ГлавнаяФорумДискографияЮвілейне перевидання альбому/книги/фільму Let It Be (Get Back)

Ювілейне перевидання альбому/книги/фільму Let It Be (Get Back)

Обговорюємо все, що пов’язано з новим виданням
Модератор
Віталій
Медаль
Харьков
9 часов назад
Ще одно вельми цікаве інтерв’ю з Пітером Джексоном.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
2 дня назад
Ось і подивився серіал повністю, 3 серія охоплює період з 26 до 31 січня, коли було вирішено провести виступ на даху, тобто дні підготовки до виступу і сам концерт. Вражень океан, поки що, на жаль, не поспішають ними ділитися, а копії серіалу, здається, вже вспливли на торентах, у т.ч. з російським перекладом. Але не уявляю, як це все можна якісно грамотно перекласти, тим більше в такий короткий термін. Навіть не хочу дивитися з перекладом, адже англійскі субтитри виконано достатньо детально, все можна зрозуміти. Звичайно, деякі місця не встиг повністю второпати, потрібно ще передивитися, а подекуди й зупинити та некваплячись прочитати текст. А ще допоможе зрозуміти всі тонкощі діалогів книга, порівнював поки що лише перші дні, очевидно, є розбіжності з фільмом, але більшість матеріала та ж сама, за аналогією з фільмом та книгою Let It Be. Родзинка серіалу, безперечно, - це концерт на даху, коли він починається, то екран поділяється на 2 – 4 частини, в одному місці навіть на 6, в яких зйомки під різними ракурсами, в деяких сцени з вулиці або дії поліції в приймальні Apple, причому там не тільки зображення, а й інтерв’ю, діалоги, відключити які неможливо. Надіюся, на Blu-ray або DVD буде можливість відключити окремі сцени, принаймні звук, щоб не заважали дивитися концерт, або ще краще перключати сцени, виводячи деякі з них на весь екран. На жаль, окрім концерту на даху, майже немає номерів, виконаних повністю, навіть ті треки, що пізніше з’явилися на альбомі, звучать уривками. Підозрюю, що розширена режисерська версія буде містити повніші їх записи, а повністю нових сцен і діалогів буде небагато. Останній день сесій 31 січня, коли відбувся «студійний концерт» (до речі, як я зрозумів, він був запланований заздалегідь) показаний надзвичайно стисло, під час заключних титрів на маленьких екранах збоку і то уривками. Але все ж таки позитивних емоцій значно більше, та ще перечитуватиму книгу й передивлятимуся серіал.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 27 ноября 2021 в 19:24)
Модератор
Віталій
Медаль
Харьков
9 часов назад
Почав дивитися серіал. Що можна сказати. Звісно, відносини між учасниками гурту не є райдужними на той час. Це очевидно. (Хоча, звісно, це єдиний випадок, коли ми можемо зазирнути за лаштунки творчого прцесу Бітлз, і, хто зна, може, вони завжди походили так напружено...) Дехто каже, що перша версія фільму (1970) не є правдивою і занадто депресивна, а саме версія Пітера Джексона правдивіше передає атмосферу тих днів. Але я так скажу: покажіть нам всі 60 годин нередагованого футеджа в хронологічному порядку - і лише тоді можна буде робити висновки.
Редактировалось: 2 раза (Последний: 30 ноября 2021 в 12:28)
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Киев
9 часов назад
Залив на Яндекс-диск усі відомі на цей час версії фільму. Файли з цього сервісу можна не тільки завантажити на комп, а і дивитись онлайн. Але є невеличкий мінус – наші провайдери блокують вхід на Яндекс з українських IP адресів. Для обходу блокіровки треба вмикати VPN, який дає можливість змінити країну компа. Якщо хтось сам не розбереться, то можна, наприклад, заходити на ці посилання через браузер Opera, якій має свій вбудований VPN, але не забувайте його спочатку увімкнути. Більш детальної інформації з цього приводу повно у Гуглі. Отже, папка з оригінальними файлами трансляції
https://disk.yandex.ru/d/is0ckccoxomspQ

Там усі 3 частини (кожна окремим файлом). Ця версія трошки краща за звичайний формат ДВД і має параметри екрану 1920 х 1080. Зображення неперевершене! Навіть не віриться, що зйомка проходила 50 років тому. Таке враження, що знімали фільм вчора. Кожен файл має об’єм приблизно 8 Гігабайт. HD версію я навіть не завантажував бо вона має ширину 2160 та на моєму моніторі не відображується. А ще кожна серія в форматі найвищої якості має об’єм приблизно 22 Гігабайта. Повірте - в папку завантажено саме то, що задовольнить вас повністю.
Файли, так звана "мотроска" (тобто з розширенням MKV), що надає вам змогу увімкнути будь які титри, або дивитись без них. Приклад вибору субтитрів показано на прикладі плеєра MPC-HC нижче

Також вже є 2 версії перекладу. Але вони зовсім не задовольняють бітломанів. Перша версія від компанії Ultradox мене вразила з перших же хвилин – диктор начитує "… со времеем к Куоримен присоединился Джон Харрисон". А через декілька секунд згадує і "Ринг Старра". Також, говорячи про Білі Престона, диктор нагадує, що бітли познайомились з ним ще у 1962 році у "Гамбургере". Але фільм добре озвучено багатоголосим перекладом з інтонаціями, що більше до вподоби слухачам. Ця версія знаходиться тут
https://disk.yandex.ru/d/mGaepvmPGlfMlQ

Друга версія від "Байбака" (BaibaKo.tv). Прізвища бітлів в ній названо правильно, але сам переклад дещо сухий. Не має в цій версії якоїсь родзинки, як у попередній. Цей варіант знаходиться тут.
https://disk.yandex.ru/d/mkDEzY9QInMyCg

І головне – обидві версії мають велику кількість реклами, яка не тільки вривається у відеоряд, але ще й звучить поверху дії, що відбувається на екрані. Також обидві версії мають дуже утиснутий відеоряд. Перша має відео трошки менше зганьблене, а друга і зовсім на екрані має розміри пачки від цигарок.
Зараз на рутрекері йде дискусія як зробити версію, яка б задовольняла б усі потреби фанатів.
Ну і наостанок – якщо в когось виникнуть проблеми з переглядом, або завантаженням файлів, то пишіть.
Редактировалось: 2 раза (Последний: 1 декабря 2021 в 01:05)
Save vinyl!
Посетитель
ТАО Blues
Чернигов
1 день назад
Был скептически настроен перед просмотром.
Уже давно надоели прослушивания всяких репетиционных моментов и рассуждений по типу "в этом дубле бас звучит лучше".
По сути, ничего реально нового за последние 20 лет я не увидел и не услышал
Но тут...
Как сел смотреть - не смог оторваться.
Это по-настоящему ЖИВОЕ.
Да, перевод хромает. Но не критично. Да и вряд ли мы услышим действительно аутентичный перевод.
Проект явно некоммерческий, даже мы с вами его по-пиратски скачали, чего уж там.
Некоторые вещи изменили взгляд на данный период.
Осталось чётким убеждение, что Битлз в тот период держались на плаву в первую очередь благодаря Маккартни.
И спасибо Питеру Джексону за любовь к этой группе. И титанический труд.
Beatles is all you need!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
2 дня назад
Думаю, багатьом буде цікавий список усіх пісень, які виконуються у серіалі хоча б кілька сек, опублікований у «Нью Мюзикл Експрес»
https://www.nme.com/features/every-song-the-beatles-play-in-peter-jacksons-get-back-3107051
Наведений у порядку першої появи в серіалі. Нажаль, більшість з них це лише невеликі фрагменти, хоча для багатьох існує і повний запис. Будемо надіятися, що вийде розширена версія, що міститиме повніші версії цих пісень
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
2 дня назад
Мені здається, пройшло вже достатньо часу, щоб усі хто хотів, подивилися цей фільм. А на сайті лише декілька коментарів цього неординарного явища. Агов, люди!
Повторюся. Наверное, уже все желающие посмотрели этот замечательній фильм. Неужели он не вызвал никаких эмоций, достойных выражения на сайте? Или все пребывают в тихом экстазе? Ау?!
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
1 день назад
Дозвольте я дещо добавлю,хоча скоріше всього я тут самий молодий, хто дуже любить Бітлз: люблю Бітлз з свого 15-річного віку, ще коли влітку 1989 на радіо Промінь були передачі з окремими альбомами. Тато записував їх на касети,я їх слухав.Історично скалалось, що Let It Be мій найулюблений, слухав влітку 1989 його щодня. Тато любив Abbey Road і вважав його найкращим альбомом Бітлз,але взагалі любив Бітлз до Revolver(тобто для нього були найулюблені ранні Бітлз).
Фільми на відеокасетах подивився багато в 1996-1997 році. Ще тоді була на 4 відеокасетах Антологія. Дивився і Let It Be, але сам фільм тоді мені сподобався тільки піснями.
Зараз я подивився версію Байбака, 3 серії. Я дійсно такого ще не бачив, буду передивлятися знову і знову.Для мене це є справжній фільм-хроніка БІТЛЗ,і їх неперевершені години репитиції в студії на початку чарівного 1969 року та концерт на даху! Let It Be одне з найбільш найкращих вражень в музиці особисто для мене.
Редактировалось: 4 раза (Последний: 11 декабря 2021 в 23:40)
Модератор
Вад
Киев
9 часов назад
Це Радіо Промінь мабуть видавав в ефір цикли музичних програм Васильєва?
В нього були дуже цікаві програми. Я навіть хотів їх всіх зібрати та випустити клубний CD-R. Але, коли я останній раз розмовляв з ним (це було 7 або 8 років тому), то дізнався, що в архіві радіо відбулася пожежа і всі плівки були знищені вогнем. Сам він не зберігав свої записи. Людина старше за мене десь на 5-6 років, музикою вже не цікавиться, подався до релігії. Вся надія на радіолюбителів, які записували ці програми. Але я таких ще ні разу не зустрічав.
Так, я вражений фільмом Get Back. Ще буду писати про нього. В мене своя метода – спочатку я дивлюсь фільм з перекладом по 2 рази. Потім вмикаю оригінальну стрічку і вже знаю, про що говорять у фільмі. Зараз знаходжусь десь на середині серіалу. Все таки ця процедура займає багато часу. Поки що, коротко – фільм чудовий! А ось нова книжка розчарувала. Стара мені більш до вподоби.
Save vinyl!
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
1 день назад
Вад:
Людина старше за мене десь на 5-6 років, музикою вже не цікавиться, подався до релігії. Вся надія на радіолюбителів, які записували ці програми. Але я таких ще ні разу не зустрічав.
Мій тато був інженер -конструктор,радіолюбитель.Одна його записана плівка 1989 року в мене зберіглась на аудіо касеті,відправлю Вам її. Можливо хоть що-небудь цікаве там буде. Відпишу на пошту.
Модератор
Віталій
Медаль
Харьков
9 часов назад
Так, я записував передачі з "Променя", і касети, можливо, навіть збереглися. Але я, чесно кажучи, не впевнений, що плівка на них за ці роки залишилася неушкодженою, і навіть не дуже розумію, як би я зміг їх розшукати у себе, якщо б захотів, бо старих касет десятки, і не дуже хочеться всі їх переслуховувати, щоб знайти ті самі.
Наскільки пам’ятаю, після Бітлз у Васильєва були цикли передач і по сольним альбомам.
Редактировалось: 3 раза (Последний: 12 декабря 2021 в 14:03)
Модератор
Віталій
Медаль
Харьков
9 часов назад
Щодо Джексонівського фільма. Для мене найцікавіше та найцінніше те, що ми отримали можливість побачити на власні очі не лише взаємовідносини між бітлами, але й їхні характери. Дотепер ми мали можливість їх оцінювати, лише спираючись на свідчення та спогади сторонніх людей: Піта Беста, Джорджа Мартіна, Біллі Престона, Літл Річарда - кого завгодно.
Мені дуже цікаво було зрозуміти спражнє місце Джорджа в ієрархії Бітлз, бо щодо цього було чимало розмов. Рінго, в якомусь напівсні завжди. Усім своїм виглядом показує, що нічого не вирішує й навіть не має бажання вирішувати. Що скажуть, то й зробить.
Пол і Джон - так, рушійна сила, міцний тандем, це видно. Їхня творча, креативна взаємодія навіть у 1969 році вражає. Я уявляю, яким нестримним торнадо це було на ранніх етапах, коли їм ще було цікаво працювати разом і ніщо не відволікало.
Ще видно, що справи в групі на той час дійсно кепські. Постійни розмови про розпад, жарти на кшталт "не подобається - виходь з Бітлз, ха-ха-ха..." Усі розуміть, що незабаром кінець, і ніщо, жодне телешоу чи-то виступи в екзотичних локаціях уже цього процесу не зупинять.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 12 декабря 2021 в 14:32)
Модератор
Вад
Киев
9 часов назад
Ще думки про фільм

Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
2 дня назад
Ну здесь больше саморекламы, чем мыслей о фильме. Никогда не относился с особой симпатией к Троицкому, а сейчас остатки моего уважения к нему полностью испарились. Если считаешь себя битломаном, готовясь к записи, можно было бы себе написать, когда же в действительности вышел альбом Let It Be, абсолютно не соглашусь с расхожим мнением, что альбом да и старый фильм плохой и мрачный, но это тема отдельного разговора. А рассусоливая критику Джексона, он сам же себе противоречит: какой нудный затянутый фильм, и в то же время сколько там занятного и т.п. Почему музыкальные номера в фильме почти все обрезаны – наверняка режиссёр был ограничен объёмом предстоящего фильма, надеюсь, в расширенной версии, которая скорее всего ещё выйдет, большинство из них будут полнее.
А к Корвину Богаевскому конечно же нельзя относится без симпатии, поразило меня, правда, что он с таким удивлением среагировал на книгу. Безусловно, фильм сделан прежде всего для битломанов, тем, кто равнодушен к Битлз и их музыке, он может показаться скучным и нудным. Но и битломанов в мире осталось ещё не так уж мало, и для них этот фильм слишком короткий, будут ждать его расширенную версию!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
2 дня назад
Сьогодні планувалося сповістити про випуск блю-рея фільму і відкрити передзамовлення

Але чомусь перенесли його на невизначений час.
Як бачимо, це стандартна версія на 7 з чимось годин.
Редактировалось: 2 раза (Последний: 28 декабря 2021 в 11:29)
Посетитель
ТАО Blues
Чернигов
1 день назад
Фильм великолепный. Во всех отношениях.
Нелишний раз убедился, что мы очень и очень многим на том этапе обязаны Полу.
Леннон откровенно валял дурака. Толку от него... Ему это явно не было нужно.
Кстати, и "дьявольская роль" Йоко переоценена. Вполне себе тихо сидела)). Да и другие дамы там были.
Beatles is all you need!
Модератор
Вад
Киев
9 часов назад
Маю питання стосовно існуючих на сьогодні варіантів перекладу фільму. Хтось уважно переглянув усі три варіанти?
Знаю, що
- переклад від BaibaKo.tv має купу стилістично невірно перекладених ляпів та він дещо монотонний.
- переклад від Ultradox трошки краще, але також має ляпи. Його плюс полягає в тому, що він більш виразливий за інтонаціями.
- переклад від Jaskier нахвалюють більш за все, але він не має титрів з перекладами пісень.
Який, на вашу думку, самий коректний варіант перекладу? Щоб обрали б ви?
Редактировалось: 1 раз (Последний: 29 декабря 2021 в 14:35)
Save vinyl!
Посетитель
ТАО Blues
Чернигов
1 день назад
Лично для меня эти ляпы некритичны (якоже и для иных поклонников, ибо нам в целом все факты и так известны).
Первые две озвучки в целом дают полную картину.
Идеально сделать перевод дуэтом "битломан+лингвист", но....
Beatles is all you need!
Модератор
Віталій
Медаль
Харьков
9 часов назад
Несподівано!
The Beatles: Get Back - Rooftop Concert is coming to IMAX. Experience the unforgettable performance in a special 60-minute presentation of Peter Jackson’s docuseries in a one night event on January 30. Get tickets now: http://tickets.imax.com/
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
2 дня назад
Виходить, що демонстрація годинного фільму запланована тільки на 1 день і тільки у США. Більшу частину його займе концерт на даху, очевидно, на весь екран, а не розділений на малі екранчики, як на Disney+, і можливо, без сцен на вулиці й з поліцаями.
А на 28 лютого в Англії вже заплановано випуск blu-ray на 3 дисках
http://webgrafikk.com/blog/news/get-back-on-blu-ray-dvd/
https://www.amazon.co.uk/Beatles-Back-Blu-ray-Region-Free/dp/B09NWGBJZX?crid=3QUG96BU7RJEH&keywords=beatles+get+back+blu+ray&qid=1641431943&sprefix=beatles+get,aps,160&sr=8-1&fbclid=IwAR2jZ7YeYJMG0FhMDcKQTCHB9T7qO5yxZQ62tajb06qrQQ05MwROxuLFIG4&returnFromLogin=1&linkCode=sl1&tag=wogblog-21&linkId=0d2b03710de7aaa32f22f082bc06ae65&language=en_GB&ref_=as_li_ss_tl

Ціна 30 фунтів, чомусь на британському амазоні першоджерельною країною вказано Польщу rofl laugh
А ось американський інтернет-магазин сповіщає про вихід і Blu-ray і DVD вже 5 лютого
https://usastore.thebeatles.com/dept/the-beatles-get-back-film?cp=105982_110204
Судячи з заявленої довжини, це та ж діснеївська версія, ніяких бонусів. Але будемо надіятися на розширену версію серіалу.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 6 января 2022 в 13:58)
|
Перейти на форум:
Страницы: Первая 1 2 3 4 5 Последняя
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.