McCartney III

Обговорюємо все, що стосується цього альбому
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Киев
1 день назад
Вражає! Чую, що потрібно купувати... хоча був налаштован негативно.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 3 августа 2021 в 14:43)
Save vinyl!
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Одесса
2 дня назад
Дивно, але ніяк не можу зважитися на покупку цього альбому. В цілому цікаво, слухати іноді можна. Дещо навіть подобається. Але ось Long Tailed Winter Bird (Idris Elba Remix)... Не можу навіть уявити себе, як слухача цього шедевра. Вона мене відверто дратує! І навіть якщо її не слухати, одна лише присутність цього реміксу буде мене дратувати. Це занадто!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
10 часов назад
А ще очолив номінацію рок-альбомів

То це рок-альбом! rofl
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
10 часов назад
Вагався спочатку, чи брати собі цей альбом, але дуже сподобався splatter vinyl, на відміну від аналогічного All Things Must Pass, там чорний вініл поприскано зеленими плямами (не до вподоби мені, але це на мій особистий смак, знаю, багато хто не погодиться, та й майже розкупили його), а тут дуже гарно виглядає.

До того ж альбом належить до виконавчої дискографії Пола, тут лише 2 кавери: The Kiss of Venus (але Пол з’являється у кліпі й насвистує) та Lavatory Lil, ну і ще в Seize the Day немає його вокалу, але залишилася гра на басу і ударних, в усіх інших Пол співає, а в більшості й грає на різних інструментах.
До речі, ці 2 кавери мені зовсім не сподобалися, про перший вже писав. А послухайте, як класно зробив Lavatory Lil цей чувак
|
Перейти на форум:
Страницы: Первая 8 9 10 11
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.