ГлавнаяБлогиLiving in the Material WorldЩе один таємний знак?

Ще один таємний знак?

Автор
Опубликовано: 1502 дня назад (13 августа 2017)
Просмотры: 241 просмотр
+1
Голосов: 1

Не треба нагадувати бітломанам про те , що фанати завжди прискіпливо розглядали всі альбоми бітлз, фото,малюнки, шукали таємні знаки, містичні натяки на події, закодовані посилання. Чого вартий альбом Abbey Road. Обкладинку роздивлялись під мікроскопом. Існує безліч пояснень, розшифровок і таке інше. Бітли , все ж таки, були великими жартівниками.

Здається знайти ще щось таємно-містичне на альбомах бітлз і їх сольних працях вже нічого неможливо. АЛЕ!!! Якщо подивитись на вкладку альбома Пола Маккартні Wings at the Speed of Sound ,1976 року то праворуч ми бачимо малюнок дівчини, тільки фрагмент, яка стрімко зникає. Помітна сукня і нога. Все. Не лінуємось. Дивимось на зворотній бік альбому Abbey Road. ХОП!!! Фото дівчини. Тепер головне. Сукня і складка від сукні збігаються з малюнком на вкладці Wings at the Speed of Sound. Може Пол щось хотів нам сказати? Натякнути на щось? Підколоти?

Отже, що це може бути? Ймовірно натяк на те , що платівку записували в студії Еббі Роуд. Брутальний погляд хлопця на дівчину і обличчя з класичною рок н рольною зачіскою зі стоячим чубом ,вам нікого не нагадує? Молодий Джон Леннон ? Натяк від Пола : «Джон ти багато втрачаєш і не тільки з дівчатами і головне , ти не туди дивишся» Що ще? Може у когось є своя конспірологія? Ну і головне , не забуваємо , що все це класний рок н ролл!

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Популярное
+7
+6
+4
+4
+4
+4
+4
+3
+3
+3
+3
+3
+3
+3
+3
+3
+3
+3
+2
+2
+2
+2
12.11.2016 KYIV VINYL MUSIC FAIR14 октября 2016 (Вад)
+2
+2
+2