ГлавнаяФорумМузыкальное наследиеTHE BEATLES SOLO: The Ultimate Guide to U.K. LP pressing variations 1968-2000

THE BEATLES SOLO: The Ultimate Guide to U.K. LP pressing variations 1968-2000

Обговорюємо нову книгу
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Киев
1 день назад
Інформації вкрай мало. Сам Денис і досі не має в своєму розпорядженні жодного примірника, тому детально розповісти про нову книгу не може. Відомо тільки те, що він не має прямого відношення до цього нового накладу. Тому отримати книгу з його автографом буде неможливо. Денис мав намір відправитися до Голландії, але у зв’язку з епідеміологічною обстановкою його поїздку було скасовано. Також відомо, що книги не будуть мати індивідуальну нумерацію.
Одне, що Денис мені повідомив і це, звісно, дуже приємно – при замовленні від 5 примірників на одну адресу, видавник обіцяє зробити маленьку знижку. Отже, маємо деякий час на роздуми. Але треба поспішати, бо неясно що буде з поштовими відправленнями надалі.
Редактировалось: 2 раза (Последний: 8 ноября 2020 в 11:57)
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 день назад
Хочу додати декілька слів про вартість книги.
Ми з Валерієм ще півтора роки тому заказали у Джеффа Пелкмана його нову книгу "Beatles Complete Songbook". Це не збірка текстів пісень! Джефф скрупульозна описує у книзі 1047 пісень Бітлз, які вони взагалі виконували за свою кар’єру. Пісні розташовані у алфавітному порядку. Під кожною назвою вказується коли і при яких обставинах лунала ця пісня. Звісно, що більшість їх безнадійно загублена. Але залишились документальні факти, які Джефф і описує в книзі.

На початку збору презамовлень Джефф попросив кожного з нас зробити внески у 20 євро для того, щоб він міг зробити замовлення у типографії. Передбачалося, що в книгу увійде десь 800 пісень або трошки більше. Але відшукувались все нові та нові назви. Випуск книги постійно відкладався. Обсяг її виріс майже вдвічі у порівнянні з передбачуваним. Нарешті було зібрано 1047 відомостей про пісні, які виконувались бітлами. Джефф вибачився і написав, що за цей час зросли і поштові тарифи і сама книга дуже збільшилась розмірами. Попросив перерахувати йому додатково ще 66,5 доларів. Таким чином, книга нам обійшлася майже у 90 доларів. Але, гортаючи її, я зовсім ні про що не жалкую. Заглядаю в довідник майже кожний тиждень. До речі, усі примірники Джефф пронумерував і підписав власноруч.
Ось, зараз я дивлюсь на цей каталог Шабіса і розумію, що ціна на нього цілком адекватна, хоча дещо нас може шокувати при переведенні суми у гривню.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 6 ноября 2020 в 15:56)
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
1 день назад
Так, я підписуюсь
Модератор
Вад
Киев
1 день назад
Додаткова інформація, але нічого нового
http://vinylology.ru/edition/vinylology-the-beatles-solo/
Редактировалось: 1 раз (Последний: 7 ноября 2020 в 22:18)
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 день назад
А тепер давайте, як казали в старому радянському мультику, порахуємо себе. Бо я хвилююсь, що можуть знову перекрити кордони і невідомо як буде працювати пошта. Треба до наступних вихідник вирішити усі питання.
1 – Вад (Київ)
2 – Перцов (Київ)
3 – Игорь (Львів)
4 – Сергей (Рівне)
5 – fcliverpool (Одеса)
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 день назад
Мейли багатьох з вас я маю, але прошу у приватному повідомлені ще раз мені нагадати діючи. Я надішлю вам листа, в якому буде надано номер моєї банківської картки.

Що стосується другої книги Дениса - "БРИТАНСКИЙ ВИНИЛ Том 1", то ми домовились з ним, що повернемося до цього питання трохи пізніше. Ліміту на це видання нема.
http://vinylology.ru/news/anons-novaya-kniga-proekta-vinilologiya-britanskij-vinil-tom-1/
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 день назад

Вже середа – екватор тижня. Чекаємо ще 1-2 доби і, якщо ніхто більше не долучається до нас, то починаємо переводити кошти за 5 примірників. Додатково усім будуть надіслані повідомлення на електрону пошту.
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 день назад
З дня розташування інформації у Новинах та відкриття цієї теми пройшов майже тиждень. А якщо врахувати і те, що обговорювати придбання даної книги ми почали ще 23 жовтня, то пройшло вже рівно 20 діб. За цей час нас як було 5-ро, так і залишилось. Ну, ця кількість підпадає під дрібний опт, тому я починаю перемовини з видавцем. Після з’ясування остаточної суми усім буде відправлено повідомлення на мейл.
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 день назад
Попереджав мене Ед, що зараз пошта працює дуже погано, тому доставка книг може затягнутися. Та я і сам добре знаю, що відстежити посилку до українського кордону ще якось можна... а далі повний треш.

Ну, головне, що книги вже в Україні. Чекаю на СМС, щоб забрати їх з пошти.
Save vinyl!
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
4 дня назад
https://track24.ru/
Отслеживание почтового отправления: CG.......NL

17.11.2020
22:14:00
1 день
Прием
NLAMSA НИДЕРЛАНДЫ

28.11.2020
18:49:01
12 день
Прибыло в международный сортировочный центр страны назначения
03928 Украина КИЕВ ММПО

На митниці знаходиться.Добавлено спустя 8 минутА якщо прибуло міжнародне відправлення на Київську митницю в суботу(28.11) ввечері,то на вихідних було без руху. Аналогічна ситуація була в мене в вересні.
Редактировалось: 2 раза (Последний: 1 декабря 2020 в 15:59)
Модератор
Вад
Киев
1 день назад
Це вже якийсь жах! За 10 днів наші книги з Голландії прибули на українську таможню у Київ. Знаходяться в Києві у сортувальному цеху з 28-го листопада. Сьогодні вже 7-ме грудня. Тобто ті ж самі 10 днів вони з центрального району Києва, куди я добираюся за 40 хвилин, ніяк не доїдуть до мого поштового відділення. І це ще не все. Прогнозують (але не точно) доставку 19-го!

Save vinyl!
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
4 дня назад
Але ситуація різко змінилась в кращу сторону dance
Направляется в место вручения / доставки
02192 Украина КИЕВ 192
07.12.2020
14:22:51
21 день
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Одесса
38 дней назад
Вони ж попереджали, що прогнозують, АЛЕ НЕ ТОЧНО smile
Модератор
Вад
Киев
1 день назад
Досі чекаю... Можливо завтра... АЛЕ НЕ ТОЧНО
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 день назад
Не витримав і сам сьогодні пішов до поштового відділення. Добре, що заздалегідь виписав на папірець номер трекінгу, бо спочатку навіть не хотіли шукати. Але з’ясувалося, що посилка таки лежить в них ще з понеділка. Кажуть, що не встигають розбирати.

Від книги я в захваті! Суттєво доповнена, додано багато нової інформації. По висоті майже на 1 см вище попереднього видання, але трошки менша шириною (на якісь там міліметри). Вага десь 1,7 кг. Якість друку неперевершена! А головне – вона прошита, тобто сторінки згодом ніяк не розсипляться. Палітурка тверда!

Для порівняння розміру книги понакидав грошей. Але, хто покупав першу книгу, ті вже знають, що вона уявляє собою.

В мене десь були усі ваші адреси відділень Нової Пошти (Львів, Одеса, Рівне). Але, будь ласка, повідомите мені їх заново. Бо за останній час могло відкритися нове найближче до вас відділення, або змінитися назва вулиці.
Сповістити мене можна на мейл, або в приватному повідомлені на Форумі.
Редактировалось: 2 раза (Последний: 9 декабря 2020 в 23:34)
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 день назад
Книги відіслані. Завтра їх можна буде отримати.
Дякую усім, хто приєднався – без вас і я би не отримав книгу зі знижкою.

Ось тільки вчора розмістив фото нової книги, як вже у знайомих виникли питання. Відповіді повторюю тут для усіх інших, хто до нас своєчасно не приєднався.
- Якщо набереться 5 бажаючих, то зроблю новий заказ. А якщо кількість бажаючих буде меншою 5-ти, то немає сенсу робити нове замовлення. Книга за своєю вартістю буде коштувати стільки ж, як і при її замовленні безпосередньо на сайті виробника. До речі, половина книжок в нього вже розійшлася.
- Стосовно того, чи є сенс придбати перше російськомовне видання, якщо є це. Ну, для мене – є! Багато термінів я можу переглядати у двох книжках одночасно і визначитись з їх вживанням при листуванні чи відповідях на іноземних ресурсах. Бо електронні переклади, які робляться автоматично не можуть виявити специфіку багатьох виразів. А, якщо взяти до уваги і те, що я вивчав німецьку, то мені, в першу чергу, краще читати передмову у російському виданні.

Приємно і те, що в новому виданні приймав участь і я. Багато з ново доданих платівок – це скани від мене. Дивно, що у Пітері Денису не вдалося розшукати такі релізи, як, наприклад, Working Classical. Бюджетні релізи, та фрагменти боксу Бангладеш також від мене.

Редактировалось: 1 раз (Последний: 10 декабря 2020 в 11:43)
Save vinyl!
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
4 дня назад
Дякуємо dance
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
4 дня назад
І це-абсолютно вірно,що в книзі Вам особлива подяка joke
Ваші скани по більшості бюджетних сольних релізів?
Редактировалось: 2 раза (Последний: 10 декабря 2020 в 15:38)
Модератор
Вад
Киев
1 день назад
І бюджетних (але не всіх), і надсилав скани інших видань, таких як The Fireman, Working Classical, Lennon Legend... (це по його замовленню). Плюс відправив цілу купу і інших видань, про яких він навіть мене і не запитував. А відправив їх додатково тому, бо гадав, що в мене може бути якість найвищою. Які саме з них використовував Денис у книзі мені невідомо. Але в нього був широкий вибір. Дрібниця, але приємно.
Save vinyl!
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Одесса
38 дней назад
Special thanks в такому виданні - це неймовірно круто!
|
Перейти на форум:
Страницы: 1 2 Последняя
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.