ГлавнаяФорумИсторияНаш календар

Наш календар

Події, що відбувалися в цей день у різні роки
Посетитель
Игорь
Медаль
Сообщений: 713
Львов
4 часа назад
1970
Зйомки відео-кліпу Рінго Sentimental Journey.
1979

Вийшов сінгл Пола Goodnight Tonight / Daytime Nightime Suffering.
1986
У Бірмінгемі Джордж прийняв участь у благочинному концерті у фонд дитячої лікарні. Разом з Робертом Плантом та Денні Лейном виконав пісні Money та Johnny B. Goode.
Посетитель
Игорь
Медаль
Сообщений: 713
Львов
4 часа назад
1964
Вийшов сінгл Can’t Buy Me Love / You Can’t Do That – перша платівка Бітлз, що вийшла в США раніше, ніж у Британії (там тільки 20 березня).

1966
Бітлз не отримали жодної нагороди «Греммі», хоча були номіновані у 10 категоріях. З цього приводу шеф фірми «Кепітол» Аллан Лівінгстон висловив офіційний протест.
1971
У Лос-Анджелесі фільм Let It Be нагороджено премією «Греммі» за найкращий сценарій телефільму. Нагороду отримав Пол.
1976
Американський промоутер Білл Сарджент запропонував Бітлз 2 млн. доларів за один єдиний концерт, дата якого пропонувалася на День незалежності Америки. Він стверджував що, як тільки буде офіційна згода усіх чотирьох, гроші будуть відразу виплачені. На наступний день індустріальний магнат, голова фірми «Електро-Гармонікс» Майк Метьюз, запропонував за один концерт 3 млн. фунтів. Крім цього, запропонував частину прибутку від трансляції концерту і реклами, яку він оцінив у 30 млн. 23 березня тесть Пола Лі Істмен, який працював його адвокатом, поклав край спекуляціям з приводу спільного концерту, заявивши, що пропозиції навіть не розглядалися.
1979
Телепрем’єра документального фільму Wings Over the World у США про американські гастролі останнього складу "Уінгз".
1984
Прем’єра відео-кліпу Джона I’m Stepping Out.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 16 марта 2019 в 16:13)
Модератор
valery57
Грамота Медаль Почетный битломан
Сообщений: 2155
Черкассы
1 день назад
17 марта 1930 года, родился Алан Уильямс (Allan Richard Williams) – британский бизнесмен, музыкальный менеджер, продюсер и промоутер. Первый менеджер группы The Beatles. Даты жизни: 17 марта 1930 - 30 декабря 2016.

Посетитель
Игорь
Медаль
Сообщений: 713
Львов
4 часа назад
1972

Вийшов сінгл Рінго Back Off Boogaloo / Blindman.
Посетитель
Игорь
Медаль
Сообщений: 713
Львов
4 часа назад
1969
Джон на Ґібралтарі одружився з японською художницею-авангардисткою Йоко Оно. Рівно 50 років тому, зверніть увагу, півсторіччя тому Джон і Пол одружилися з проміжком у часі лише трохи більше тижня. Які ж вони схожі, не дивлячись на очевидні відмінності, вам не здається? Обидва взяли за жінку амбітну іноземку (правда, ступінь амбітності та іноземності різний), залишивши милу англійку (у випадку Пола, правда, це була не дружина, а наречена, але він кілька років прожив у домі її батьків, де його напевно вже вважали зятем). Замість взаємного творчого партнерства Джон і Пол віддали перевагу співробітництву з новими дружинами як на сцені, так і в студії, хоча обидві не були обтяжені хоч якимись музичними талантами. Тож розкол Бітлз був неминучим, хоча звичайно, не можна його головною причиною вважати те, що їх дружини не знайшли спільної мови.
|
Перейти на форум:
Страницы: Первая 9 10 11 12
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.