ГлавнаяФорумМузыкальное наследиеНова книга Дениса Шабеса "Британский винил. Том 1"

Нова книга Дениса Шабеса "Британский винил. Том 1"

Обговоюємо книгу
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Киев
1 час назад
Ця тема продовжує інформацію, що була розташована у Новинах
https://beatles.com.ua/news/vyshla-kniga-britanskii-vinil-tom-1.html

Декілка сторінок з книги

Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 час назад

Хочу нагадати, що всім бажаючим автор підпише книжку на ваше ім’я.
А також раджу тим, хто за якихось там причин не брав першу книгу Дениса, замовити її зараз. Більше такої нагоди вже не буде. Ну, і мабуть, всіх цікавить ціна. Далі пряма мова від автора:

Новая книга на опте по 1400 руб (розница 2100), а Битлз Соло - по 1200 (розница 1800), как и было. Доллар у нас по 76 на сегодняшний день.

Поки що є тільки 2 бажаючих. Треба зробити замовлення хоча б на 5 книжок, щоб розраховувати на знижку за малий опт. Може серед ваших знайомих знайдуться бажаючи придбати першу, чи третю (про яку йде мова) книжку. Або, може ви бажаєте зробити подарунок своєму другу-меломану на день народження. Поцікавтесь та прийміть і це до уваги. Але врахуйте і те, що треба буде ще сплатити і поштові витрати. Загальна ціна доставки буде рівномірно розподілена на всіх, хто зробив замовлення і стане відома лише після відправки багажу.
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 час назад
Минув майже тиждень. Так ні хто і не виявив бажання придбати хоч одну з вище вказаних книг. Тягнути сюди 2 примірника немає ніякого сенсу. Ще чекаємо.
Save vinyl!
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
7 часов назад
Приєднуюсь до можливого придбання книги «Винилология. Британский Винил. Том 1. Грампластинки LP 1960-1990»
Прочитав в новинах https://www.beatles.ru/news/news.asp?news_id=15342
(В Петербурге вышла книга «Винилология. Британский Винил. Том 1. Грампластинки LP 1960-1990»).
Зміст книги вражає.Цікаво.
Редактировалось: 2 раза (Последний: 26 декабря 2020 в 01:49)
Модератор
Вад
Киев
1 час назад
Ну, ось нас вже ТРОЄ! Я навмисно затягую замовлення, щоб була оптова ціна, але не вистачає ще ДВОХ бажаючих.
Приєднуйтесь!
Редактировалось: 1 раз (Последний: 26 декабря 2020 в 11:38)
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 час назад
Увага!
Вже починаю хвилюватися. Наклад довідника лише 400 примірників, та за словами Дениса, половина книг вже розійшлася. Після оголошення на beatles.ru їх і зовсім може не залишитися. До речі, ми цього разу вже не будемо першими в Україні, хто отримує це видання. Два тижні тому Денис відправив 5 примірників до Одеси (замовляв якийсь магазин).
Все буде відбуватися за вже звичною схемою, як було раніше. Я спочатку переведу гроші зі своєї картки. Потім загальну суму розіб’ємо на кількість замовників. Заздалегідь загальну суму неможливо вирахувати, бо невідомо скільки буде коштувати поштова доставка.
Якщо 2 роки тому автор зробив нам знижку за 12 книг, то сьогодні він понизив планку до 5-ти. Ціну можна переглянути в цій темі вище. Мабуть, він вирішив проводити продаж по схемі голландця.
Отже, якщо ми не наберемо 5 бажаючих, то зекономимо лише на доставці. А якщо кількість замовлених книг буде рівна 5-ти, то можна розраховувати і на знижку по книгах.
Вирішив ще надати на роздуми 2 дня (сьогодні та завтра) і в понеділок буду переводити гроші.
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 час назад
Прийом замовлень закрито, гроші за 3 книги вчора було переведено.
Ви помітили, що перша книга, яку ми замовляли 2 роки тому, коштує 1800 руб. А нова по Британському вінілу 2100 руб. Гадаю, що матеріалу в ній більше. Ну, коли отримуємо, то побачимо. Ревю деяких сторінок з неї виставимо.
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 час назад
Незважаючи на дуже повільну останнім часом роботу пошти (включаючи і міжнародну), посилка з книгами прибула менш чим за 20 діб. Нумерація в наших книгах вже йде з 380-го номеру. Перед самою відправкою Денис мене питав, як підписати книжки та вибачився, що номери нам вже дісталися дуже великі. Враховуючи, що загальний наклад довідника складає лише 400 примірників, здогадуюсь, що в нього залишилось лише 20 книжок. Мабуть ми вскочили саме в останній момент "відходячого потягу", але таки встигли! Чим визвано такий ажіотаж навколо даного видання? Справа в тому, що попередні книжки Дениса відносяться до доволі вузької бітлівської тематики. А тема британського вінілу значно ширше, тому і попит значно вище.

Чесно кажучи, з самого початку якось мене не дуже було налаштовано на придбання цієї книги. Але Микита дуже наполягав, а потім і Сергій приєднався, тому я і зробив замовлення 3-х примірників. Дивно, що майже за місяць до нас так ніхто і не приєднався. Правда, мені дзвонив вже після Новорічних свят один меломан, але наші книжки вже були в дорозі. Та ось зараз, поверхнево переглянувши книгу я ошаленів від систематизованої в ній інформації. Нібито все мені і знайомо, але викладено значно ширше та не тільки по продукції компанії EMI.

Книга, всупереч моєму очікуванню, виявилась дуже корисною! Класифікація внутрішніх пакетів до платівок, що була надана Денисом у довіднику, мене вразила. Неймовірно скрупульозна дослідницька робота! Раніше це ніхто не вивчав. І ось відтепер, я гадаю, що по всьому світу буде застосовуватись саме його класифікація та назви (IFE1-1-2, або ICE3-2…).

Також, мене і раніше цікавило таке явище, коли на деяких платівках я зустрічав маркіровку матері (це на 9 годинах, не плутайте з іншими позначками) двома цифрами (в книзі наведено приклад з цифрами 2 та 4), які знаходяться одна під іншою. І ось, нарешті Денис пояснює чому це відбувається. Читайте його роз’яснення на сторінці 67.

Цікаво і те, що я перший і поки що єдиний, хто знайшов невеличку помилку на сторінці 85. Під першим малюнком низу зворотної сторони конверта помилково вказано 1969 рік замість 1967-го. До речі, як сказав сам Денис у цій книзі це поки що єдина знайдена друкарська помилка.

А ось у книзі "THE BEATLES SOLO: The Ultimate Guide to U.K. LP pressing variations 1968-2000" було знайдено дуже багато помилок. Тому, якщо ви звернетесь до автора через сайт, або на мейл і нагадаєте, що придбали книгу через Бітлз-клуб (або вказуйте мене), то він надішле вам усі знайдені зауваження спеціальним файлом, як це було минулого разу з першим російськомовним виданням.
Редактировалось: 2 раза (Последний: 18 января 2021 в 17:49)
Save vinyl!
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
7 часов назад
Дещо про свої враження від книги.
Відкриваю 120 сторінку(особливості продукції заводу Руе):"уникальная рецептура виниловой смеси,использовавшаяся для производства альбомов начиная с осени 1971 года.Вместо традиционного углерода(сажи) использовался краситель собственной рецептуры; в результате пластинка просвечивается,если сквозь нее посмотреть на источник света. На просвет пластинка может казаться желтоватой или бордовой(рубиновой)."

В мене є платівка Британський оригінал 1973 року,завод PYE - https://www.discogs.com/Miki-Griff-Let-The-Rest-Of-The-World-Go-By/release/3568523
І зробив фото

Я бачу бордові кольори.
Чесно,я про таке нюанси виробництва ніколи не чув.
Вражений!
Редактировалось: 4 раза (Последний: 18 января 2021 в 23:58)
Модератор
Вад
Киев
1 час назад
Є таке явище! В мене подвійна збірка "The Beatles 1962-1966" також виготовлена за контрактом на фабриці PYE.
При звичайному денному освітленні вона здається чорною. Але, якщо через неї подивитись на ярке світло, то вона має ось такий колір. Хтось це називає "вінілом гранатового кольору", а хтось пише, що це "рубіновий колір". На Заході більш за все для цих платівок застосовують ось таку фразу - PYE contract press on translucent violet vinyl. Всі ці назви однаково зустрічаються і мають право на життя, бо всі вони підходять до цього явища.

Редактировалось: 2 раза (Последний: 19 января 2021 в 00:36)
Save vinyl!
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
7 часов назад
Я згадав,бачив раніше Вашу фото подвійної збірка "The Beatles 1962-1966", але мабуть тоді не звернув уваги (не зрозумів) що платівка має на світлі інший колір!

Дивлюся сторінку 135 книги "Внутрішні конверти RCA(група IFR3-2,1975 -початок 1978)".
В мене є платівка (продавець був з Великобританії),але платівка RCA Victor виготовлена у Франції(фрацузький виконавець,1977 рік) з основних записів, якими володіє RCA.
Я і раніше уважно роздивлявся конверт( думав, що в даному випадку некомплект),але вже зараз нібито все зрозуміло: хоча в книзі немає фото на 135 сторінці саме такого внутрішнього конверта з вирізом в правому кутку зверху,але це скоріше всього рідний Британський конверт до французької платівки.
Хоча,може я і помиляюся?

От саме фото внутрішнього конверта.
Редактировалось: 3 раза (Последний: 19 января 2021 в 01:09)
Модератор
Вад
Киев
1 час назад
А не придивлявся уважніше, чи має внутрішній поліетиленовий прошарок в цьому місці (де було зрізано верхній кут) з’єднання з паперовим пакетом через клейову основу? Дуже великий зріз. Він схожий на саморобний. Якщо там нема по місцю зрізу клею, то це скоріш за все handmade.
Ще в 70-ті роки я був свідком, як один меломан при мені зрізав два верхніх кута. Він мав з дитинства каліцтво - в нього не зовсім працювала одна рука. Він намагався вставити платівку в майже такому самому пакеті у зовнішній конверт і йому це ніяк не вдавалося. Кути заважали запхнути її туди рівно. Він так розлютився, що узяв зі столу ножиці і зрізав верхні кути. Платівка була німецькою. Вони тоді усі свої диски комплектували внутрішніми пакетами, де поліетиленовий прошарок було наклеєно до паперового пакету зверху. Звісно, що в місцях, де він зрізав кути, прошарок просто вільно прилягав до пакету. Але запхати платівку було вже значно легше, бо кути не заважали.
Сама платівка 100-відсотково французька. Це я бачу по двом ознакам. Але не факт, що до неї повинен йти англійський внутрішній пакет. Може продавець саме його вклав, бо він йому як раз попався в цей момент під руку.
Save vinyl!
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
7 часов назад
Я дуже уважно роздивився. Внутрішній полетиленовий прошарок в зрізаному кутку має з’єднання з паперовим пакетом(навіть дві полоски клею). Не зрізаний на вигляд.
Добавлено спустя 7 минутЯ звертався до автора з проханням надіслати мені виправлення до"THE BEATLES SOLO: The Ultimate Guide to U.K. LP pressing variations 1968-2000".
Денис відповів, що нібито в книзі враховані всі недоліки російськомовного видання.
Теж надійслав автору фото свого конверта і запитав про схожість з конвертами 135 сторінки "Внутрішні конверти RCA(група IFR3-2,1975 -початок 1978)". Він такого конверта теж не зустрічав і відповів наступне : "Чисто теоретично французи могли використовувати англійські конверти, тим більше, що компанія збігається (RCA). З'ясувати можна тільки одним способом - пошукати такі ж альбоми на rootsvinylguide.com в надії, що на зображенні попадеться внутрішній конверт. Якщо хоч ще один попадеться, це означає комплект чесний. Або - те ж саме відстежувати на ebay, поки не попадеться."
Редактировалось: 1 раз (Последний: 23 января 2021 в 00:04)
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
7 часов назад
З момента отримання книги практично щодня її вивчаю і постійно знахожу для себе багато цікавого.
Вирішив звірити своє Британське видання 1973 року Rick Wakeman "Six Wives of Henry VIII":на обкладинці вказано Distributed by PYE Records(Sales) Limited, платівка просвічюється, внутрішній конверт присутній. В мене повний справжній перший комплект.
І в мене виникло питання да Вада,Игоря і взагалі до всіх, хто ще в ті роки виходу платівок мав справжні оригінали: чи була тоді інформація про вищезгадане явище особливості продукції заводу РУЕ та взагалі якісь статті в періодичних виданнях про іноземних (в т.ч. Британських) виробників платівок?
Редактировалось: 1 раз (Последний: 10 февраля 2021 в 03:01)
Модератор
Вад
Киев
1 час назад
На жаль, тоді взагалі ми не мали доступу ні до якої інформації. Та й альбом цей пройшов повз мене. Тільки лише пригадую "Легенду короля Арктура" і то, на скільки пам'ятаю, платівка була в мене з Німеччині.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 10 февраля 2021 в 13:21)
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
18 минут назад
Сергей:
І в мене виникло питання да Вада,Игоря і взагалі до всіх, хто ще в ті роки виходу платівок мав справжні оригінали: чи була тоді інформація про вищезгадане явище особливості продукції заводу РУЕ та взагалі якісь статті в періодичних виданнях про іноземних (в т.ч. Британських) виробників платівок?
Ну звичайно за інформацією доводилося полювати, головним джерелом були ворожі радіоголоси, які нещадно глушилися. Були також закордонні журнали, головно країн соц.табору, спеціалізовані журнали до нас майже не доходили, за щастя був югославський Джубокс. Та й на рахунок № матриць, нюансів лейблів і перевидань тоді особливо не заморочувалися, хоча й знали, що наприклад, жовтий парлофон цінніше сріблястого, а XEX…-1N краще ніж …-3N. Але скільки ж через руки пройшло платівок, які тепер стали справжнім рарітетом, та хто ж тоді на це зважав! Це зараз Інтернет і безліч інформаційних сайтів та можливостей придбати будь-яку літературу. Втім про все це найкраще розповів покійний Валерій Войшвіло у своїх книжках. Дещо вибране з них є на сайті.
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.