McCartney III

Обговорюємо все, що стосується цього альбому
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Сообщений: 1990
Киев
4 часа назад
Вражає! Чую, що потрібно купувати... хоча був налаштован негативно.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 3 августа 2021 в 14:43)
Save vinyl!
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Сообщений: 518
Одесса
48 дней назад
Дивно, але ніяк не можу зважитися на покупку цього альбому. В цілому цікаво, слухати іноді можна. Дещо навіть подобається. Але ось Long Tailed Winter Bird (Idris Elba Remix)... Не можу навіть уявити себе, як слухача цього шедевра. Вона мене відверто дратує! І навіть якщо її не слухати, одна лише присутність цього реміксу буде мене дратувати. Це занадто!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1458
Львов
7 часов назад
А ще очолив номінацію рок-альбомів

То це рок-альбом! rofl
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1458
Львов
7 часов назад
Вагався спочатку, чи брати собі цей альбом, але дуже сподобався splatter vinyl, на відміну від аналогічного All Things Must Pass, там чорний вініл поприскано зеленими плямами (не до вподоби мені, але це на мій особистий смак, знаю, багато хто не погодиться, та й майже розкупили його), а тут дуже гарно виглядає.

До того ж альбом належить до виконавчої дискографії Пола, тут лише 2 кавери: The Kiss of Venus (але Пол з’являється у кліпі й насвистує) та Lavatory Lil, ну і ще в Seize the Day немає його вокалу, але залишилася гра на басу і ударних, в усіх інших Пол співає, а в більшості й грає на різних інструментах.
До речі, ці 2 кавери мені зовсім не сподобалися, про перший вже писав. А послухайте, як класно зробив Lavatory Lil цей чувак
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1458
Львов
7 часов назад
Ще одне свіже офіційне відео, вийшло післявчора.
До речі, альбом "McCartney III" та пісню з нього "Find My Way" номіновано на престижні премії "Гремі" у категоріях "Найкращий рок-альбом" та "Найкраща рок-пісня" відповідно, відбір і вручення яких відбудеться у січні. А ще "All Things Must Pass. 50th Anniversary Edition" номіновано в категорії "Найкраще коробкове або спеціальне лімітоване видання".
Редактировалось: 1 раз (Последний: 8 декабря 2021 в 22:34)
|
Перейти на форум:
Страницы: Первая 8 9 10 11
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.