McCartney III

Обговорюємо все, що стосується цього альбому
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
2 часа назад
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
2 часа назад
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
2 часа назад
Слухаємо і поділимося враженнями
https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=6041098
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Киев
3 часа назад
Дуже цікаво! Почав завантаження, дякую!
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
2 часа назад
Добавлено спустя 8 минут
Добавлено спустя 11 минутУсі visualizer video альбому McCartney III Imagined викладено. Можливо, дещо одноманітні, але краще ніж нічого
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
2 часа назад
А ще одно
Модератор
Вад
Киев
3 часа назад
Нарешті прослухав "McCartney III Imagined". Ну, враження від цієї роботи в мене залишились якісь декадентські… У подальшому так можна буде робити кожні 3-4 місяця – видавати нові релізи під маркою McCartney. Нічого нового я не почув. Все, що увійшло до нової роботи, це мешап подібний роботі над бітлівським "Love". Навіть гірше, бо усі ноти "Love" були бітлівськими. А тут ми маємо якийсь каламбур.
Для себе зробив висновок, що купувати фізичні носії не буду. Залишу завантаження. Але, впевнено знаю, що і його не буду слухати.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 19 апреля 2021 в 21:24)
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
2 часа назад
Взагалі-то ідея непогана: осучаснити пісні зрілого музиканта, записані в приватних умовах, додавши звучання молодих, на сьогодні популярних виконавців, а от її втілення...Так, це переважно мешапи, а не ремікси, але так вже давно називають: можна поназаписувати що завгодно, лишивши мізерну частину якоїсь партіі, і називати це реміксом. Чи виконав цей альбом свою основну задачу - побачимо, але сумніваюся. Про кавер пісні, який викликав найбільше захоплення, а на переробку якої я покладав найбільше сподівань, я вже писав. А сподобалася мені хіба що When Winter Comes - незатійлива акустична пісенька перетворилася в потужний трек.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
2 часа назад
А ще, як на мене, непогано звучить Pretty Boys - пісня, оригінальна версія якої мені категорично не сподобалася. Це віднесено не до реміксів і каверів, а до дуетів, але оскільки це співробітництво з тріо Khruangbin, то скоріше квартет. Звичайно, пісня кардинально перероблена до невпізнаності.
Але що б не говори, а з липня альбом III Imagined стане невід‘ємною частиною дискографії Пола Маккартні
Модератор
Вад
Киев
3 часа назад
Ось, якось так виглядає реліз "McCartney III Imagined" на вінілі. Тобто його відомі на сьогодні різновиди

та цифровий контент

Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
2 часа назад
Новий відео-кліп вийшов учора на честь Міжнародного дня серфінга
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
2 часа назад
Нове офіційне відео пісні, яка відкриває альбом III Imagined у переддень його виходу на фізичних носіях
А подивіться на 0:40 с. хто позаду
Редактировалось: 1 раз (Последний: вчера в 00:40)
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Одесса
1 день назад
Ось це так! Тільки титри спочатку чого варті! Ну а далі ... Це ж треба таке придумати!
Тільки не заздрю я тому, якщо хтось це відео в перший раз подивиться перебуваючи в нетверезому стані, адже тоді можна вирішити, що напилися до крайності ))))
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
2 часа назад
А дехто вже сьогодні отримав альбом
Добавлено спустя 11 минут
|
Перейти на форум:
Страницы: Первая 7 8 9 10
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.