ГлавнаяФорумДискографияВиниловые пластинки прошлых лет.

Виниловые пластинки прошлых лет.

В порядке обмена информацией.
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
11 часов назад
Дякую! При детальному прослуховуванні є трошки потріскувань, але в цілому для такої платівки Decca за 300 грн. з ідеальними зовнішним та внутрішніми конвертами-для мене радість music
Редактировалось: 1 раз (Последний: 7 августа 2021 в 14:01)
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
11 часов назад
Ще один мій новий із старих американських MONO першопресів The Rolling Stones- 12*5 , LL 3402. Матриці ARL- 6493- 1A ,ARL- 6494 -1A.
Звучання фантастичне! В даному випадку я так зрозумів, в мене більш пізній випуск 1964 року, але помилка в назві пісні 'Congradulations' замість ' Congratulations' на задній обкладинці присутня,як і на самих перших випусках 1964 року.

Добавлено спустя 7 минутА ще мене здивувало, що повністю зношена задня обкладинка конверта наклеена таким чином, що в верхньому лівому кутку під обкладинкою надруковано перевернутий напис PS 402 STEREO(стерео номер даної платівки 12*5). Про таке чув,але побачив вперше.
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
11 часов назад
Окрім моїх найулюбленіших Бітлз та їх сольних робіт, дуже полюбляю Hollies. Тато завжди любив ранніх Hollies та особливо пісню Just One Look ,ще з часів коли вчився в Політехнічному інституті в кінці 60-х. А от мені дуже подобаються Hollies 70-х.
Отримав Британську платівку The Hollies -"A crazy steal', Polydor 2383 474. Профіль платівки відповідає профілю завода Philips кінця 70х, звірив з книгою Шабеса:діаметр монтажного кільця 30см, вздовж периметру бортик шириною 5 мм. А от внутрішній конверт може від заводу CBS,характерний для EMI(в книзі їх зазначають як універсальні).Напис на внутрішньому конверті синім кольором Made in England, Patent 1,125,555., всі кути обрізані з заокругленням.Сподіваюсь він і є рідний універсальний конверт тих часів. На передній обкладинці стікери ,які бачу вперше.

Добавлено спустя 1 минуту
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
1 час назад
О так! The Hollies - моя чи найулюбленіша після The Beatles (ну й ще Plastic Ono Band, Wings, Traveling Wiburys, All Starr Band rofl ) група, особливо періоду її зіркового складу Кларк - Неш - Хікс, неперевершена гармонія трьох голосів! Правда, не збираю їх платівки, але маю записи усієї дискографії та дещо на відео, слухати одне задоволення!!
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
11 часов назад
А по наступній платівці Sometime In New York City я хочу, будь ласка ,звернутись за допомогою ідентифікувати моє видання.Чи є воно самим раннім американським пресом завода Jacksonville ? Починав шукати на discogs, але це ж не 100 відсотків достовірне джерело. Чесно, дуже люблю подвійний альбом Sometime In New York City. Британське видання не маю ,але все про нього читав в книзі Шабеса, і виникло друге питання :чи дійсно у американського першопреса краще якість поліграфії зовнішнього конверта в порівнянні з Британським?
Матриці мого видання сторона A -SVBB-1-3392-Z3 #3 Добавлено спустя 1 минуту

Добавлено спустя 3 минуты

Добавлено спустя 5 минут
Добавлено спустя 6 минут

Добавлено спустя 13 минутУточнюю повну матрицю Сторона А SVBB-1-3392-Z3 #3 Добавлено спустя 14 минутJohn and Yoko forever Peace on earth and goodwill to all men + women '72Добавлено спустя 15 минутДля пісні Well з сторони D- права Elizabeth Music/Aires Co
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Киев
3 часа назад
Це оригінальне видання 1972 року. Наступне було вже у 1978 році на етикетках Capitol кольору бузку, хоча сам конверт ще залишався від Apple.
Різниці в якості палітурки між американським виданням та британським я не помітив. Правда, американець більш тьмяний і конверт виглядає дуже схоже на справжню газету. Британець трошки має конверт більш щільніше і здається з натяком на глянець. Але треба передивитись, бо пишу по пам’яті.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 18 августа 2021 в 22:33)
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
3 часа назад
Все ж таки вирішив перевірити. Не бачу я різниці між американським та британським виданням. Якість однакова. Спочатку виставляю фрагмент американця. Нижче британець.

Save vinyl!
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
11 часов назад
Вад:
Ще бачу, що і стан казковий. Мої вітання!
Саме таке оригінальне видання Роллінг Стоунз на лейблі DECCA в середині 70х на "Балці" цінилося і досить дорого коштувало?
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
11 часов назад
Я звернув увагу, що і зараз перші Британські видання Rolling Stones на лейблі Decca досить дорого коштують, наприклад Let It Bleed (Mono).
Модератор
Вад
Киев
3 часа назад
Сергей:
Саме таке оригінальне видання Роллінг Стоунз на лейблі DECCA в середині 70х на "Балці" цінилося і досить дорого коштувало?

Так, дуже дорого! Їх зовсім не було. Тоді раділи будь-якому виданню, чи французському, чи голандському... навіть платівки з Ізраїлю поважали. Англійські диски були екзотикою і дуже рідко з'являлися на ринку. Це зараз стало можливим мати їх вибір. А тоді мали те, що мали, аби грало. Країна була закритою.
Save vinyl!
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
11 часов назад
Класний саундтрек на даній платівці 1984 року, часто її переслуховую. А який Актор!!! Загальнонаціональне прощання с Жан Полем Бельмондо пройде у Франції 9 вересня...

Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
11 часов назад
Отримав німецьку 45' The Lords. Без зайвих слів - супер dance

Редактировалось: 1 раз (Последний: 14 сентября 2021 в 21:54)
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
11 часов назад
Ще один оригінал Decca-SKL 4725, виготовлен в Великобританії 'UK export version'. Stereo, матриці ZAL-6791-1L. Має профіль платівки завода DECCA періода середини 1960 х: діаметр монтажног о кільця 19 мм, глибока канавка(deep groove) 70 мм. Ще й власний конверт періода 1965року,супер!

Редактировалось: 1 раз (Последний: 18 сентября 2021 в 22:44)
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
11 часов назад
Британське видання п’ятнадцятого альбома британської групи The Shadows -ХХV , який вийшов у 1983 році на Polydor Records. Він включає інструментальні кавер-версії пісень Тото, Марка Нопфлера, Джо Кокера та Дженніфер Уорнс, Дасті Спрінгфілда, Джета Харріса та Тоні Міхана, Елейн Пейдж, Джусі Ньютон та Прокола Харум.
Рідний внутрішній конверт з датуванням 1183( скоріше всього одинадцятий тиждень 1983 року, згідно книги Британський вініл Дениса Шабеса). Платівка має профіль Philips періода 1974-1988 років:поверхня гладка, вздовж периметру бортик шириною 5 мм.Монтажне кільце діаметром до 32 мм з широкою канавкою 1мм.Все як по книзі Шабеса
Цікаво,що на платівці є присвячена Бітлз пісня "Liverpool days":
"I went through Strawberry Fields,
Somehow the Fabulous Four
Put their music away
And the magic was through
Liverpool days,
And all the sounds they made
When I hear the songs
I still sing along"

Редактировалось: 1 раз (Последний: 29 сентября 2021 в 00:02)
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
11 часов назад
Британський оригінал Hollies " Write On", Polydor Deluxe 2442 141. Дуже гарний альбом!

Добавлено спустя 2 минуты

Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
11 часов назад
Німецький оригінал 1990 року Robert Plant " Manic Nirvana"( Es Paranza, 7567-91336-1).Гарна музика з гарним звучанням, не гірше перших двох сольних альбомів Планта початку 80-х. З власним внутрішнім конвертом.

Добавлено спустя 1 минуту

Модератор
Вад
Киев
3 часа назад
"Stranger In This Town" (1990 рік) – сольна платівка Miка Тейлора (колишній гитарист The Rolling Stones). Вініл тоді був в занепаді, тому платівку було видано лише в двох країнах: Канаді і Німеччині.

Як на мене, то доволі приємна блюзова музика (вокал також є).
Редактировалось: 1 раз (Последний: 8 ноября 2021 в 13:53)
Save vinyl!
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
11 часов назад
Вад:
Як на мене, то доволі приємна блюзова музика (вокал також є).
Дійсно приємна,хоча я слухав в mp3. У Miка Тейлора всі роботи гарні: і сольні,і з The Rolling Stones. Колись мені дуже сподобався на СD концертний альбом з Тейлором 2003 року "John Mayall & The Bluesbreakers And Friends - Eric Clapton - Chris Barber - Mick Taylor ‎– 70th Birthday Concert".
На вінілі альбом (я не знайшов інформації) в 2003 році не виходив. Лише перевиданий на колоровому вінілі в 2016 році- дуже дорогий альбом cry
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
11 часов назад
Ну дуже гарні пісні у The Hollies на альбомі 1971 року і їх можна переслуховувати постійно: Cable car,Long cool woman,Little thing call love,Long dark road. Да всі пісні з обох сторін неперевершені music

Добавлено спустя 2 минутыНімецьке видання "Distant Light" на Hansa record, 85 802 IT.
Добавлено спустя 5 минут"Холліс" були однією з найприваблівиших і найстійкіших груп "британського нашестя".( З книги Піта Форнатейла 'Історія рок-н-ролу'). Важко з цим не погодитись,коли слухаєш Холліс !
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
11 часов назад
Отримав німецький оригінал 1966 року "The Lords II Shakin' All Over" на біло/червоно/золотому Columbia Label, SMC 84 013. Стерео, з власним внутрішнім конвертом. На жаль,взагалі не знаю німецької і текст на задній обкладинці конверта не розумію. Без зайвих слів - музика супер!

Добавлено спустя 4 минуты

Редактировалось: 1 раз (Последний: сегодня в 12:10)
|
Перейти на форум:
Страницы: Первая 28 29 30 31 32 Последняя
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.