McCartney III

Обговорюємо все, що стосується цього альбому
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2181
Киев
1 день назад
Игорь, Так, саме цю світлину я і мав на увазі! Просто хтось вдало збільшив одну з промок.

А може то не внутрішні розвороти різні у платівок, а постери, які до них докладаються? На цю версію мене наштовхує інформація, яка надана в цьому блозі
https://beatlesblogger.com/2020/10/22/mccartney-iii-its-official-and-the-many-different-vinyl-versions-emerge/

Редагувалося: 1 раз (Останній: 22 жовтня 2020 в 16:17)
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
2 дня назад
Думаю все-таки розвороти. Подивись на картинки: зліва альбома стоїть лицевою стороною до нас так, що трохи видно внутрішній розворот в його верхній правій частині, він точно такий як на зображенні справа, де альбом показано у розвороті.
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Повідомлень: 697
Одесса
166 дней назад
Вад:
Здуріти можна... як їх усіх зібрати? Це ж неможливо!

Та це просто якийсь жах для колекціонерів! )))
Я всі ці ексклюзиви пропустив. 333 Edition - не встиг, а над рештою занадто довго думав. Будете сміятися, але мені не сподобався логотип на обкладинці - занадто великий. Та й кольорові кубики виглядають, на мій погляд, гірше звичайних. Так що я замовлю звичайне видання. А ось коли цей альбом перевидадуть в "кольоровий серії" перевидань канонічних альбомів Маккартні, тоді й візьму ) З покупкою CD напевно теж краще не поспішати - альбоми "New" i "ES" це показали. В ідеалі - делюкс з усіма треками, ну або хоча б який-небудь проміжний варіант з декількома бонус-треками, які напевно незабаром будуть.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
2 дня назад
Розглянувши представлені вище картинки, можна помітити що з 4 внутрішніх розворотів два майже однакові, тільки ліва і права сторони поміняні місцями. Таким чином різних розворотів лише 3, ну це й не дивно, вважаючи на назву альбому і ту манію до цифри 3, яка супроводжує цей реліз. І всі 3 картинки внутрішніх розворотів є на постері до жовто-чорного видання 333 ліміту. Чи є такий постер в інших видання, адже для деяких сповіщалася наявність плаката 12х18 дюймів, тобто зображення на ньому, якщо це той же плакат, вдвічи менше ніж на розворотах. Для чорного нелімітованого вінілу вказувалася обкладинка з розворотом і вставка, а от чи є постер, невідомо.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
2 дня назад
До речі, жовтий вініл з чорними колами було зроблено переплавкою 33 старих платівок McCartney (1970) та McCartney II (1980).
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
2 дня назад
Тут інформація про всі 8 видань кольрового вінілу і порівняння цін на чорний вініл у різних інтернет-магазинах
https://www.superdeluxeedition.com/feature/how-to-buy-mccartney-iii/
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2181
Киев
1 день назад
Досі немає чіткої інформації стосовно переліку треків альбому. Інтернетом ширяться різні чутки, в тому числі і такі, що 11 треків буде лише на компакт-диску, а на вінілі тільки 8, які займатимуть лише 33 хвилини програвання. Але це тільки чутки і треба ще чекати на офіційні повідомлення.
Ми з Ігорем у постійному приватному листуванні назбирали кучу інформації з різних джерел, яку Ігор потім оформив у вигляді таблиці. Пропонуємо її до вашої уваги. Також попереджаємо, що ця інформація з годом може виявитися недостовірною або бути суттєво доповненою.

Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2181
Киев
1 день назад
Ще трошки інформації від наших мексиканських друзів

Save vinyl!
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Повідомлень: 697
Одесса
166 дней назад
Спасибі Ігорю і Ваду за систематизацію даних!
Все-таки зробив замовлення на кольоровий вініл ) Згідно "мексиканської" таблиціі Вада - це версія №4
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2181
Киев
1 день назад
fcliverpool, Також сьогодні замовив. Навіть гроші вже зняли. Маю надію, що таки прийде. А ось британські магазини HMV та Rough Trade тільки надіслали повідомлення, що заказ прийнято, а гроші вони зніматимуть лише під час відправки товару. Тому дуже хвилююсь за ці замовлення. Хочу усі європейські видання придбати. Їх не багато в порівнянні з США. Але ще можуть додаватись нові варіації, тому слідкуємо далі.
Save vinyl!
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Повідомлень: 697
Одесса
166 дней назад
Вад:
Хочу усі європейські видання придбати

О, чудово! ) music
Я теж хочу, але не збираюся ) Проте ще синій сьогодні замовив, там (Fnak) ще й максісингл Home Tonight був, а я його так і не придбав досі. Ось і не втримався, зробив замовлення разом з синглом. Зняли з рахунку поки тільки 1 євро.Добавлено спустя 17 минутВад, перевір, якщо я не помиляюся, у Fnak ціна на синій нижче, ніж в HMV (це якщо синій ти там замовляв)
Редагувалося: 2 раза (Останній: 28 жовтня 2020 в 22:14)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
2 дня назад
Саша, а що за максі-сингл? Минулого року на RSDay був 7-дюймовий пикче-диск. Скинь посилання, please
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
2 дня назад
А мені особисто найбільше сподобався зелений від Target, ну може тому що розворот унікальний, але він давно sold out. Цікаво що його немає і на eBay, усі варіанти, всі кольори є крім нього. Надіюся, ще з’явиться
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Повідомлень: 697
Одесса
166 дней назад
Игорь:
Саша, а що за максі-сингл? Минулого року на RSDay був 7-дюймовий пикче-диск

Ой ... Перепрошую. Це я автоматично написав, замріявся ) Звичайно, це 7" pictures single. Нижче, в тому ж повідомленні, я вже написав правильно - сингл
Редагувалося: 2 раза (Останній: 28 жовтня 2020 в 23:34)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
2 дня назад
Та нічё, а то подумав, щось пропустив
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2181
Киев
1 день назад
fcliverpool:
Вад, перевір, якщо я не помиляюся, у Fnak ціна на синій нижче, ніж в HMV (це якщо синій ти там замовляв)

Я вже зробив замовлення у британському HMV з доставкою в офіс Нової Пошти у Єленя-Ґура (Польща). Так виходить значно дешевше (майже в 2 рази) ніж слати напряму до України, яка не вважається територією ЄС.Добавлено спустя 5 минут
Игорь:
А мені особисто найбільше сподобався зелений від Target, ну може тому що розворот унікальний, але він давно sold out. Цікаво що його немає і на eBay, усі варіанти, всі кольори є крім нього. Надіюся, ще з’явиться

Так, там десь в них пролунало, що усі платівки вже out in stock, але з маленьким дописом що треба дочекатися офіційної дати релізу (такий маленький натяг на додатковий тираж).
Save vinyl!
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Повідомлень: 697
Одесса
166 дней назад
Вад:
Так виходить значно дешевше (майже в 2 рази) ніж слати напряму до України, яка не вважається територією ЄС.

Французи від ціни ще відняли VAT (як відправка не в ЄС країну), так що платівка вийшла 26,66 євро (це приблизно 24 фунта). А доставка так, недешева. Але це мабуть кур'єрська експрес доставка, напевно прийде швидко.Добавлено спустя 7 минутДоставка буде за 23,6 євро. Але це разом з синглом.
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2181
Киев
1 день назад
Як бачимо, цього разу ми з вами вперше стикаємося з таким загадковим релізом. Мало того, що у кольорових релізах досі неможливо розібратися, так ще нічого не зрозуміло і з стандартним випуском на чорному вінілі.
Сьогодні отримав файл з європейського складу Universal. Ні, платівки до них ще не надходили, але вони вже знають, що буде їх аж 4 різновиди. Усі мають різні баркоди. Нажаль, глосарію не отримав. Тому прибуваю у повному ступорі. Нічого не можу зрозуміти по наведеним у файлі скороченням. Єдине, чому радію, виробник – Німеччина.


Але, щось мені здається, що останні 2 найменування все ж таки на кольоровому вінілі.
Чим далі, тим більше запитань. За останні 30 років я не можу пригадати такого різноманіття одного та того ж самого релізу.
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1740
Львов
2 дня назад
Та що там 30 років! Якщо брати до уваги тільки видання, що стосуються Beatles та учасників групи, такого не було ніколи. Пам’ятаю, як нас у молодості шокувало видання In through the out door Цепелінів з 6 різними обкладинками, або це чудернацьке видання Police, про нього правда я дізнався значно пізніше. Але з Бітлз такого не було. Пригадується ще раз, адже вже десь говорив на форумі, висловлювання когось з Бітлз, що вони не включають у свої альбоми пісні з синглів, щоби не спустошувати зайвий раз гаманці своїх прихильників. Зараз про це смішно згадувати, ці часи канули в лету. А дійсно, більшість альбомів Бітлз не включають пісні, які раніше виходили сингами: With the Beatles, Beatles For Sale, Rubber Soul, Revolver, Sgt. Pepper’s, White album, Abbey Road. Пісні, вже видані на синглах, входили, правда, в Please Please Me, A Hard Day’s Night, Help ну і в Let It Be 2 пісні, але інші їх версії. Зараз дозволити собі викидати сингли з альбомів майже ніхто не може.
Альбоми Бітлз переважно виходили у 2-х варіантах: моно і стерео, потім з’явилися бобіни (8-track cartridge), касети, але склад альбому лишався незмінним, ну і згодом з появою CD в перевиданнях почали з’являтися бонуси. З початком Архівної серії Маккартні почалися делюкси, потім супер-делюкси, і ось уже й нові видання виходять у багатьох форматах.
Проте ще здається не було ніколи, щоб через 2 тижні після об’яви про вихід альбому не було опубліковано трек-лист. Можливо це пов’язано з тим, що він ще остаточно не прийнятий, можливо щось міняється. Ось які назви відомі на сьогодні:Добавлено спустя 1 минутуLong Tailed Winter Bird
Find My Way
Pretty Boys
Women and Wives
Lavatory Lil'
Slidin'

Deep Deep Feeling
The Kiss of Venus
Seize the Day
Winter Bird / When Winter Come

Та не зрозуміло, чи буде на платівці стільки ж треків, як на CD, та чи буде склад всіх кольорових платівок однаковим. Пригадую, коли вийшов альбом New, опубліковані на амазоні трек-листи в різних країнах містили різні бонуси в кінці списку, зокрема на французькому була пісня Secret Life of a Party Girl. Згодом виявилося, що лише видання Target та японець містили бонуси, а ця пісня взагалі ніде не з’явилася. Коли вийшов Egypt Station, уперше разом з платівкою зі звичайною нерозворотною обкладинкою було делюкс-видання з потрійною обкладинкою-концертіно та декількома кольорами вінілу. Ну а нинішнє видання перевершило все, що було дотепер. І все-таки хотілося би вже знати головне: чи всі видання будуть містити той самий трек-лист, чи будуть бонуси, і де саме які?
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2181
Киев
1 день назад
Save vinyl!
|
Перейти на форум:
Сторінки: Перша 1 2 3 4 Остання
Швидка відповідь
У вас немає прав, щоб писати на форумі.