ГлавнаяФорумДискографияЮвілейне видання альбому Abbey Road

Ювілейне видання альбому Abbey Road

Все, що стосується ювілейного перевидання альбому Abbey Road
Посетитель
ТАО Blues
Чернигов
3 дня назад
Послушал все три диска. Как обычно, ничего нового. Звук на Abbey Road и так изначально был отличный. Понятно, что "ремикс" делался денег ради. А бонусы - ну, на раз послушать. Все репетиционные записи давным давно вышли. Что-то якобы "новое" - это мизерные отличия.
В очередной раз убеждаюсь, что после распада группы на самом деле мы услышали лишь пару-тройку новых треков. "Битлз" нереализованными особо песнями не разбрасывались.
Но ради must have - можно и купить. Хай буде...
Beatles is all you need!
Посетитель
fcliverpool
Медаль
Одесса
1 час назад
А ось і Picture Disc приїхав з Англії! music

Добавлено спустя 9 минутМоє перше знайомство з Abbey Road відбулося саме на Picture диску Capitol 1978 р. Тому з Picture диском Abbey Road у мене особливі асоціації, вони пов'язані з першим прослуховуванням цього альбому! Я пам'ятаю всі ті почуття, немов це було вчора.
Посетитель
Игорь
Медаль
Львов
5 часов назад
З альбомом Abbey Road я познайомився восени 1969, як тепер кажуть, потреково завдяки ворожим голосам. Коли через півроку після виходу записав його на магнітофон (не з пластинки, причому, а з іншого запису), вже мав записи всіх пісень з радіо, хіба крім Her Majesty. А через пару років придбав платівку, здається індійську, потім були ще інші різні видання, маю англійський першодрук у чудовому стані. Тобто слухав-переслухав альбом певно сотні разів, знаю його напам’ять. То ж цікаво було послухати і новий ювілейний ремікс.
Зізнаюся чесно, не отримав такої насолоди, хоча б у порівнянні, наприклад, з першими враженнями від недавніх реміксів «Сержанта» або «Білого». Можливо, запис (звичайно ж скачаний) не дуже якісний, а може сподівання були занадто завищені, ну а може і настрою відповідного не було. Невдовзі отримаю вініл, може після його прослуховування враження зміняться.
Що відразу кинулося в очі (точніше в вуха) – відмінність кінцівки Come Together, там де Джон виспівує “come together yeah”, не знаю чи краще, мені старий варіант більш до вподоби. Безумовно highlight нового ремікса альбому – це гітарне соло в The End, яке виконують почергово по пару секунд Пол, Джордж і Джон (відповідно лівий, правий канали і в центрі).Добавлено спустя 7 минутДо речі, альбом сьогодні, точніше вчора, очолив британські чарти!Добавлено спустя 16 минутА ось післявчора послухав я багатоканальний мікс 5.1: ну це просто фантастика! І хоча апаратура в мене не супер, об’ємність звуку вражає, локалізаця інструментів – от гітара, там друга, а тут бас, там ударні, ось зненацька справа ззаду органчик Біллі Престона зафуричив, раніше ж його не помічав! Є в мене бутлег альбому в 5.1 виробництва Two of Us Production, дуже грамотні хлопці, здається, саме його ми слухали в Егері. Але то ж апмікс, не до порівняння з можливостями використання мульти-треків. Після цього якось і не захочеться слухати стерео. Цікаво, чи має хто Dolby Atmos, щоби поділитися враженнями?
Модератор
Віталій
Медаль
Харьков
2 дня назад
А таке видання бачили?
The Beatles – Abbey Road (Target Exclusive, Vinyl w/ T-shirt)

https://intl.target.com/p/the-beatles-8211-abbey-road-target-exclusive-vinyl-w-t-shirt/-/A-77601710
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Киев
4 часа назад
Ось тільки і маємо змогу щоб роздивлятись картинки у Мережі. Продають цей набір, на жаль, лише на території Сполучених Штатів. До нас не надсилають.

Save vinyl!
Модератор
Віталій
Медаль
Харьков
2 дня назад
Вад:

Ось тільки і маємо змогу щоб роздивлятись картинки у Мережі. Продають цей набір, на жаль, лише на території Сполучених Штатів. До нас не надсилають.
Є багато перевізників, які залюбки доставлять в Україну цей набор за дуже невеликі гроші. Ціна питання - 5-7 долларів.
Редактировалось: 2 раза (Последний: 7 октября 2019 в 16:06)
Модератор
Вад
Киев
4 часа назад
B Мережі народ сумує, що у нове перевидання було включено лише невеличку частину чорнового матеріалу. І дійсно, переглянувши зміст цього бутлегу, розумієш, що до ювілейного видання потрапила лише вершина айсбергу.

Редактировалось: 1 раз (Последний: 9 октября 2019 в 10:51)
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
4 часа назад
Віталій:
А таке видання бачили?
The Beatles – Abbey Road (Target Exclusive, Vinyl w/ T-shirt)

Надсилає компанія Target це видання у спеціальній посилочній упаковці. Правда, народ посміхається, що в ній могла би розміститися мікрохвильова піч. Також не всім до вподоби, що не можна обрати розмір футболки. Хоча, хто її збирається носити?
А сама платівка з футболкою знаходяться у розкішному боксі.

Save vinyl!
|
Перейти на форум:
Страницы: Первая 1 2 3
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.