ГлавнаяФорумДискографияЮвілейне перевидання альбому/книги/фільму Let It Be (Get Back)

Ювілейне перевидання альбому/книги/фільму Let It Be (Get Back)

Обговорюємо все, що пов’язано з новим виданням
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
2 часа назад
А який сенс купляти перевидання «один в один»? Заради амбіцій колекціонера, та ж все рівно це вже буде не те, навіть якщо зроблять ідеальну репліку. Заради того, щоби послухати якісне звучання і помилуватися книгою? Так без проблем скачується і альбом і книга в чудовій якості. Перше видання ще можна придбати, але в доброму стані це дуже дорого. Проте можна за помірну ціну купити пізніші видання з непоганим звуком, якщо не подобається новий ремікс. А весь вміст старої книги (фото і текст), думаю, повністю увійде в нову книгу. Хоча допускаю, якби не мав першовидання, може і я би вважав інакше.
«Нові пісні», напевно мається на увазі нові дублі, демки, джеми, подобаються дуже багатьом, в т.ч. і мені, багатьом навіть більше ніж самі ремікшовані альбоми, серед них є дійсно нові пісні та просто неперевершені виконання.
Здається, стало вже модним критикувати нові перевидання, ще навіть не послухавши їх. Скільки раніше було критики wall of sound Філа Спектора, особливо в альбомах Let It Be та All Things Must Pass. Але з виходом реміксу останнього критики (можливо, ті ж самі) стали стверджувати, який же геніальний Філ, а його мікшування просто неперевершене, і новий ремікс усе зіпсував. Особисто в мене багато зауважень до нових реміксів альбомів Бітлз, Джона і Джорджа, але здається, зроблені вони достатньо дбайливо, з повагою до оригіналу.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 3 сентября 2021 в 16:57)
Посетитель
ТАО Blues
Чернигов
3 дня назад
У кожного свій вибір і свій смак.
Мені взагалі не подобається звук Спектора і я вважаю, що це був геніальний "розводняк" зі "wall sound" . Тоді модньо було вестись на таке. Згадаємо Алекса - Чарівника).
На щастя, на Лет ІТ Бі цей саунд якраз не виражений практично. Тому я й хочу мати видання "один в один" - там немає нічого такого відпочатку, аби ганятись за міксами, реміксами... Я і так все чудово чую й чув навіть на бобіні у 80-х.
Кому хочеться щось інше - будь ласка.
Beatles is all you need!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
2 часа назад
Як стверджують на форумі Стіва Гофмана, найбільш інформативному музичному форумі на сьогодні, попередні плани щодо випуску перевидання були інші, від них лишилися реміксований альбом Let It Be та мікс Ґлина Джонса альбому Get Back 1969 р. Крім них мав бути лонгплей с повним записом концерту на даху 30.01.69 та ще один з сесійними дублями і джемами. Тобто повинно було бути 4 диски: 4 LP або 4CD+Blu-ray. Концерт видалили, зрозуміло, тому що він повністю увійде в новий фільм, а диск з дублями розбили на 2 LP + ЕР, проте загальний час звучання не збільшився, хоча замість 4 дисків стало 5, але це дозволило збільшити ціну. Що було в запланованому диску з дублями: пісня Suzy Parker (або Suzy’s Parlour), попурі старих рок-н-ролів Rip It up/Shake, Rattle and Roll/Kansas City/Miss Ann/Lawdy Miss Clawdy; Blue Suede Shoes, це все є в старому фільмі, а також I Lost My Little Girl (перша пісня, написана Полом), ще одне рок-попурі Cannonball / Not Fade Away / Hey Little Girl / Bo Diddley, і особливо шкодували чомусь за I Told You Before, як на мене, довга одноманітна майже інструменталка. Це все, як бачимо, у перевидання не увійшло, але звичайно, є на бутлегах. Мені здається, після виходу ювілейного перевидання ще більше будуть цінуватися бутлеги, особливо A/B Road, що містять багато цікавих пісень, які так і не увійшли в офіційні видання.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
2 часа назад
Стверджують також, що ще до виходу перевидання в цифровому виді повинні вийти ще 4 пісні з нього
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
2 часа назад
Добавлено спустя 2 минуты
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
2 часа назад
Це з нового видання вже можна слухати: