ГлавнаяФорумДискографияThe Beatles Singles Box-set 2019 року

The Beatles Singles Box-set 2019 року

Інформація про коробкове перевидання британських сінглів
Посетитель
Игорь
Медаль
Сообщений: 855
Львов
6 часов назад
Хоча ще немає офіційного повідомлення, та вже достеменно відомо, що нас у цьому році чекає ще один бітлівський реліз – бокс-сет - коробкове видання (The Beatles Singles Box-set) усіх британських сінглів Бітлз. Він вже активно обговорюється на сайтах Гоффмана і Стормо, з'явилася інформація на деяких відділеннях амазона (французьке, іспанське, італійське), хоча ще нема ні ціни, ні картинки. Відомо, що бокс міститиме 22 оригінальні британські сінгли + сінгл з піснями, створеними для «Антології» в 1994-95: Free As a Bird / Real Love. І вийти повинен 15 листопада, ціна імовірно біля 250 баксиків. Так що відкладаємо грошенята!
Як відомо, британські сінгли в оригіналі виходили переважно без оригінальних обкладинок, а в стандартних фірмових. А у сінглів більшості іншіх країн такі обкладинки були, то ж на сайтах пропонують відібрати найкращі з різних країн, але дехто наполягає, що мають бути стандартні британські, точно такі як при першому виданні. Пропонується також і створити зовсім новий дизайн обкладинок.
Ще цікаво, чи буде це просто перевидання, чи зовсім новий ремікс, можливо в стерео? Ну, подивимось і послухаємо!
Посетитель
Biltser
Сообщений: 36
Мюнхен
33 дня назад
Цікава новина, але мабуть тільки для тих,хто ще немає синглів взагалі та ще з огляду на можливі оригінальні конверти.
Модератор
valery57
Грамота Медаль Почетный битломан
Сообщений: 2273
Черкассы
5 часов назад
Якщо залишать попередній дізайн конвертів, то взагалі нема цензу купувати цей бокс. Бо то вже є у тих хто має. Стереомікс? Слабка привабливість.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 18 августа 2019 в 09:45)
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.