ГлавнаяБлогиLiving in the Material WorldНова книга Валерія Войшвило "Бітлдрайв" (Черкаси 2020 року)

Нова книга Валерія Войшвило "Бітлдрайв" (Черкаси 2020 року)

Автор
Опубликовано: 784 дня назад (31 марта 2020)
Редактировалось: 1 раз — 31 марта 2020
Просмотры: 412 просмотров
+1
Голосов: 1

Вперед, вперед, друже! Наближай нас до наших спогадів! Нова книга Валерія Войшвило «Бітлдрайв» (Черкаси 2020 року) написана в публіцистичному стилі і вона набуває особливої функції — чудовим чином створити картину подій, спогадів, вражень автора про те, чого могло ніколи не відбутись.

Цей літературний досвід Валерія є не чим іншим, як нашою спільною прогулянкою по історичних місцях молодих бітлів… и не тільки.Це спільна прогулянка для всіх читачів цієї захоплюючої книги. Без винятку. Дякую автору.Відкриваємо обкладинку книги – нас зустрічають безтурботні бітли, які прогулюються вулицями свого рідного міста Ліверпуля. Вони ніби запрошують тебе пройтися по музичним клубам, пабам, вузькими портовими вуличками Гамбургу і зануритися у світ веселого рок н ролу. Колись забороненого для нас і неможливого у сморідному СиРиСиРи.

Якщо ви трохи знайомі з теорією виникнення Всесвіту (теорія великого вибуху), то вам саме сюди. ;) Саме на цих друкованих сторінках ви відчуєте початок всього! До « Beatles» нічого не було і саме вони підірвали легковажне музичне «НІЩО», перетворивши світ в суцільну музику з великої літери. «All You Need Is Love» чи не так? :)Читати книгу дуже легко. Відмінна якість і багато цікавих кольорових фотографій.

Не знаю, як у інших читачів книги «Бітлдрайв», а саме у мене виникло відчуття, що мої спогади, юнацькі почуття ожили, перетворившись в матеріальну субстанцію. Ох це життя в матеріальному світі! ;)Ця тонка невидима матерія стояла поруч, весело плескала мене по плечу і сама перегортала сторінки книги. :)Вперед, вперед друже! Наближати нас до наших спогадів. :)Дуже цікава книга в своїй темі, кожна глава насичена цікавою інформацією без зайвої «води» і, головне, вона дуже емоційно позитивна! Секрет простий — автор книги сам є позитивно налаштованою людиною.«Підрахуйте свій вік друзями, а не роками. Порахуй своє життя посмішками, а не сльозами „- Джон Леннон.Поєднання гарних і несподіваних акордів здатне створювати прекрасні пісні.А у Валерія Войшвило поєднання спогадів і цікавих фактів створило прекрасну книгу.

P. S. Валерій!!! Щиро дякую, що згадав і мене у своєму чудовому “Бітлдрайві.»Я дуже вдячний тобі! Ну ось тепер і я частинка історії!

Комментарии (1)
valery57 #31 марта 2020 в 14:270


Дякую Олександре! Дуже приємно чути про вартість своєї праці від незалежної, незаангажованої людини, справжнього бітломана та старого меломана! І хоча мої книги це своєрідний крик душі, я завжди хвилююсь, але чітачі повертають мені спокій.В такі хвилини ясно відчуваєш, що багато чого в цьому житті насправді і всупереч усьому було зроблено та здійснено не марно. Beatles forever !

Популярное
+8
+6
+4
+4
+4
+4
+4
+3
+3
+3
+3
+3
+3
+3
+3
+3
+3
+3
+3
+2
+2
+2
12.11.2016 KYIV VINYL MUSIC FAIR14 октября 2016 (Вад)
+2
+2
+2