidin' (Dusseldorf Jam).

Таким чином можна сказати, що буклети хоч і незначні, але відмінності мають. Адже могли обмежитися тільки різними конвертами.
Здивувало ось ще що: внутрішня частина конверта (куди вкладаються диск і буклет) в синьому варіанті синя, а в чорному варіанті - кольору слонової кістки. Дрібниця, але приємна. От би і на вінілі зробили щось подібне.

В жовтому і червоному варіантах думаю відмінності відповідні.
Редагувалося: 3 раза (Останній: 6 лютого 2021 в 03:40)
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Повідомлень: 697
Одесса
166 дней назад
Диски мексиканськi! (на пакувальному пакетику є напис: DISC MADE IN MEXICO) Більше Мексика ніде не згадується
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2181
Киев
1 день назад
Цікаве зауваження від відомого колекціонера з Мехіко Miguel Carrera. До речі, про це саме мені раніше розповідав Ігор. Але зараз з’явились фото від Мігеля і я вирішив додати на Форум і цю інформацію. Ось що Мігель пише:

Ось мої копії двох видань ЧОРНОГО вінілу, які можна було б визнати найменш цікавими, однак вже існує ОБМЕЖЕНЕ видання виключно для Сполучених Штатів відпресоване заводом Third Man Records лише кількістю у 3000 одиниць. Різницею є те, що ребро біле, а не синє, як звичайна версія по всьому світі, а також на ребрі міститься 3 крапки замість 3 смужок.
Їх також можна розрізнити за каталожними номерами на стікері та ребрі. Він став дуже популярним предметом і майже не залишився непоміченим.




Save vinyl!
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Повідомлень: 697
Одесса
166 дней назад
Гарна ідея з трьома крапками на ребрі! Потрібно було так зробити на всіх виданнях. Три смужки там досить погано видно, вони тоненькі, а точки, на відміну від смужок, можна зробити великими і вони відразу кидаються в очі.
Редагувалося: 1 раз (Останній: 13 лютого 2021 в 23:55)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
2 дня назад
Світлофор
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2181
Киев
1 день назад
А в мене щойно зародилося питання на яке не маю точної відповіді.
- Відомо про європейське видання на чорному вінілі, яке має 3 смужки на синьому ребрі.
- Також відомо про американське видання лише у 3000 примірників з 3 точками на білому ребрі.
Але для США цифра 3000 занадто мала. Та ось питання: В США додатково ввозилися європейські диски, чи вони в себе ще друкували такі ж самі примірники за європейським зразком?
Якщо було саме так, що додруковували, то існує 3 варіації чорного вінілу. А якщо ввозили примірники виготовлені в Європі, то існує лише 2 варіації.
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
2 дня назад
Таке питання я собі задавав давно, правильної відповіді не знаю. Але скоріше за все у США масово завозилися європейські примірники, вироблені в Німеччині, так само як жовтий, помаранчовий, фіолетовий вініл. А взагалі дуже дивна ситуація, дуже дивно, що питання обкладинки з білим торцем і 3-ма точками не виникало, хоча б на форумах чи аукціонах типу eBay, з перших днів після виходу альбому. Між іншим, я собі з самого початку замовив чорний вініл на американському амазоні, а потім відмовився на користь кольорового, про що тепер дуже шкодую. Хоча не факт, що отримав би саме американський примірник з 3 точками, адже багато хто з мешканців США, зробивших передзамовлення, отримали європейський чорний вініл з синім торцем обкладинки.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
2 дня назад
А ще зверни увагу, що на Discogs про чорного американця немає детальної інформації, лише фото лицевої обкладинки (неякісне) і лейбла сторони А, а головне немає на продаж жодного (!!) екз. Так само і на еBay!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
2 дня назад
Офіційний трейлер. Але чого?
Відвідувач
Сергей
Медаль
Повідомлень: 328
Ровно
445 дней назад
Вад:

Наведу недавній приклад. Отримав на минулому тижні ось таку платівку. Красота… але платівка видавала неприємний хруст на набирала на себе усю пилюку. Вирішив віддати на мийку. Забрав через 2 дні і не впізнав її. Твердий мінт без якихось там мінусів! Ну, не випитував, як це людині вдалося таке з неї зробити. Секретів в нього від мене нема, але я і не випитував технологію тому що не зможу сам це повторити.


Тому і раджу Сергію не поспішати з висновками. Спершу треба спробувати добре вимити диск.

Трошки питанння не з даної гілки, але т.як. тут була інформація про платівку- то будь ласка задам до Вада питанння.
Платівка лімітоване видання і чи правильно я розумію, саме тут розміщен номер мого примірника?
Редагувалося: 3 раза (Останній: 22 лютого 2021 в 20:13)
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2181
Киев
1 день назад
Так, це індивідуальний номер даної платівки!
В мене номер майже поряд, але трошки пізніший. Сервіс Discogs сповіщає, що загальний наклад цього кольорового видання складає 1500 примірників. Гадаю, що цьому можна вірити.


Мабуть ми встигнули його придбати вже наприкінці.
Save vinyl!
Відвідувач
Сергей
Медаль
Повідомлень: 328
Ровно
445 дней назад
Дякую за відповідь!
Я спочатку навіть і не звернув уваги(коли робив замовлення),що це лімітоване видання і досить нове -серпня 2020року dance
Але знову дуже хотів кольорове видання спробувати music

Отримав я разом з даною платівкою і свій екземпляр на чорному вінілі McCartney III.
Скоріше всього, фото моєї платівки нічого нового не додадуть:синє ребро та 3 смужки.
Разворот- як і наведений вище.
Редагувалося: 2 раза (Останній: 23 лютого 2021 в 23:22)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
2 дня назад
Нове видання альбому не забарилося. Але це не делюкс, вихід якого передрікався, а збірник каверів, дуетів і реміксів, особисто відібраних самим Полом, під назвою McCartney III Imagined (уявлений).

Він вийде у цифровому форматі 16 квітня, а 23 липня на касеті, CD та як подвійний LP на чорному і ось такому кольоровому вінілі

Ось вміст вінілового альбому:
Side A
1. Find My Way (feat. Beck) - 4:53
2. The Kiss of Venus (Dominic Fike) - 2:23
3. Pretty Boys (feat. Khruangbin) - 5:48
Side B
1. Women And Wives (St. Vincent Remix) - 3:00
2. Deep Down (Blood Orange Remix) - 4:24
3. Seize The Day (feat. Phoebe Bridgers) - 3:29
Side C
1. Slidin’ (EOB Remix) - 2:39
2. Long Tailed Winter Bird (Damon Albarn Remix) - 4:10
3. Lavatory Lil (Josh Homme) - 2:53
4. When Winter Comes (Anderson .Paak Remix) - 2:21
Side D
1. Deep Deep Feeling (3D RDN Remix) - 11:23
2. Long Tailed Winter Bird (Idris Elba Remix)* - 2:44
*Physical exclusive
Останній трек відсутній у цифровому форматі. Довжина альбому 50 хв, тобто цілком можна було б вмістити в один LP, але ж…
З’явилося і відео однієї з пісень
Пишуть що то співак, точніше репер виконує в стилі «ретро-футурістичний ритм-енд-блюз». Ну я чекав, що саме цю пісню хтось виконає краще ніж Пол, саме цей кавер може бути перлиною альбому, адже пісня надзвичайно мелодійна. Що ж, можливо комусь це і подобається, але в мене думка: «То ж треба так покалічити пісню». Сам Пол з’являється в кінці відео, очевидно йому це до вподоби.
Із задоволенням скачаю і уважно прослухаю, але купляти навряд чи буду.
Редагувалося: 2 раза (Останній: 11 березня 2021 в 22:27)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
2 дня назад
Пішли-поїхали знову...


червоний, золотистий



зелений прозорий.
І то певно тільки початок
Редагувалося: 1 раз (Останній: 12 березня 2021 в 01:06)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
2 дня назад
А тим часом splatter vinyl (бризковий вініл, як його називають) вже повністю розпродано sold out:
https://shop.paulmccartney.com/products/mccartney-iii-imagined-limited-edition-exclusive-splatter-2lp

https://store.udiscover-music.de/p51-i0602435933269/paul-mccartney/mccartney-iii-imagined-exclusive-splatter-2lp-/index.html?utm_source=newsletter&utm_campaign=641725_Paul%20McCartney%20-%2011.03.21%20-%20UDI_DE&utm_medium=email&miid=345671195&utm_mailtype=D2CMailer&dm_i=5O8F,DR5P,5PSXLN,1FPDD,1
Редагувалося: 1 раз (Останній: 12 березня 2021 в 16:29)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
2 дня назад
Нічогесенько так собі виглядає
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
2 дня назад
Чувак з Торонто виставив фотки своєї музичної кімнати. Непогано, правда?
Відвідувач
Сергей
Медаль
Повідомлень: 328
Ровно
445 дней назад
Игорь:
Непогано, правда?
Але якоїсь не вистачає, мабуть відсутній самий дорогий Yellow With Black Dots?
Мабуть справжній колекціонер music і Бітломан. І має можливість.
Редагувалося: 1 раз (Останній: 22 березня 2021 в 11:00)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
2 дня назад
Сергей:

Але якоїсь не вистачає, мабуть відсутній самий дорогий Yellow With Black Dots?
Мабуть справжній колекціонер music і Бітломан. І має можливість.
Так, саме його. Але тут 2 синіх, європейський і американський (до речі, стверджуюють, що саме синій вініл цього альбому має найякісніше звучання), тож якщо бути дуже прискіпливим, білий і червоний з США і Європи теж різні, та й чорного з білим торцем мабуть немає.
Фото взяв звідси:
https://forums.stevehoffman.tv/threads/paul-mccartney-mccartney-iii-dec-18-2020.759367/page-1093
Тут він ще виставив кілька фоток цієї кімнати, розказує про свою колекцію і його хвалять
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
2 дня назад
|
Перейти на форум:
Сторінки: Перша 6 7 8 9 10 11 Остання
Швидка відповідь
У вас немає прав, щоб писати на форумі.