ГлавнаяФорумДискографияЮвілейне перевидання альбому/книги/фільму Let It Be (Get Back)

Ювілейне перевидання альбому/книги/фільму Let It Be (Get Back)

Обговорюємо все, що пов’язано з новим виданням
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Сообщений: 1813
Киев
3 часа назад
Щось мені здається, що цю роботу спіткала така ж сама участь, як і оригінальний випуск. Його тоді було перенесено на наступний рік, а зараз ювілейне перевидання також відкладено на наступний рік.
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1298
Львов
2 часа назад
Напевно треба сюди перенести фото і відео з теми «Просто факти»
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Сообщений: 1813
Киев
3 часа назад
https://beatles.com.ua/forum/thread20-7.html#7580
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1298
Львов
2 часа назад
16 вересня на офіційному сайті уперше показали фото обкладинки книги The Beatles: Get Back, яка повинна була вийти 1 вересня в США і в жовтні у Британії, та сповіщено, що випуск книги перенесено на 31 серпня наступного року.
https://www.thebeatles.com/news/announcing-beatles-get-back-beatles%E2%80%99-first-official-book-bestselling-beatles-anthology

Обсяг книги 240 сторінок, розміри 30х25х3,8 (см), вага 2 кг. Ціна на офіційному сайті $60, на англійському амазоні ₤40.
Безперечно, вихід книги пов’язаний з документальним фільмом з такою ж самою назвою режисера Пітера Джексона, прем’єра якого також була перенесена з 4 вересня на 27 серпня 2021 р. Про цей зв’язок свідчить навіть те, що для реклами фільму вибрано ту ж саму фотографію, що на обкладинці книги.
Поки що невідомо чи вийде фільм на фізичних носіях (BrD або DVD) чи пов’язаний з ним музичний контент (CD або вініл).
З неофіційних джерел також повідомляється, що напевно всеж-таки буде перевидання Let It Be, яке все важче називати ювілейним, адже піввіковий ювілей альбому був 8 травня, а фільму – 13-го. Проте неясно, чи буде там тільки аудіо-контент, чи також ремастоване відео старого фільма Майкла Ліндзі-Хогга та стара книга (98 с.), або ж це вийде окремо.
Редактировалось: 2 раза (Последний: 18 сентября 2020 в 18:28)
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Сообщений: 1813
Киев
3 часа назад
Прохання до всіх, хто розмістив повідомлення стосовно ювілейного видання "Let It Be" у темі "Просто факти" – будь ласка, продублюйте ваші повідомлення тут, а у вказаній темі видаліть. Надії на допомогу від Адміну нема та і взагалі я не виключаю, що у майбутньому сайт може бути зачинено. Роками не виправляються баги про які неодноразово тут повідомлялося. Тому не бачу ніякого сенсу тут щось продовжувати писати.

Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1298
Львов
2 часа назад
Отримав сьогодні «чудову» звістку: вихід книги Beatles Get back, на яку я давно зробив передзамовлення, знову переноситься, з кінця серпня на 12 жовтня. Очевидно, буде перенесено і прем‘єру фільму, а також і випуск музичного саундтреку, якщо він планувався. Дуже невтішно!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1298
Львов
2 часа назад
Нарешті стало зрозуміло, що новий фільм таки вийде. Сьогодні на офіційному сайті оголошено
https://www.thebeatles.com/news/%E2%80%9C-beatles-get-back%E2%80%9D-disney-original-documentary-series-directed-peter-jackson-debut-exclusively
що документальний фільм режисера Пітера Джексона The Beatles: Get Back дебютує 25, 26 і 27 листопада цього року як серіал з трьох частин ексклюзивно на каналі Disney+. Продюсери фільму Клер Олссен (був продюсером попереднього, дуже успішного документального фільму Джексона «Вони ніколи не подорослішають» про Першу світову війну) і Джонатан Клайд (продюсер «Eight Days a Week – The Touring Years»), виконавчі продюсери Кен Камінз (продюсував трилогію «Хоббіти») і Джеф Джонс (шеф Apple Corps), звукорежисери Джайлз Мартін і Сем Окелл. Кожна частина тривалістю біля 2 годин, а сумарно більше 6 годин. Я думаю, багато хто про таку тривалість і не мріяв, хоча найвідданішим бітлівським фанам і цього буде замало.
З’явилася і велика цікава стаття про фільм в Vanity Fair
https://www.vanityfair.com/hollywood/2021/06/the-beatles-get-back-exclusive-deep-dive-peter-jacksons-movie?fbclid=IwAR0Nh1mJX2lKWLvYWglsI8LLv0oYCz6JWt48YC7mhrsQ_qh7BXVBIv4hlsg
Пітеру Джексону роботу над фільмом керівництво Apple Corps запропонувало ще в 2018 після того, як режисер оригінального фільму Let It Be Майкл Ліндзі-Хогг відмовився від подібної пропозиції. Джексон не відразу погодився, волівши спочатку продивитися відзнятий матеріал. Стверджується що у новому фільмі не будуть дублюватися сцени з Let It Be за невеликим винятком, лише ті, без яких не обійтися, та й ті в більшості зняті іншою камерою або під іншим кутом. Не буде і «гаварящих голов», лише документальні кадри. Концерт на даху увійде повністю тривалістю біля 42 хв. Джексон показував фільм Полу і Рінго, які прийняли його з ентузіазмом, ухвалили його також і спадкоємці Джорджа і Джона Олівія та Шон. Ознайомлений з фільмом був і Ліндзі-Хогг, який припустив, що його Let It Bе у реставрованому вигляді вийде в світ через пару місяців після нового фільму. Книга з такою ж назвою The Beatles: Get Back на 240 стор. у твердій палітурці вийде, як було заплановано, 12 жовтня.
Дивно, що нічого не говориться про прем’єру фільму в кінотеатрах, заплановану на 27 серпня, напевно її не буде. Зрозуміло, що неможливо демонструвати в кінотеатрі 6-год. фільм, хіба що виборку з нього, та й розбивка на серії в даному випадку для кінотеатрів нераціональна. Нічого також не сповіщається про вихід якогось контенту на фізичних носіях, зокрема ювілейного перевидання альбому Let It Bе, або про саундтрек фільму чи його випуск на DVD або Blu-ray, але якісь з цих видань повинні вийти.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 17 июня 2021 в 22:25)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1298
Львов
2 часа назад

Що цікаве сказав ще Джексон: він мав повну свободу створення і монтажу фільму, ніхто з Бітлз чи їх спадкоємців або керівництва Apple не вказував, які епізоди повинні бути у фільмі, а які треба вилучити.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 17 июня 2021 в 23:24)
Модератор
Віталій
Медаль
Сообщений: 939
Харьков
2 часа назад
Оприлюднили декілька сторінок з майбутньої книги The Beatles: Get Back (Hardback)
Редактировалось: 1 раз (Последний: 17 июня 2021 в 23:11)
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.