McCartney III

Обговорюємо все, що стосується цього альбому
Відвідувач
Сергей
Медаль
Повідомлень: 328
Ровно
445 дней назад
На торрентах раздачу зранку закрили shock
Пропонують для ознайомлення тут https://intmusic.net/179933/paul-mccartney-mccartney-iii-2020
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
2 дня назад
Біля тижня лишилося а може й раніше з’явиться запис належної якості, я не скачував і слухати в мп3 неохота
Редагувалося: 1 раз (Останній: 10 грудня 2020 в 12:51)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
2 дня назад
Цікава інформація про альбом, якої здається, ще не було на нашому форумі. Усе зіграно, заспівано, записано (з допомогою звукоінженерів звичайно ) й спродюсовано самим Полом влітку під час локдауну, за 2 винятками. Пісня When Winter Comes записана ще у 90-ті під наглядом Джорджа Мартіна, та Slidin’ теж раніше під час роботи з продюсером Грегом Керстіном, це єдиний трек альбому, в якому крім Пола грають інші музиканти: Расті Андерсон - електрогітара, Еб Лаборіель - ударні.
Відвідувач
Сергей
Медаль
Повідомлень: 328
Ровно
445 дней назад
Теж mp3 не скачував і не збираюсь.
Але McCartney III послухав би тільки на звичайному чорному вінілі.
На цьому тижні прослухав перевидання McCartney II (2017 року на прозорому вінілі) і оригінал 1980 року.
Прозорий вініл "вихідний".Жах.
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2181
Киев
1 день назад
Сергей, раджу не лишатися кольорової платівки лише з цього приводу. Я вже неодноразово з цим мав діло. Її просто треба добре вимити. Бажано за 2 рази, деколи буває і за 3. Я добре не знаю цю технологію, бо віддаю свої платівки другу на вакуумну машину. Але мій інший друг сповна справляється з цією проблемою сам за допомогою ручної мийки. Він використовує Knosti Disco-Antistat. Ось вона
https://hi-fidelity-forum.com/shop/view/20918
Машинку можна купити без фірмового розчину. Це буде не так дорого, як повний комплект. А розчин для мийки він готує сам.
Поверхнево знаю, що для цього треба мати дистильовану воду та такі миючі засоби, як AXE або FAIRY. На півлітра дистильованої води іде лише ОДНА КРАПЛЯ названого миючого засобу. Ні в якому разі не більше, бо потім піну неможливо вимити з глибини доріжок. По закінченні мийки треба платівку промити чистою дистильованою водою. Після першої мийки треба її добре просушити (говорять, що бажано десь годин 10 і більше) та програти 2 рази. Після першого програвання на голці з’явиться камок грязі. Треба його видалити та програти платівку ще раз. Голка дістане з глибини канавок усі відходи стирання та іншу грязь. До речі, люди помітили і те, що після декількох програвань голка зашліфовує маленькі подряпинки на вінілі. Крім того, після такої мийки платівка вже не набирає на себе пилюку. Процес треба повторяти до тих пір, поки грамплатівка не почне грати, як ідеальна за своїм станом.
Але треба більш детально про це почитати в Мережі. Я погано знаю цю технологію, бо сам цим не займався. Але неодноразово чув, що усі навіть нові платівки з самого початку потребують такої процедури. З самого початку вони реагують на статику та видають помітні одноразові клацання. І все це або повністю зникає, або зменшується у рази.
Редагувалося: 1 раз (Останній: 10 грудня 2020 в 22:55)
Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2181
Киев
1 день назад
Наведу недавній приклад. Отримав на минулому тижні ось таку платівку. Красота… але платівка видавала неприємний хруст на набирала на себе усю пилюку. Вирішив віддати на мийку. Забрав через 2 дні і не впізнав її. Твердий мінт без якихось там мінусів! Ну, не випитував, як це людині вдалося таке з неї зробити. Секретів в нього від мене нема, але я і не випитував технологію тому що не зможу сам це повторити.


Тому і раджу Сергію не поспішати з висновками. Спершу треба спробувати добре вимити диск.
Save vinyl!
Відвідувач
ТАО Blues
Медаль
Повідомлень: 180
Чернигов
10 дней назад
Ну что, послушал я этот альбом. Он уже есть в сети.
Хм.....
Если б не знать, что это Маккартни.... выключил бы.
Но это субъективное мнение, конечно.
Зато оформление, судя по вышеприведенным фото, любопытное. Что далеко не всегда у Пола бывает.
Beatles is all you need!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2181
Киев
1 день назад

Secret Demo Edition Red Cover CD and Ornament Box Set
https://shop.paulmccartney.com/collections/mccartney-iii-red-box-sets/products/mccartney-iii-secret-demo-edition-red-cover-cd-and-ornament-box-set
Save vinyl!
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Повідомлень: 697
Одесса
166 дней назад
А чому тільки червоний? Це якось вже замало буде smile
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
2 дня назад
Сьогодні вийшов новий альбом Тейлор Свіфт Evermore, дуже несподівано, про його вихід стало відомо тільки вчора. Адже в цьому році вже вийшов її альбом Folklore, який так само, очевидно як і новий, записувався під час локдауну. Яке це має відношення до нашої теми? На музичних форумах багато хто стверджує що ця подія ставить хрест на прагненні Пола зайняти зі своїм McCartney III 1 місце в альбомних чартах, принаймні в Америці. Мовляв стільки витрачено сил і енергії на різнокольорові платівки, секретні демо-бонуси, акції записів каверів за нотами на стінах різних міст. А тут вийшов альбом молодої американської співачки тільки в цифровій версії абсолютно без будь-якої реклами, без витоку якоїсь інформації – і все насмарку. Адже основні продажі цього альбому прийдуться на стрімінг і скачування, а вони будуть величезними, складаючи основну долю підрахунку кількості для чартів, і ніякими кольоровими вінілами її не перевершиш. Цікаво, що Свіфт у жовтні зустрічалася з Полом в його лондонському офісі, обговорюючи свої альбми, які обидвоє записали під час карантину (безумовно мала можливість заздалегідь послухати його альбом), ця зустріч широко висвічувалася в пресі, говорили навіть про можливе співробітництво.
https://www.rollingstone.com/music/music-features/paul-mccartney-taylor-swift-musicians-on-musicians-1089058/

І ось така несподіванка, а чи дійсно несподіванка? Чи говорила вона Полу про свої наміри випустити новий альбом одночасно з його, чи взагалі відомо було команді Маккартні про такі наміри? Дехто стверджує, що так, і саме тому на тиждень перенесли реліз. Та не думаю, що тиждень має якесь вирішальне значення. Не думаю, що прагнення будь що завоювати перші місця чартів по обидва боки Атлантики – основна мета кампанії, зокрема буйства вінілових кольорів. Якби це було так, альбом без надмірного поспіху вийшов би в січні або лютому, коли менше конкуренція, але тоді не було б такого прибутку, як у передріздвяній лихоманці. А так основна мета очевидна. Особисто мені зовсім байдуже, яке там місце займе альбом, особливо в штатівских чартах, що більш ніж наполовину складаються, на мою думку, зі сміття. Та все ж статистика місць зберігається і цитується достатньо довго, а 1 місце минулого альбому Пола викликало помітний резонанс, якого не було би від, скажемо 2-го місця.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
2 дня назад
Між іншим альбом Folklore теж вийшов в кінці липня зовсім несподівано без реклами і спочатку також тільки в цифровому форматі. Декілька тижнів тому, наслухавшись дифірамбів на його адресу, вирішив послухати. Не скажу що не люблю таку музику, наприкад, обожнюю схожий за стилем чудовий альбом Come On Over Шані Твейн. Але… Folklore мені видався одноманітним і скучним, не зміг дослухати його до кінця. Можливо, оскільки його вважають концептуальним, треба вникнути у слова, теми, які висвічуються в піснях, але я судив лише за музикою. Альбом вже відзначився платиновим статусом, побивши світовий рекорд стрімінгу на протязі дня, завоювавши 1 місця чартів багатьох країн. Трохи пізніше свого цифрового дебюту він вийшов не тільки у різних форматах різнокольорового вінілу, а й з різними обкладинками, що також сприяло кількісному успіху. Так що різноманітність McCartney III у цьому плані не є аж такою унікальною!
fcliverpool:
А чому тільки червоний? Це якось вже замало буде

Та не хвилюйся так! smile
https://shop.paulmccartney.com/collections/mccartney-iii-white-box-sets/products/mccartney-iii-secret-demo-edition-white-cover-cd-and-ornament-box-set

https://shop.paulmccartney.com/collections/mccartney-iii-yellow-box-sets/products/mccartney-iii-secret-demo-edition-yellow-cover-cd-and-ornament-box-set

https://shop.paulmccartney.com/collections/mccartney-iii-blue-box-sets/products/mccartney-iii-secret-demo-edition-blue-cover-cd-and-ornament-box-set
Редагувалося: 1 раз (Останній: 11 грудня 2020 в 22:27)
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Повідомлень: 697
Одесса
166 дней назад
О! Тепер я спокійний! Усе за планом )))
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
2 дня назад
fcliverpool:

Зате є відчуття значної події! Цікава промокампанія! Таке різноманіття кольорового вінілу! І все це НОВИЙ МАККАРТНI, а не якесь там за рахунком перевидання або збірник.
Цілком вірно!! Адже цінуються перш за все першодруки, тобто видання, що вийшли у перший день релізу. А майже всі кольорові Бітлівські платівки - це перевидання. Лише років 10 назад вернулася мода на вініл, а на кольоровий - лише в останні роки, і якість його тепер значно краща. А перша бітлівська кольорова платівка, що з'явилася в день релізу - це Egypt Station. Потім була What's My Name і ось тепер новий альбом, все решта - перевидання. А скільки буде ще нових видань Пола і Рінго, або видань Джона і Джорджа, що містять досі нечувані записи?!
Редагувалося: 1 раз (Останній: 13 грудня 2020 в 13:23)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
2 дня назад
Ось і з'явилося фото задньої обкладинки:

Це японський компакт, як бачимо, дві пісні поміняно місцями порівняно з вінілом. А бонус-треки:
Women And Wives (Studio Outtake)
Lavatory Lil (Studio Outtake)
The Kiss Of Venus (Phone Demo)
Slidin' (Düsseldorf Jam)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
2 дня назад
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Повідомлень: 697
Одесса
166 дней назад
Бонуси безсумнівно, ну дуже секретні... ) Джеймс Бонд, блін )
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
2 дня назад
Ось інакший варіант задньої обкладинки, на мій погляд, кращий:

Сповіщалося що на CD альбом купляли в магазинах Бразилії ще в четвер, правда, не знаю чи то офіційне видання. А сьогодні він з'явився і в деяких магазинах Сполученого Королівства
Добавлено спустя 8 минут
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
2 дня назад
Редагувалося: 1 раз (Останній: 17 грудня 2020 в 13:22)
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2181
Киев
1 день назад
Ось мене цікавить, а що означає стікер з написом "Security Protected"?
Вже була на початку сторіччя запроваджена схожа дурниця як "Copy Controlled" від якої швидко відмовилися.
Save vinyl!
Відвідувач
Сергей
Медаль
Повідомлень: 328
Ровно
445 дней назад
Офіційно розмістили.
Джерело (Релізер): Flac - orpheus (rodriguito).
https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5985458
|
Перейти на форум:
Сторінки: Перша 3 4 5 6 7 8 Остання
Швидка відповідь
У вас немає прав, щоб писати на форумі.