ГлавнаяФорумДискографияЮвілейне перевидання альбому/книги/фільму Let It Be (Get Back)

Ювілейне перевидання альбому/книги/фільму Let It Be (Get Back)

Обговорюємо все, що пов’язано з новим виданням
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
8 часов назад
Які в кого враження і думки щодо цього перевидання? Як на мене, якість звучання прекрасна, навіть моно треки, записані в «Твікенгемі», звучать дуже якісно. Ремікс альбому зроблено чудово і з повагою до оригіналу; нарешті офіційно видано альбом Get Back, змікшований Ґлином Джонсом, до речі, він сам робив його ремастерінг. Звичайно, багато затятих фанів Бітлз розчаровані обсягом делюкс видань, адже матеріалу надзвичайно багато, а все видане можна вмістити лише на 3 компакт-диски. Мене, наприклад, здивувало і розчарувало те, що тут є й матеріал, який вже видавався на Let It Bе…Naked та Anthology 3, навіть деякі розмовні треки дублюються хоча б частково. Міг би і я на цілу сторінку, а то й більше нарахувати, що ще потрібно було би включити у перевидання. Проте слава богу, що цей реліз взагалі відбувся, адже від ювілейної дати пройшло майже півтора року, та й назвали його вже не Anniversary edition, а Special edition. Та й впевнений, якщо б навіть видання було би на 10-15 дисках, все рівно знайшлися б невдоволені: а чому не включили те чи інше, чому щось змікшовано не так а сяк. Що ж, дочекаємося ще нового фільму, може там буде те, що прагнули побачити в делюксі, а якщо ні – залишається багато бутлегів, які не втратять своєї актуальності.
Сьогодні нарешті послухав альбом в 5.1, ну це просто свято звуку! Усі колонки задіяні під зав’язку, локалізація інструментів і вокалу прекрасна. Мені здається це найкращий бітлівський багатоканальний мікс, зроблений Джайлзом за останні роки. На пошту вже мені поступив і вініл, надіюся і він не розчарує
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Киев
12 часов назад
А ось і BD
https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=6125411
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
8 часов назад
Модератор
Віталій
Медаль
Харьков
1 день назад
А в мене, нажаль, немає такої апаратури, щоб слухати щось в супер-якості. cry
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
8 часов назад
Сьогодні у списках популярності (чартах) американського «Більборду»:

Альбом зайняв 1 місце в чартах найкраще проданих альбомів (нагадаємо, сюди не входить стрімінг), каталожних альбомів (які старші 18 місяців), саундтреків (звукові доріжки фільмів) та альбомів, що формують смак (список складається за результатами продаж регіональних незалежних магазинів). 2 місце в чартах вінілових альбомів та рок-альбомів, у загальному Топ 200 альбомів Let It Be зайняв почесне 5 місце.
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Киев
12 часов назад
Ось таку рекламу у метро в самому центрі Берліну побачив сьогодні мій приятель та надіслав це фото по Вайберу.

Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
8 часов назад
На деяких Битлз-форумах прискіпливі бітломани висловлювали обурення, що 4-й диск у супер-делюксі Get Back LP - 1969 Glyn Johns Mix містить зовсім не мікси 1969, а скоріше нарізки з різних міксів, і більшість не з 1969, а з 1970 року.

А ось справжні мікси 1969 р. видано тільки на японському супер-делюксі, що містить диски у форматі SHM-CD (Blu-ray +5 SHM-CD).

Причому в Японії супер-делюкс вийшов і на CD (Blu-ray +5CD), але в цьому форматі диск 4 не відрізняється від європейського видання. Особливу увагу звертають на пісню For You Blue, яка має найбільше відмінностей.

Як відомо, звукоінженер Глин Джонс двічі демонстрував ремікси злощасного альбому Get Back 28 травня 1969 і 5 січня 1970, обидва були забраковані Бітлами, після чого був запрошений знаменитий Філ Спектор, який переробив альбом у те, що тепер відомо як Let It Be. Фактично реміксів Джонса було більше, ще в березні 1969 був підготовлений демонстраційний ацетатний диск із зовсім іншим порядком і складом пісень, та й в травні 1969 і в січні 1970 вносилися зміни в деякі пісні, тож реміксів налічують 4 чи 5 або й ще більше, але основні оці два, що були представлені музикантам як пропозиції для видання альбому. Відрізняються вони тим що з першого було вилучено пісню Teddy Boy, а добавлено Across the Universe та I Me Mine, та й в інших піснях були деякі зміни. Ремікси ці збереглися на бутлегах у різних ступенях якості.

Так ось порівнявши Get Back LP - 1969 Glyn Johns Mix з нового перевидання з бутлегами, дійшли висновку, що є відмінності від справжнього міксу 1969, хоча й мікроскопічні, помітити які під силу лише найприскіпливішим бітломанам, причому більшість пісень представлено як раз з міксу 1970, а на 1969, хоча склад і порядок пісень з останнього, тобто є Teddy Boy, ну а Across the Universe та I Me Mine теж є у виданні, але включені у 5 диск або 12-дюймову вінілову 45-ку. Усі нюанси, кого це цікавить, можна прочитати на сайтах:
http://webgrafikk.com/blog/news/wrong-masters-for-the-glyn-johns-1969-mix-and-japan-to-the-rescue/
http://webgrafikk.com/blog/remixing/for-you-blue-variation/
https://forums.stevehoffman.tv/threads/a-lennonology-exclusive-for-you-blues-exclusive-content-on-the-japanese-let-it-be-sde.1113990/
Уважно прочитавши ці нюанси, можна дійти висновку, що реальні відмінності мають місце лише у пісні For You Blue.
Японську версію суперделюксу нещодавно виклали на рутрекері
https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=6129725
Скачавши 4-й диск, порівняв його вміст з контеном звичайного CD №4: помітно, що якість японця в багатьох місцях дещо гірша, але якихось кардинальних відмінностей я не відчув. А післявчора в середовищі Sound Forge я залив в один канал For You Blue з цього японця, а в другий – зі стандартного CD для порівняння. Якоїсь кардинальної різниці вокалу я не чую, і в мене навіть виникли сумніви, чи дійсно на трекері викладено запис з SHM-CD, адже там сказано лише що з японського супер-делюксу, а з якого саме? Наведена картинка взагалі не містить характерні японські стікери, а посилання на джерело взагалі ні про що не говорить. Може хтось має якісь думки на цей рахунок?

Цікаво, що зараз ціна на японське видання на SHM-CD стрімко пішла вгору, за ним полюють як за бажаним рарітетом. Але що можу сказати про виданий Get Back LP - 1969 Glyn Johns Mix: його назва відповідає складу пісень альбому, хоча можливо і не змісту. Ремастерінг цього диску для видання робив сам Глин Джонс, а не Джайлз Мартін, він, очевидно, відібрав для нього найкращі за якістю пісні з обох своїх реміксів, а можливо й з інших джерел. І це правильно, адже не дивлячись на те що цей альбом має перш за все історичну цінність, важливо представити у виданні найякісніший продукт. А мати на диску автентичний перший ремікс – мета найзапекліших бітломаньяків, але тоді треба видавати і ацетатний диск і повністю ремікс 1970, в це для масового видання зовсім нереально.
Редактировалось: 4 раза (Последний: 9 ноября 2021 в 23:12)
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Одесса
3 часа назад
Игорь:
Може хтось має якісь думки на цей рахунок?

Поки що думка одна – цього не може бути. Ну як так? Навіть якщо мікс помилковий, то ця помилка має бути скрізь і на японському супер делюксі SHM-CD також. Але якщо це правда, то я дуже розчаруюсь (це м'яко кажучи). Адже це вже справжній обман. Ну або якщо сформулювати м'якше - навмисне приховування помилки.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
8 часов назад
Саша! А в чому вбачаєш негатив від помилки: що не використали оригінальний мікс 1969, навіть якщо він гірший за якістю? Ну звичайно не треба було в назві альбому писати рік, а назвати просто Get Back - Glyn Johns Mix, адже він має перш за все історичну цінність. Чи те що японці використали оригінальний мікс, може ти купив або замовив японський SHM-CD? А чому сталася така помилка, чи це випадково чи спеціально, щоб заробити грошенят? Існує кілька версій, скоріше за все японці отримали цей мікс завчасно і використали ще до того, як вирішено було провести зміни. Але ситуація не така вже й екстра-ординарна, прикрі помилки зустрічалися і в попередніх перевиданнях.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
8 часов назад
Післявчора вийшов тізер документального серіалу
Ну як би не кохав свою дружину, чи варто таскати її кожен день на роботу, якщо це не зовсім до вподоби твоїм співробітникам!
Редактировалось: 1 раз (Последний: 14 ноября 2021 в 15:18)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
8 часов назад
Ще один коротенький тізер, на цей раз від компанії Walt Disney
Добавлено спустя 2 минутыСвіже інтерв'ю з Пітером Джексоном у програмі 60 Minutes
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
8 часов назад
Здублював відео про прем'єру 100-годинної версії фільму в Лондоні у вівторок. Решта матеріалу в темі новин про Пола.
На прем'єрі Пол був з дочкою Мері, від Джорджа і Рінго були сини Дані і Зак з подругами.
Були також Глин Джонс, Джайлз Мартін, Петті Бойд з нинішнім чоловіком та інші целебріті
Редактировалось: 1 раз (Последний: 19 ноября 2021 в 17:56)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
8 часов назад
А вчора в Лос-Анжелесі відбулася прем'єра цієї ж версії фільму (за нашим часом то вже сьогодні вночі)
https://www.showbiz411.com/2021/11/19/stella-mccartney-julian-lennon-sean-lennon-sit-together-for-sensational-l-a-premiere-of-beatles-get-back-movie
Були присутні від Джона Джулаін і Шон, а також Стелла Маккартні і Олівія Гаррісон.

Рінго не прийшов, напевно оформляє підписку на Disney+
Дуже цікаве інтерв'ю Пітера Джексона (з субтитрами)
Редактировалось: 3 раза (Последний: 19 ноября 2021 в 18:55)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
8 часов назад
Як стало відомо, 100-хвилинна версія фільму, яку демонстрували на прем'єрі, містить лише сцени від 26 і 30 січня 1969, тобто й концерт на даху, очевидно не повністю.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
8 часов назад
25 листопада – 1 серія – 2 години 37 хвилин
26 листопада – 2 серія – 2 години 53 хвилини
27 листопада – 3 серія – 2 години 18 хвилин
Усього 7 годин 48 хвилин
https://collider.com/the-beatles-get-back-runtime-peter-jackson-documentary/
Редактировалось: 1 раз (Последний: 20 ноября 2021 в 21:07)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
8 часов назад
Хто цікавиться і вміє читати, чудові інформативні інтерв‘ю з Пітером Джексоном і Майклом Лідсі-Хоггом
https://forums.stevehoffman.tv/threads/the-beatles-new-get-back-film-directed-by-peter-jackson-to-be-on-disney-in-november-2021.804733/page-108
Модератор
Віталій
Медаль
Харьков
1 день назад
The Beatles: Get Back - The IntroductionДобавлено спустя 5 минут
The Beatles : Get Back - Clip 2Добавлено спустя 6 минут
The Beatles : Get Back - Clip 3
Редактировалось: 1 раз (Последний: 25 ноября 2021 в 16:58)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
8 часов назад
Свершилось наконец-то! Нарешті здійснилося! Сьогодні безперечно Свято бітломанів: опівночі за західноамериканським часом (Лос-Анжелес, Сан-Франциско), тобто о 10:00 за нашим часом відбулася довгоочікувана прем'єра фільму The Beatles: Get Back, яку двічи відкладали-переносили, як і прем’єру його попередника Let It Be. Зловив себе на думці, що чекав цієї події півсторіччя, а багато моїх друзів-бітломанів-ровесників так і не дочекалися цього. Подивився 1 серію із запізненням на годину, добре що це стрімінг. Фільм не міг не сподобатися, як і обіцяв Джексон, ніяких «гаварящіх ґалов», тільки субтитри, виконані, як на мене, дуже грамотно, тож мені й не потрібно ніякого перекладу. Деякі субтитри, які вважали найпотрібнішими, вмонтовано у фільм, вони не відключаються. До речі вчора вийшло майже 4-годинне дуже цікаве інтерв’ю з Пітером Джексоном:
Але на жаль, відсутні субтитри, а Пітер дуже швидко говорить, і я багато чого не зрозумів, навіть на сповільненій швидкості.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
8 часов назад
У фільмі власне Get Back sessions починаються з 10-ої хвилини, до цього коротка історія The Beatles, починаючи з ліверпульських шкільних днів з фотографіями під звуки In Spite of All the Danger, закінчуючи відео-кліпом Hey Jude, під затухаючу коду якого опиняємося у студії Twickenham, яку голова Apple Денніс О’Делл найняв для зйомок фільму The Magic Christian за участю Рінго, а оскільки з’йомки були перенесені, її використали для підготовки групи до телефільму, репетиція якого (dress rehearsal) була запланована на 18 січня, а живий виступ – на 19 і 20 січня. 1 серія повністю присвячена репетиціям у студії Twickenham суворо в хронологічному порядку по днях від 2 до 10 січня. Цікаво, що знамениті райдужно-кольорові стіни з’явилися в студії на 2-й день, у 1-й вони білі, принаймні я цього не знав. Починається день з пісні On the Road to Marakesh, яка пізніше перетворилася у Jealous Guy, потім йде Everybody’s got soul, яку так і не довели до пуття. Не можна не милуватися кадрами, де Рінго за фортепіано показує свою нову пісню Trip to Carolina, шкода що її також не довели. Далі родзинка 1-го дня - виконання All Things Must Pass, на жаль теж нема повної версії. Але найбільше часу в перші два дні займають репетиції Don’t Let Me Down та Two of Us.
Міг би так пройтися по всіх днях, та чи варто, думаю, фільм дуже скоро з’явиться на трекерах. 10 січня Джордж заявив, що залишає групу, а в залишеної трійці, що зібралася в студії після обіду, робота не клеїться, тут лише Йоко відірвалася перед мікрофоном. А перед кінцевими титрами під звучання Isn’t It a Pity сповіщається, що 12 січня Джон і Пол, прихопивши своїх подруг, які невдовзі стали їх дружинами, запросили Джорджа додому до Рінго (на фоні фото цього будинку) для перемовин, які відбувалися дуже нелегко.
Редактировалось: 2 раза (Последний: 25 ноября 2021 в 19:23)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
8 часов назад
На жаль, у 1 серії майже намає повністю виконаних номерів, переважно лише уривки. Ну та це й не дивно, адже в цій кіностудії були початкові репетиції, можливо у 2 серії в Apple на Savile Row будуть повні. Кидається в очі, що багато відео-кадрів змонтовано під аудіо-звучання, та це й не дивно, адже аудіо-записів набагато більше ніж відео, Джексон цього й не приховував, про такий монтаж сповіщено на самому початку фільму. Завтра о 10:00 дебют 2 серії, на жаль, мушу йти на роботу, подивлюся лише після обіду. Та й у найближчі дні й тижні передивлятимуся серіал ще й ще, благо зробив місячну підписку на канал, точніше діти мені зробили. Як я зрозумів з інтерв’ю Джексона, можливий випуск і розширеної версії фільму на 12 (або як десь сповіщали, на 18) годин, але тільки якщо фільм отримає комерційний успіх. Напевно в наступному році серіал вийде на Blu-ray або DVD, можливо з додатковим матеріалом, а ось вихід саундтреку поки що не передбачається.
|
Перейти на форум:
Страницы: Первая 1 2 3 4 Последняя
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.