ГлавнаяФорумУчастникиДжон ЛеннонЮвілейне видання альбому “Sometime in NYC” (Ultimate mixes 2022)

Ювілейне видання альбому “Sometime in NYC” (Ultimate mixes 2022)

Все, що стосується нового перевидання
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Киев
1 час назад
В цьому році очікуємо на ювілейний випуск альбому Джона Леннона та Йоко Оно “Sometime in NYC” з нагоди його 50-річчя.

Нажаль, поки що немає ніякої конкретики. Отже слідкуємо за інформацією від фанів на бітлівських блогах та за офіційними повідомленнями.
Save vinyl!
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
12 часов назад
Ого, так склалось історично один з моїх самих найулюбленіших у Джона та Йоко, хоча я завжди в захваті від усіх робот Джона! І пісні антивійськової тут тематики , актуальні як ніколи: рашистам не завадило б уважненько переслухати. Скільки Джон багато зробив для миру!!!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
1 день назад
Посилання на сайт, присвячений перевиданню, я давав у темі про новини, пов'язані з ім'ям Джона. Він містив лише таку картинку

Але тепер посилання не працює, сайт напевно прибрали і вірогідно перевидання не буде. Невже через назву пісні?
Посетитель
ТАО Blues
Чернигов
2 дня назад
Мені також подобається цей альбом. І він був би ще кращий, якби його не продюсував Філ Спектор і там би грали не люди, які взагалі не вміли грати й аранжувати (я про Елефантс Меморі під назвою Plastic Ono band), а професійні музиканти.
То ж навіщо його перевидавати - в цілому загадка.
Beatles is all you need!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
1 день назад
Відповідь очевидна: це один з небагатьох альбомів, записаних Джоном разом з Йоко, а вона ще впливає на перевидання
Редактировалось: 1 раз (Последний: 9 мая 2022 в 17:39)
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.