ГлавнаяФорумДискографияЮвілейне видання альбому Abbey Road

Ювілейне видання альбому Abbey Road

Все, що стосується ювілейного перевидання альбому Abbey Road
Посетитель
ТАО Blues
Чернигов
10 часов назад
Послушал все три диска. Как обычно, ничего нового. Звук на Abbey Road и так изначально был отличный. Понятно, что "ремикс" делался денег ради. А бонусы - ну, на раз послушать. Все репетиционные записи давным давно вышли. Что-то якобы "новое" - это мизерные отличия.
В очередной раз убеждаюсь, что после распада группы на самом деле мы услышали лишь пару-тройку новых треков. "Битлз" нереализованными особо песнями не разбрасывались.
Но ради must have - можно и купить. Хай буде...
Beatles is all you need!
Посетитель
fcliverpool
Медаль
Одесса
7 дней назад
А ось і Picture Disc приїхав з Англії! music

Добавлено спустя 9 минутМоє перше знайомство з Abbey Road відбулося саме на Picture диску Capitol 1978 р. Тому з Picture диском Abbey Road у мене особливі асоціації, вони пов'язані з першим прослуховуванням цього альбому! Я пам'ятаю всі ті почуття, немов це було вчора.
Посетитель
Игорь
Медаль
Львов
4 часа назад
З альбомом Abbey Road я познайомився восени 1969, як тепер кажуть, потреково завдяки ворожим голосам. Коли через півроку після виходу записав його на магнітофон (не з пластинки, причому, а з іншого запису), вже мав записи всіх пісень з радіо, хіба крім Her Majesty. А через пару років придбав платівку, здається індійську, потім були ще інші різні видання, маю англійський першодрук у чудовому стані. Тобто слухав-переслухав альбом певно сотні разів, знаю його напам’ять. То ж цікаво було послухати і новий ювілейний ремікс.
Зізнаюся чесно, не отримав такої насолоди, хоча б у порівнянні, наприклад, з першими враженнями від недавніх реміксів «Сержанта» або «Білого». Можливо, запис (звичайно ж скачаний) не дуже якісний, а може сподівання були занадто завищені, ну а може і настрою відповідного не було. Невдовзі отримаю вініл, може після його прослуховування враження зміняться.
Що відразу кинулося в очі (точніше в вуха) – відмінність кінцівки Come Together, там де Джон виспівує “come together yeah”, не знаю чи краще, мені старий варіант більш до вподоби. Безумовно highlight нового ремікса альбому – це гітарне соло в The End, яке виконують почергово по пару секунд Пол, Джордж і Джон (відповідно лівий, правий канали і в центрі).Добавлено спустя 7 минутДо речі, альбом сьогодні, точніше вчора, очолив британські чарти!Добавлено спустя 16 минутА ось післявчора послухав я багатоканальний мікс 5.1: ну це просто фантастика! І хоча апаратура в мене не супер, об’ємність звуку вражає, локалізаця інструментів – от гітара, там друга, а тут бас, там ударні, ось зненацька справа ззаду органчик Біллі Престона зафуричив, раніше ж його не помічав! Є в мене бутлег альбому в 5.1 виробництва Two of Us Production, дуже грамотні хлопці, здається, саме його ми слухали в Егері. Але то ж апмікс, не до порівняння з можливостями використання мульти-треків. Після цього якось і не захочеться слухати стерео. Цікаво, чи має хто Dolby Atmos, щоби поділитися враженнями?
Модератор
Віталій
Медаль
Харьков
1 день назад
А таке видання бачили?
The Beatles – Abbey Road (Target Exclusive, Vinyl w/ T-shirt)

https://intl.target.com/p/the-beatles-8211-abbey-road-target-exclusive-vinyl-w-t-shirt/-/A-77601710
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Киев
15 минут назад
Ось тільки і маємо змогу щоб роздивлятись картинки у Мережі. Продають цей набір, на жаль, лише на території Сполучених Штатів. До нас не надсилають.

Save vinyl!
Модератор
Віталій
Медаль
Харьков
1 день назад
Вад:

Ось тільки і маємо змогу щоб роздивлятись картинки у Мережі. Продають цей набір, на жаль, лише на території Сполучених Штатів. До нас не надсилають.
Є багато перевізників, які залюбки доставлять в Україну цей набор за дуже невеликі гроші. Ціна питання - 5-7 долларів.
Редактировалось: 2 раза (Последний: 7 октября 2019 в 16:06)
Модератор
Вад
Киев
15 минут назад
B Мережі народ сумує, що у нове перевидання було включено лише невеличку частину чорнового матеріалу. І дійсно, переглянувши зміст цього бутлегу, розумієш, що до ювілейного видання потрапила лише вершина айсбергу.

Редактировалось: 1 раз (Последний: 9 октября 2019 в 10:51)
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
15 минут назад
Віталій:
А таке видання бачили?
The Beatles – Abbey Road (Target Exclusive, Vinyl w/ T-shirt)

Надсилає компанія Target це видання у спеціальній посилочній упаковці. Правда, народ посміхається, що в ній могла би розміститися мікрохвильова піч. Також не всім до вподоби, що не можна обрати розмір футболки. Хоча, хто її збирається носити?
А сама платівка з футболкою знаходяться у розкішному боксі.

Save vinyl!
Посетитель
Игорь
Медаль
Львов
4 часа назад
Нарешті вчора отримав бокс Abbey Road (3LP), хоча замовляв на британському амазоні ще в день відкриття передзамовлень, 8 серпня.

Запланованою датою отримання було 11 жовтня, тож коли 12-го пожалівся, що не отримав вчасно, порадили ще почекати днів 10, але гроші за доставку повністю повернули. Таку б оперативність і толерантність нашій пошті! Платив у гривнях, враховуючи, що гривня за час доставки трохи впала, у день отримання ця радість мені обійшлася менш ніж у 49 фунтариків або 63 бакси. Тож хоч і запізнення, але зараз новий за таку ціну не купиш.
Короб такого ж формату, як і White album, тільки на 5 мм тонший. Зрозуміло, там 4 лонгплеї, тут 3, цікаво скільки буде в Let It Be, напевно 5? Прослухав поки що тільки реміксований альбом, німецький вініл, якихось дефектів не помітив, адже висловлювалися нарікання. Прослухав ще першопрес для порівняння, моя думка про новий стерео-мікс не змінилася (писав вище), ну принаймні Come Together в старому звучить краще.
Посетитель
Игорь
Медаль
Львов
4 часа назад
Начитався я багато відгуків на нове видання альбому, відгуки найрізноманітніші, судження абсолютно різні, навіть полярні – від захопленого восхваляння до повного несприйняття і анафеми. Причини останнього, причому навіть смішно, теж зовсім протилежні. Дехто стверджує, що нічого нового, або майже нічого, у реміксі немає, тому в ньому немає сенсу, а ювілейне видання створено тільки заради бабла. Інші (їх більше) доводять, що новий ремікс настільки змінив звук у гіршу сторону, що альбом просто неможливо слухати. Деталі теж різні і часом протирічать одне одній, хто жаліється, що бас і барабани занадто голосні, дехто твердить, що вони хоч і голосні, але завдяки компресії втратили колишню міць. В когось гітарні партії або бек-вокал занадто вип’ячені, в інших – навпаки, ну і т.д.
І відносно 6-канального міксу теж цікаві критичні протилежності. Хтось твердить, що всі мульти-треки альбому викладені в Мережі і дуже легко самому зробити багатоканальний мікс на свій смак. До речі, хіба мульти-треки всіх пісень альбому є в інтернеті або на бутлегах? Якщо маються на увазі звукові доріжки відеогри RockBand, так це зовсім інше. Але ще більше критиків стверджує, що це дуже складна робота, а Джайлз і його команда не справилися з нею завдяки нестачі досвіду абож за відсутності смаку.
Бідний Джайлз Мартін, скільки критики прозвучало на його адресу, навіть прокльонів! Мені теж не подобається, коли хтось робить карьєру завдяки славі або положенню своїх батьків, але чи справедлива критика у даному випадку? Не буду вдаватися у детальний аналіз ювілейного видання, хоча маю що сказати і на його захист і в критику. Якщо на форумі це комусь цікаво і хтось ще підніме це питання, обов’язково висловлюсь. Та ось що хочу сказати відносно наполегливих критиків, не тільки цього видання, але й інших недавніх перевидань Бітлз. Переважно це люди вже солідного віку, які довший час займалися колекціюванням платівок і які скептично налаштовані до будь-якого перевидання спадщини Бітлз і будуть сприймати в штики ще до того, як воно вийде. Ну уявіть собі такого колекціонера, який більшу половину свого життя збирав бітлівські платівки, назбирав унікальні екземпляри і весь час стверджував, що нічого не буде звучати краще, ніж першопрес, тому що цього не може бути ніколи! І навіть запіляний першопрес (або першодрук?) краще якогось там новенького новодєла (а слівце ж яке лайливе!). І ось раптом виходить нове видання, яке МОЖЕ (не будемо поки доводити, що звучить, скажемо - МОЖЕ) звучати краще, ніж той першопрес. Що, буде він радіти цьому? Звичайно ж ні, інакше втрачається увесь сенс більшої частини свого життя та й цінність унікальних екземлярів своєї колекції різко зменшиться. Мені особливо запам’яталося, як накинулися критики на ремастований бокс у 2012, навіть не спромігшися, судячи з їх висловлювань, його прослухати.
Тому раджу менше прислухатися до подібного роду критиків, а довіряти лише своїм вухам і мізкам. З чим абсолютно погоджуюся з багатьма критиками – відсутність у вініловому делюксі буклету, це стосується також і ювілейного перевидання Сержанта і Білого. Адже видання на 2CD має який-неякий буклет, а тут подвійний листочок, треба було хоча би добавити главу Track by track. А так, хочеш книги – купуй супер-делюкси, благо поки що не проблема їх загрузити собі в pdf-форматі.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 24 октября 2019 в 08:09)
Посетитель
ТАО Blues
Чернигов
10 часов назад
Мультитреков полно на трекерах.
Можно сказать, что есть все для того, чтобы спокойно самому сделать ремикс на свой вкус.
Просто не все ещё понимают, что технологии уже таковы, что мы в помощи Джайлса не нуждаемся.
Всё это - последние попытки развести людей на деньги. Уже совсем скоро эти переиздания перестанут кого-то интересовать. И поколение уйдёт, и всего уже и так накоплено, аж слушать некогда. И причины, озвученные выше.
Всё это маркетологи прекрасно понимают
..
Beatles is all you need!
Модератор
valery57
Грамота Медаль Почетный битломан
Черкассы
11 часов назад
Ну, нарешті і мій примірник 3LP. до мене приїхав. Коробка гарна, але ще не відчиняв. music
Посетитель
Игорь
Медаль
Львов
4 часа назад
ТАО Blues:
Мультитреков полно на трекерах

Ссылки, пожалуйста, можно?
Посетитель
ТАО Blues
Чернигов
10 часов назад
Примерно с год-полтора назад на Битлз.ру они были выложены, я сам по этим ссылкам скачивал и делал миксы в Steinberg Cubase. Потом наигрался. Точнее, к сожалению, не скажу.
Но развлечения ради все партии отдельно также выложены и на Ютубе.
Например, https://youtu.be/ceNvbYZ2p8o
Beatles is all you need!
Посетитель
Игорь
Медаль
Львов
4 часа назад
В Сети давно появились мульти-треки 4 песен из «Сержанта», но качество их записи оставляет желать лучшего. Они и сейчас есть на рутрекере, также как и вот это:
https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3153290
но что касается песен из Abbey Road, так это не мульти-треки, а звуковые дорожки из игры Rock Band (писал уже об этом выше), в т.ч. и то что на ютюбе по Вашей ссылке. Надеюсь, понимаете разницу? Есть ещё выжимки из записей формата 5.1, которые сами в большинстве апмиксы.
Да соглашусь, что и из этого с помощью, например Cubase, можно сделать новые миксы, но будет ли удовлетворительный результат, сомневаюсь. Впрочем, если Вы утверждаете, что это совсем несложно и сами этим баловались, выложите результат Вашей работы, самый удачный на Ваш взгляд микс любой песни Битлз, который бы отличался от общеизвестных. Интересно послушать.
Посетитель
ТАО Blues
Чернигов
10 часов назад
Да я вообще не претендую на лавры звукорежисера. Поэтому и написал - "поигрался".
Если хочу послушать "Битлз", беру первый попавшийся СД или винил и включаю. В зависимости от того, в какой комнате квартиры нахожусь) и не заморачиваюсь на все эти изменения в переиздания.
Жизнь и так коротка, реально еле нашёл время послушать новый концерт Ринго. А тут новые альбомы ELO, Hawkwind, Neil Young и несть им числа... Всё старики попросыпались в этом году)
Beatles is all you need!
Посетитель
fcliverpool
Медаль
Одесса
7 дней назад
Ну так вот в этом-то и разница! Одно дело - поиграться, и совсем другое - профессиональная работа.
Ну как можно получить профессиональный результат на обычном компьютере? Впрочем, если это
реально возможно, то хотелось бы послушать и реальное подтверждение smile
Модератор
valery57
Черкассы
11 часов назад
Мой знакомый вчера вернулся из Стокгольма. Вот фото витрины тамошнего магазина с выставленными в ней боксами и CD.

Посетитель
Александр Гринберг
Медаль
Мюнхен
1 день назад
Интересно, какие там цены?
Сткгольм - городок не из дешевых!
Модератор
valery57
Черкассы
11 часов назад
Александр Гринберг,
Интересно, какие там цены?

Ценники видны на каждой единице товара, но к сожалению "слепые" не прочесть.
|
Перейти на форум:
Страницы: Первая 1 2 3 4 Последняя
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.