ГлавнаяФорумОбщий Форум#UkraineRussiaWar

#UkraineRussiaWar

Російсько-українська війна
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Одесса
1 час назад
Старший брат Хаймарса - M270 MLRS

Редагувалося: 1 раз (Останній: 30 липня 2022 в 03:51)
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Одесса
1 час назад
2 Kopt

Снова зашел? Я уж думал всё, обиделся. И ни здрасте, ни досвидания... никакого воспитания... М270 MLRS классная штука, зря ты так. Так а что там с Тургеневым? Я же тебя спрашивал. Есть вопросы по этому произведению. Промычи уже хоть что-то, а я тебе плюсик поставлю. И песня... не нравится песня про Хаймарс? У тебя просто нет вкуса. Наверно любишь дурацкую Калинку-малинку? Видел я несколько месяцев назад фильм и там калинка-малинка саунд-трек, представляешь! Нужно поискать. Специально найду для тебя glasses
Редагувалося: 3 раза (Останній: 30 липня 2022 в 18:13)
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Одесса
1 час назад
2 Кopt:

Привет, Муму smile Знаю-знаю, правильнее конечно величать тебя Герасимом, но Муму тебе идёт лучше. Хорошо, не хочешь словами, буду с тобой плюсами-минусами разговаривать. Получается, Тургенев тебе тоже не по душе. А я вот задумался и понял, что он прямо документалист своего времени. И не только своего. Задокументировал в своём художественном произведении рабскую сущность Герасима. А ведь Герасим - явление массовое. Вот скажи, нахрена было топить собачку, если он все-равно ушел от барыни? Мудак он конченый, исполнил прихоть барышни и после этого ушел. Нет, барышня конечно право требовать имеет, но нельзя ли было вместе с собакой просто уйти в знак протеста? Покорный. Просто раб. Презирая хозяйку, выполнил ее волю и только после этого ушёл. Убил собаку и ушёл! Оху@ть... Уверен, ты такой же. Ты ни в чем не хочешь разобраться, ты только исполняешь чужую волю, молчаливый протест, как у Герасима. А мог бы спросить здесь обо всём, о чем болит и хотел бы знать. Здесь же не зомботв, здесь первоисточники. Спроси у Виталия, Vox, Elec. Им есть о чем тебе рассказать. Многое узнал бы, уверяю тебя. Но ты раб, пустое место.
Відвідувач
Сергей
Медаль
Ровно
8 часов назад
Зручні й потужні: рівненські волонтери створили баггі для ЗСУ.
Унікальні машинки сконструювали та зробили для нашої Перемоги! Честь і хвала розробникам та волонтерам, що долучились!
Баггі презентували вчора на майдані Незалежності.

Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Киев
16 минут назад
Сьогодні моя знайома, яка в перші місяці війни з дітьми вирушила до Німеччини, відвідала Гамбург. За останні 10 років місто дуже змінилося, а саме історичні місця, пов’язані з Бітлз. Урбаністика наступає на місто… Але одну із світлин, присланих нею, все ж таки викладу.
Зверніть увагу на банер з українським прапором на Große Freiheit.
Слава Україні!

Save vinyl!
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Одесса
1 час назад
Sting, концерт в Варшаве, 30 липня, 2022
Оце Людина! Оце промова! І це на концерті!

"Альтернативою демократії є в’язниця. В'ЯЗНИЦЯ ДУМКИ" (Sting) - Дуже сильно і, як кажуть, у саму точку.

"Демократію атакують.
Її атакують в кожній країні Світу.
Існує велика небезпека втратити її, якщо ми не будемо її захищати.
Але демократія – це повага. Демократія часто бывает неефективна. Вона потребує невпинної уваги. Постійного налагоджування.
Але вона все ще вартує того, щоб за неї боротись.
Тому, що альтернативою демократії є жахіття.
Альтернативою демократії є в’язниця.
В’язниця думки.
Альтернативою демократії є насилля, гноблення, поневолення і мовчання.
Ця альтернатива називається тиранією.
Всяка тиранія ґрунтується на брехні.
І чим більша тиранія, тим більша брехня.
Тиран бреше своїй країні.
Він бреше світові.
Але перш за все він бреше собі.
Незгода з тираном - це ризик потрапити до в'язниці, зазнати тортур і смерті.
І те, що нам треба зробити, кожному з нас - прийняти цей ризик і боротися за наше право казати правду.
Наша думка повинна бути вільною, ми повинні боронити свободу, щоб залишатися собою, нашою думкою і тілом.
Війна в Україні – це абсурд побудований на брехні.
Якщо ми проковтнемо ту брехню, то вона проковтне нас.
Брехня панічно боїться правди.
І правда має бути почута.
Нам не можно програти цю битву."

Sting, 30.07.2022 Warszawa, Stadion Narodowy
Редагувалося: 4 раза (Останній: 1 серпня 2022 в 02:21)
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Одесса
1 час назад
Океан Ельзи. Квіти мінних зон

OE - музичний прапор України! Респект!

Процитую один з коментарів:
"Я россиянин. Несколько лет назад летал на концерт ОЭ в Лондон, когда их уже запретили в России. Одна из моих любимых групп. Скорейшей вам победы! И сурового суда над всеми, кто эту войну развязал".

Як бачимо, не всі росіяни кацапи. Ну, а тим більше це не татари. Судячи з імені та прізвища, це прокоментував татарин. Власне слово кацап за однією версією має тюркське походження і має значення м'ясник, живодер, кат.

Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Одесса
1 час назад
2 Kopt:

GAME OVER joke
Модератор
Вад
Киев
16 минут назад
Оззі Осборн випускає лімітоване видання нового альбому Patient Number 9 на двох платівках з вінілом синьо-жовтого кольору, кольору українського прапора. Кошти, виручені від його продажу, підуть на підтримку України. Дякуємо тобі, Оззі, за послідовну підтримку нашої боротьби.

Save vinyl!
Відвідувач
ТАО Blues
Чернигов
2 дня назад

Приїхав сінгл.
Зрозуміло, що в ціновому аспекті є у Пінк Флойда і більш вартістні вініли.
Але цей - безцінний.
І, скоріш за все, дійсно останній.
Beatles is all you need!
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Одесса
1 час назад
ТАО Blues:
Приїхав сінгл

Супер!
До речі, дякую за нагадування, треба неодмінно замовити. Сьогодні вже точно зроблю це.Додано через 4 минуты
ТАО Blues:
І, скоріш за все, дійсно останній.

Проте останній запам'ятається всім. І дикунам за поребриком теж.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
7 часов назад
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Одесса
1 час назад
Сказати Хливнюку "залiк" – нічого не сказати! Тільки уявіть собі, офіційна платівка великої групи i на обкладинці твоє прізвище, великими літерами, стоїть поруч із назвою PINK FLOYD!
Відвідувач
Сергей
Медаль
Ровно
8 часов назад
Не втримався, щоб не зробити фото: дійсно ну дуже гарні місцеві ковані ворота з майже Бородянським півником!
Модератор
Вад
Киев
16 минут назад
Прискорюємось. Мінус 300 орків за добу не може не тішити.

Save vinyl!
Відвідувач
ТАО Blues
Чернигов
2 дня назад
Вже декілька років пишу, що Вотерс - гівнюк.
Так і є.
Beatles is all you need!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
7 часов назад
А я й не очікував такого. Прочитав його інтерв‘ю, от засранець, путінський сраковилизувач!
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Одесса
1 час назад
Минулої ночі снився сон - користувач тектоніка з головного бітлофашистського ресурсу, великий шанувальник українського Криму та руzького говнорока, залишився на безлюдному острові з порожньою пляшкою Масандри. Цікаво, що це могло б означати? Ех, шкода що тут немає улюбленого жуючого смайлика цього тектоніки joke завжди жує чомусь товариш. Ну гаразд, поставлю звичайний smile
Редагувалося: 1 раз (Останній: сьогодні в 00:57)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
7 часов назад
Взагалі не бачу сенсу в існуванні зараз такого сайту. Якщо вони так ненавидять англосаксонський світ, який керує НАТО, якщо так бояться нападу на себе, навіщо тримати сайт, який прославляє чи навіть обговорює англомовну музику! Хоча коли я востаннє туди заходив, місяці два тому, єдиний їх форум з п’яти, присвячений бітлівський музиці і в якому знаходив щось цікаве, LLT був майже порожнім, зато форум, відданий усякій всячині, аж кишів злопихателями. Тож треба змінити вивіску сайту, перейменувати, адже повернулися туди радянські часи: «сегодня слушает он джасс, а зафтра родину продасс». Недобачають їхні неустанно бздящие органы, выявляющие неблагонадёжность.
Редагувалося: 1 раз (Останній: сьогодні в 10:56)
Перейти на форум:
Страницы: Первая 5 6 7 8
Швидка відповідь
У вас немає прав, щоб писати на форумі.