ГлавнаяФорумМузыкальное наследиеTHE BEATLES SOLO: The Ultimate Guide to U.K. LP pressing variations 1968-2000

THE BEATLES SOLO: The Ultimate Guide to U.K. LP pressing variations 1968-2000

Обговорюємо нову книгу
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Киев
1 день назад
Інформації вкрай мало. Сам Денис і досі не має в своєму розпорядженні жодного примірника, тому детально розповісти про нову книгу не може. Відомо тільки те, що він не має прямого відношення до цього нового накладу. Тому отримати книгу з його автографом буде неможливо. Денис мав намір відправитися до Голландії, але у зв’язку з епідеміологічною обстановкою його поїздку було скасовано. Також відомо, що книги не будуть мати індивідуальну нумерацію.
Одне, що Денис мені повідомив і це, звісно, дуже приємно – при замовленні від 5 примірників на одну адресу, видавник обіцяє зробити маленьку знижку. Отже, маємо деякий час на роздуми. Але треба поспішати, бо неясно що буде з поштовими відправленнями надалі.
Редактировалось: 2 раза (Последний: 8 ноября 2020 в 11:57)
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 день назад
Хочу додати декілька слів про вартість книги.
Ми з Валерієм ще півтора роки тому заказали у Джеффа Пелкмана його нову книгу "Beatles Complete Songbook". Це не збірка текстів пісень! Джефф скрупульозна описує у книзі 1047 пісень Бітлз, які вони взагалі виконували за свою кар’єру. Пісні розташовані у алфавітному порядку. Під кожною назвою вказується коли і при яких обставинах лунала ця пісня. Звісно, що більшість їх безнадійно загублена. Але залишились документальні факти, які Джефф і описує в книзі.

На початку збору презамовлень Джефф попросив кожного з нас зробити внески у 20 євро для того, щоб він міг зробити замовлення у типографії. Передбачалося, що в книгу увійде десь 800 пісень або трошки більше. Але відшукувались все нові та нові назви. Випуск книги постійно відкладався. Обсяг її виріс майже вдвічі у порівнянні з передбачуваним. Нарешті було зібрано 1047 відомостей про пісні, які виконувались бітлами. Джефф вибачився і написав, що за цей час зросли і поштові тарифи і сама книга дуже збільшилась розмірами. Попросив перерахувати йому додатково ще 66,5 доларів. Таким чином, книга нам обійшлася майже у 90 доларів. Але, гортаючи її, я зовсім ні про що не жалкую. Заглядаю в довідник майже кожний тиждень. До речі, усі примірники Джефф пронумерував і підписав власноруч.
Ось, зараз я дивлюсь на цей каталог Шабіса і розумію, що ціна на нього цілком адекватна, хоча дещо нас може шокувати при переведенні суми у гривню.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 6 ноября 2020 в 15:56)
Save vinyl!
Посетитель
Игорь
Медаль
Львов
9 минут назад
Так, я підписуюсь
Модератор
Вад
Киев
1 день назад
Додаткова інформація, але нічого нового
http://vinylology.ru/edition/vinylology-the-beatles-solo/
Редактировалось: 1 раз (Последний: 7 ноября 2020 в 22:18)
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 день назад
А тепер давайте, як казали в старому радянському мультику, порахуємо себе. Бо я хвилююсь, що можуть знову перекрити кордони і невідомо як буде працювати пошта. Треба до наступних вихідник вирішити усі питання.
1 – Вад (Київ)
2 – Перцов (Київ)
3 – Игорь (Львів)
4 – Сергей (Рівне)
5 – fcliverpool (Одеса)
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 день назад
Мейли багатьох з вас я маю, але прошу у приватному повідомлені ще раз мені нагадати діючи. Я надішлю вам листа, в якому буде надано номер моєї банківської картки.

Що стосується другої книги Дениса - "БРИТАНСКИЙ ВИНИЛ Том 1", то ми домовились з ним, що повернемося до цього питання трохи пізніше. Ліміту на це видання нема.
http://vinylology.ru/news/anons-novaya-kniga-proekta-vinilologiya-britanskij-vinil-tom-1/
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 день назад

Вже середа – екватор тижня. Чекаємо ще 1-2 доби і, якщо ніхто більше не долучається до нас, то починаємо переводити кошти за 5 примірників. Додатково усім будуть надіслані повідомлення на електрону пошту.
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 день назад
З дня розташування інформації у Новинах та відкриття цієї теми пройшов майже тиждень. А якщо врахувати і те, що обговорювати придбання даної книги ми почали ще 23 жовтня, то пройшло вже рівно 20 діб. За цей час нас як було 5-ро, так і залишилось. Ну, ця кількість підпадає під дрібний опт, тому я починаю перемовини з видавцем. Після з’ясування остаточної суми усім буде відправлено повідомлення на мейл.
Save vinyl!
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.