McCartney III

Обговорюємо все, що стосується цього альбому
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2181
Киев
2 дня назад
Так, чекаємо надалі...

Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2181
Киев
2 дня назад

+ 1. Тобто, зустрічайте ще одну версію вінілу. На цей раз поморанчевий колір.
https://store.udiscovermusic.com/*/*/McCartney-III-uDiscover-Exclusive-Orange-Vinyl/6SW00000000
Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2181
Киев
2 дня назад
Click on the image to see a larger version
Save vinyl!
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Повідомлень: 697
Одесса
166 дней назад
Поки всю веселку не зробить - не заспокоїться ) Хоча б конверт трохи змінив, та щось помаранчеве додавДобавлено спустя 3 минуты
Вад:
Click on the image to see a larger version

Яка краса!
Модератор
Віталій
Медаль
Повідомлень: 1133
Харьков
1 день назад
Ну, панове колекціонери-комплітисти, я вам не заздрю! cry
Редагувалося: 2 раза (Останній: 24 листопада 2020 в 09:34)
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2181
Киев
2 дня назад
fcliverpool:
Хоча б конверт трохи змінив, та щось помаранчеве додав

Ось і в мене у першу ж хвилину з’явилось таке саме питання. Потім, вичитавши, що це uDiscover Exclusive та знайшовши інфу про наклад у 3000 примірників, зрозумів як все буде відбуватися. Магазин зареєструє своє видання та отримає унікальний баркод. Його відпечатають на 3000 стікерах. Потім візьмуть у звичайній типографії конверти стандартного видання та наліплять свої номери поверх існуючого баркоду. Практика, яку я вже спостерігаю не перший рік. Це вийде значно дешевше, чим замовляти свою версію обкладинки у типографії.
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
3 дня назад
fcliverpool:
Поки всю веселку не зробить - не заспокоїться
Ну ще лишилося коричневий, фіолетовий (пурпурний) і прозорий, а ну й ще жовтий без чорних плям, адже того всього 333
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
3 дня назад
Японці випустили SHM-CD з усіма 4 бонусами

Але можливо ціна доставки перекриє ціну 4-х CD
Редагувалося: 1 раз (Останній: 12 грудня 2020 в 23:58)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
3 дня назад
Посилання на японське SHM-CD дав з мобілки не то, ось воно
https://www.cdjapan.co.jp/product/UICY-15964
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Повідомлень: 697
Одесса
166 дней назад
А там точно 4 бонусних трека? Нічого не знайшов про це.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
3 дня назад
А ось там нижче написано 4 бонуса

От чи то власне ті самі бонуси? Ну напевно
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Повідомлень: 697
Одесса
166 дней назад
Так, дійсно. Напевно саме ті бонуси. Але це не точно. ) У японців вони навіть не вважаються секретними треками. Розсекретили! ) Не знаю, що краще: по одному треку на чотирьох кольорових дисках або все на одному. Але те, що на чотирьох кольорових все виглядає яскравіше і веселіше, в цьому сумнівів немає! )
Редагувалося: 2 раза (Останній: 24 листопада 2020 в 23:11)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
3 дня назад
При всій величезній різноманітності видань альбому, зверніть увагу, донині ніде офіційно не оприлюднено повний список треків, не кажучи вже про бонуси. Я давно звернув увагу: на всіх картинках на першій стороні платівки канавками розділено 5 треків, а на вставці зі словами (принаймні для жовтого вінілу) – 6 пісень сторони А закінчуються Slidin', а друга починається Deep Deep Feeling. І ось уже з’явилися огляди всіх пісень альбому потреково, ці 2 пісні поміняно місцями. Таким чином, кінцевий трек-лист трохи відрізняється від наведеного на попередній сторінці:

Side A
Long Tailed Winter Bird
Find My Way
Pretty Boys
Women and Wives
Lavatory Lil
Slidin'

Side B
Deep Deep Feeling
The Kiss of Venus
Seize the Day
Deep Down
Winter Bird / When Winter Comes

Чому ж така невідповідність і в кінцевому варіанті на вставці будуть зміни? Можливо, перенести одну пісню на другу сторону вирішили в останній момент і тому була затримка з об’явою трек-листа. А вже зараз за 3 тижні до релізу що заважає?
Редагувалося: 1 раз (Останній: 26 листопада 2020 в 01:12)
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2181
Киев
2 дня назад
А в мене виникло ось таке питання: Що являють собою додаткові бонуси? Чи то оригінальні демо-версії треків, які вже у переробленому вигляді увійшли до альбому, чи то зовсім інші композиції (тобто зовсім нові)?
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
3 дня назад
Прочитав ще раз детальний огляд альбому автором відомої книжки про сесії запису Маккартні «Paul McCartney: Recording Sessions (1969-2013)» Луки Перасі.
https://lucaperasi.wixsite.com/mccartneyrecordings/mccartney-iii
Це був чи не найперший детальний огляд всіх пісень. І ще в одному огляді такий самий порядок треків. Тобто Deep Deep Feeling, з якої починається друга сторона №6. Ну й на картинці 5 треків, це не може бути 2 сторона, оскільки Deep Deep Feeling триває понад 8 хв. а на картинці треки приблизно однакові за довжиною. В той же час на лейблі 1 сторони 6 пісень.

З іншого боку, на 2 стороні навряд чи 6 пісень, тому що ще й Deep Down триває майже 6 хв. Мені можуть сказати, що це ж просто картинка, а не фотографія. Так, а тоді ніякій інформації на ній не можна довіряти: які обкладинки, плакати, вставки тощо. Таким чином, з трек-листом не все однозначно, я не здивуюся, якщо виявиться, що 11 пісень лише на CD, а на платівці менше.
Багато хто нарікає на величезну кількість різнокольорових та інших видань альбому (до речі, цікаво, чи сам Пол активний учасник цієї кампанії, чи не має до цього прямого відношення?). Особисто я не бачу в цьому нічого поганого, ніхто ж не заставляє, навіть якщо ти колекціонер: не хочеш – не купляй. Але я повинен знати, що саме я купляю, а те що досі немає офіційних трек-листів усіх видань, вже я говорив, – це несолідно! Було би ще веселіше, якби кожний кольоровий вініл мав свій унікальний трек-лист! А навіть ці 4 бонуси – що це, невідомо. Судячи з того, що наголошуються демо-бонусами, думаю, це демки альбомних пісень. Вже би можна було за 3 тижні до виходу альбому все це розсекретити!
Редагувалося: 1 раз (Останній: 25 листопада 2020 в 17:34)
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Повідомлень: 697
Одесса
166 дней назад
Вад:
А в мене виникло ось таке питання: Що являють собою додаткові бонуси?

Недарма ж це секретом назвали ) Напевно демо з альбомних пісень, але я все ж сподіваюся, що це будуть інші пісні.Добавлено спустя 16 минутХтось вже послухав те, що гуляє по мережі? Я напевно буду чекати або свої СD/LP, або якісну копію. Не хочу псувати враження і приємний час очікування. Кажуть якість сьогоднішньої копії погана.
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2181
Киев
2 дня назад

Paul McCartney Unveils New Trailer, Announces Songbook For ‘McCartney III’
https://www.udiscovermusic.com/news/paul-mccartney-trailer-songbook/

Paul McCartney has shared a second trailer for his hotly-anticipated McCartney III – the latest title in the “McCartney” series, in which the legendary artist writes, records, and performs the entirety of the project himself. The long-awaited album, which follows his 1970 solo debut, McCartney, and 1980’s McCartney II, will be available on December 18.

Today, the artist also announced the publication of the McCartney III Songbook, featuring piano, vocal, and guitar arrangements for every track on the new album. Currently available for preorder, each copy of the songbook will include a CD of McCartney III.

McCartney’s latest trailer not only offers behind-the-scenes footage but also offers a preview of the album track “The Kiss of Venus.” His daughter Mary, who captured photos for the album, is also featured in the video. An acclaimed photographer, Mary follows in her late mother’s footsteps and continues the family tradition of taking the images for the latest McCartney album.

“When dad asked me to take the photographs, it adds to the family feel a bit,” said Mary McCartney. She also spoke fondly of her childhood, sharing that, “when dad would come back from the studio, we would usually end up dancing around. Such brilliant memories.”

McCartney III lands 50 years after Paul recorded his iconic solo debut, which included such classics as “Maybe I’m Amazed” and “Every Night.” In 1980, a decade after the Beatles had gone their separate ways, Paul released McCartney II, which featured hits like “Coming Up” and “Waterfalls.”

While McCartney hadn’t planned on releasing a new album this year, the stripped-down collection of songs came about during lockdown, when the artist found himself inspired to flesh out existing musical sketches and create new ones.

Advanced praise has already come in for the album, with Salon calling McCartney III “spectacular…one of his most compelling albums in decades.” They added that McCartney’s “musical chops are as exquisite and profound as virtually anyone’s. Ever.”

Rolling Stone wrote, “McCartney returns to the pastorale sound of his early solo work for a laid-back gem… Like its two predecessors, it’s Macca at his most playful. He’s not sweating about being a legend, a genius, or a Beatle – just a family man kicking back in quarantine, writing a few songs to keep his juices flowing.”
Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2181
Киев
2 дня назад

Ось що нам не вистачало для повного щастя, так це жовтого вінілу
https://shop.musicvaultz.com/*/*/McCartney-III-Opaque-Yellow/6T700000000
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
3 дня назад
Ну ось, як і очікувалося, з’явився ще жовтий без чорних цяточок, тираж 3 тис:
https://shop.musicvaultz.com/*/*/McCartney-III-Opaque-Yellow/6T700000000
Але на сайті канадського магазину вже sold out. Ажіотаж не спадає!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2181
Киев
2 дня назад
Можна придбати через офіційний сайт та вказати адресу доставки офісу Нової Пошти у США. Але я вже пас...
https://shop.paulmccartney.com/products/mccartney-iii-exclusive-yellow-lp
Save vinyl!
|
Перейти на форум:
Сторінки: Перша 1 2 3 4 5 6 Остання
Швидка відповідь
У вас немає прав, щоб писати на форумі.