ГлавнаяФорумИсторияНаш календар

Наш календар

Події, що відбувалися в цей день у різні роки
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2034
Киев
1 час назад
""

Сьогодні в цей день рівно 50 років тому Бітлз завершили запис пісні Джона Леннона "I Am The Walrus" ("Я - морж"), яка увійшла у кінофільм та альбом гурту "Magical Mystery Tour".

Назва пісні вийшла з вірша Льюїса Керролла "Морж і Тесля" ( "The Walrus and the Carpenter"). Пізніше Леннон усвідомив, що він неправильно зрозумів цей твір:
"Я ніколи і не думав, що Льюїс Керролл коментував капіталістичну і соціальну систему. Я не побачив і частки того, що він насправді хотів висловити, як це роблять люди з творами Бітлз. Пізніше, я переглянув вірш і зрозумів, що морж був поганим, а тесля хорошим. Я подумав: Ось, чорт, я вибрав неправильного героя. Мені потрібно було співати: I am the carpenter. Але було б уже зовсім не те, правда?"
(Джерело: John Lennon Playboy, 1980)

Леннон об'єднав в цій пісні три фрагменти. Спершу він був натхненний ритмом поліцейської сирени, почутої в його будинку в Уебріжде, і так з'явилися рядки "Mis-ter cit-y police-man".
Хантер Девіс в біографії "Бітлз" описав появу другого фрагменту:
"У той день він записав кілька безглуздих слів, просто щоб вони підійшли до ритму: "Sitting on a cornflake, waiting for the man to come". Мені почулося, що він сказав слово "van", йому воно більше сподобалося, і він вирішив , що краще використовує його".
Третя частина починалася з фрази "sitting in an English country garden", з якою, за словами Девіса, Леннон працював довгий час, поки, нарешті, не з'явилася мелодія.
Леннон розраховував зробити з цих трьох фрагментів три різні пісні, але в підсумку, об'єднав їх в одну.
(Джерело: The Beatles, Hunter Davies)
Редагувалося: 1 раз (Останній: 29 вересня 2017 в 16:58)
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1493
Львов
7 дней назад
Вад, що планується у цій темі? Писати про події, що відбувалися у різні роки саме у біжучий день? Пов'язані з Бітлз чи взагалі з музикою?Добавлено спустя 9 минутЩо до I Am The Walrus, цікаво що в цей день фактично відбувався не запис пісні, а її мікшування та редагування, під час якого радіо БіБіСі транслювало п'єсу Шекспіра "Король Лір", уривки з якої (дія IV cцена VI) опинилися на платівці.
Джерело: Mark Lewisohn. The Complete Beatles Recording Sessions.
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2034
Киев
1 час назад
Можна взагалі про музику. Ну, щоб відкрити цю тему і вже знаешь повод, за що випити music (звсно шуткую).


30 вересня 1991 року альбом Пола МакКартні "Снова в СССР" вперше було видано на CD. З іншого боку, цей реліз відомий як "The Russian album". Фактично на вінілову платівку, яку ексклюзивно видали спочатку лише у Радянському Союзі було покладено студійну репетицію команди Пола, яка влітку 1987 року готувалася до нового всесвітнього туру. Стосовно мене, то ця робота, передана на радянську Всесоюзну фірму грамзапису "Мелодія", дещо нагадує приказку "На тобі Боже, що мені не гоже". На альбомі нема творів написаних самим Полом, він просто виконав пісні інших авторів зі своєї юності, так би мовити, здійснив повернення до його музичних корінь у зв'язку з проблемним релізом "Press To Play". Якщо уважно прислухатися, то у деяких місцях запису навіть можна почути фон від поганого екранування електричних інструментів. Ці записи не були зроблені з метою ексклюзивного використання у Радянському Союзі: ця ідея прийшла лише згодом. Перший реліз у СССР мав 11 треків. Потім платівку було перевидано з 13 треками.
Втім, подробиці про ці видання ви можете знайти за цими посиланнями
http://beatlesvinyl.com.ua/ru/A60_00415_006_11trk.html
http://beatlesvinyl.com.ua/ru/A60_00415_006_13trk.html
Також сталося і непорозуміння, яке було викликано заміною старих матриць
http://beatlesvinyl.com.ua/ru/A60_00415_006_12trk.html
Та ось нарешті у вересні 1991 року альбом було видано і на CD носії.

Игорь:
Що до I Am The Walrus, цікаво що в цей день фактично відбувався не запис пісні, а її мікшування...

Так, я це і мав на увазі. тобто кінцевий результат.
Редагувалося: 2 раза (Останній: 30 вересня 2017 в 00:50)
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1493
Львов
7 дней назад
Додам тільки, що 4 пісні з цього ексклюзивного альбому ще до його виходу в СССР вже були видані на зворотній стороні макси-сінглів Once upon a time (2 різних видання), а ще 2 – буквально через кілька місяців після його виходу на макси-сінглі My brave face. Див.
http://beatles.kiev.ua/forum/thread228-2.html
А мета теми цілком заслуговує уваги і підтримки, без усяких жартів! hoho
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2034
Киев
1 час назад
Так, Валерій у своєму блозі наприкінці стрічки рок-новин згадує деякі важливі дати минулого, але вони губляться в потоці новітніх подій. Тому і виникла думка створити спеціальну тему, де відвідувачі змогли б знайти відповіді саме не на питання "Що новенького?", а цілком історично спрямованого - "Що старенького?".
Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2034
Киев
1 час назад
Ще одна подія, яка відбулася 30 вересня, але 1971 року.
Photos from the official opening of Apple Studios, 3 Savile Row, London W1, September 30, 1971 (with Klaus Voormann, Derrek Van Eaton, George Harrison, Lon Van Eaton and Pete Ham).

""
""
""
""
Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2034
Киев
1 час назад

30 вересня 1977 року у Великобританії надійшов у продаж альбом Рінго Старра "RINGO THE 4TH". Платівку випустила компанія Polydor під каталожним номером 2310 556.
До речі, в Америці альбом вийшов на 4 дня раніше. Мабуть так сталося тому, що в Америці тоді було прийнято прем’єри релізів ставити на понеділок, щоб до уїк-енду вже мати деякі результати продажу та публікувати чарти за минулий тиждень. 30 вересня 1977 року було п’ятницею – як на той час та зараз і практикується у Європі з представленням нових релізів споживачеві. Але це тільки моє припущення бо чіткої лінії початку продажів платівок у ті роки вирахувати не завжди вдається.
Save vinyl!
Модератор
Віталій
Медаль
Повідомлень: 1046
Харьков
1 день назад
В тему.
""
""
""
Редагувалося: 1 раз (Останній: 30 вересня 2017 в 18:43)
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2034
Киев
1 час назад
Декілька не дуже відомих фото (окрім двох останніх, як на мій погляд). Вибачаюсь за якість, але маємо те, що маємо…

""
""
""
""
""
""
""

Далі мовою оригіналу:

Today, September 30, 1961, in Beatles History, John and Paul holiday in Paris! John was given £100 prior to his 21st birthday on 9 October 1961. He and Paul decided to travel to Spain for a holiday. In the end they went no further than Paris.
Paul, "John and I went on a trip for his twenty-first birthday. John was from a very middle-class family, which really impressed me because everyone else was from working-class families. To us John was upper class. His relatives were teachers, dentists, even someone up in Edinburgh in the BBC. It's ironic, he was always very 'fuck you!' and he wrote the song Working Class Hero – in fact, he wasn't at all working class. Anyway, one of John's relatives gave him £100 I would be impressed. And I was his mate, enough said? 'Let's go on holiday.' 'You mean me too? With the hundred quid? Great! I'm part of this windfall.'
The pair had intended to hitchhike all the way to Spain, and wore bowler hats to help attract the attention of drivers. They also travelled by train for parts of the journey.
Paul, "We planned to hitchhike to Spain. I had done a spot of hitchhiking with George and we knew you had to have a gimmick; we had been turned down so often and we'd seen that guys that had a gimmick (like a Union Jack round them) had always got the lifts. So I said to John, 'Let's get a couple of bowler hats.' It was showbiz creeping in. We still had our leather jackets and drainpipes – we were too proud of them not to wear them, in case we met a girl; and if we did meet a girl, off would come the bowlers. But for lifts we would put the bowlers on. Two guys in bowler hats – a lorry would stop! Sense of Humour. This, and the train, is how we got to Paris.
John and Paul also abandoned bookings which The Beatles had, which led the others to believe that the band may have split up.
Despite intending to travel to Spain, Lennon and McCartney decided to remain in France.
Paul, "We would walk miles from our hotel; you do in Paris. We'd go to a place near the Avenue des Anglais and we'd sit in the bars, looking good. I still have some classic photos from there".
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1493
Львов
7 дней назад
Стосовно відкриття студії «Еппл» в цей день 1971 р. – напевно не всі знають, що її повністю перероблено під керівництвом Джефа Емеріка після того, як Алекс Мардас, витративши у 1968 р. величезні кошти, зробив її непридатною для роботи. І для запису фільму і альбому Let It Be у січні 1969 усю апаратуру прийшлося позичати на «Ебі Роуд». Надзвичайно шкода, що Бітлз, отримавши нарешті свою власну студію (адже до «Ебі Роуд» мали багато претензій), так нею і не скористалися, бо на цей момент група фактично перестала існувати. А сольно тут було записано лише декілька пісень для альбому Джорджа Living in the Material World. Студія перестала існувати в травні 1975 р.
А в студії «Ебі Роуд» у цей день 1964 р. було записано пісні Every Little Thing, No Reply і What You’re Doing. Останню, правда, пізніше повністю переписали.
""/
Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал.

А в першій Рінго грав на літаврах
""/
Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал.

О, 2 однакові фотки чомусь, а редагувати не встигаю. Модератори, прохання одну забрати
Редагувалося: 1 раз (Останній: 30 вересня 2017 в 23:19)
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2034
Киев
1 час назад
""

Всесвітній день му́зики (англ. International Music Day) був заснований за ініціативою Міжнародної музичної ради (IMC) при ЮНЕСКО, щорічно відзначається у всьому світі 1 жовтня. Рішення про проведення Всесвітнього дня музики було прийнято на 15-й Генеральній асамблеї IMC у Лозанні в 1973 році.
Одним з ініціаторів установи Всесвітнього дня музики є композитор Дмитро Шостакович.
Свято відзначається щорічно в усьому світі великими концертними програмами, за участю кращих артистів і художніх колективів. В цей день звучать твори, що увійшли до скарбниці світової культури.
Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2034
Киев
1 час назад
""

1 жовтня 1962 року Бітлз підписали новий контракт з Браяном Епштейном.
Цей контракт замінив попередній договір, який було складено за участю Піта Беста. Рінго Старр підписав контракт під його справжнім ім'ям Річард Старкі, а батьки Джорджа Гаррісона і Пола МакКартні підписали контракт за них, оскільки обидва музиканта були молодше 21 років, що згідно британських законів потребує батьківської згоди.
За умовами контракту, Епштейн погодився "зробити всю необхідну рекламу та рекламу для виконавців" та "надавати поради у всіх питаннях, пов'язаних з одягом, макіяжем та презентаціями" у обмін на 25% доходів групи. Бітлз і Епштейн підписали цей контракт в офісі останнього у NEMS на Whitechapel в Ліверпулі. А через 4 дні по тому вийшов їх перший сінгл "Love Me Do".
Так починалася історія самого іменитого музичного колективу минулого сторіччя. Нажаль, у цей день вона фактично і закінчилася у 1969 році. Бітлз видали в Америці свою останню роботу – альбом "Abbey Road". І хоча офіційно колектив ще продовжував існувати, але нових записів разом вони вже не робили.
Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2034
Киев
1 час назад
""

2 жовтня 2011 року відбулася прем’єра документального фільму Мартіна Скорцезе "Living In The Material World" ("Життя в матеріальному світі") про життя та творчий шлях Джорджа Гаррісона. Серед почесних гостей на світовій прем’єрі, яка відбулася в Британському кіноінституті (BFI) на Південному березі Лондона, були присутні Пол, Рінго, Олівія та Дхані, Йоко та Шон, Патті Бойд, Ронні Вуд і Білл Уайман з Роллінг Стоунз, Монті Пайтон, Майкл Палін, Ерік Ідлі та Террі Гілліам.
Скорцезе зробив цей документальний фільм у співпраці з дружиною Джорджа Олівією. Життя у матеріальному світі "слідкує за життям колишнього" бітла від його дитинства в Ліверпулі до останніх днів, складаючи його музичні, духовні та особисті подорожі через все життя.
Олівія Гаррісон відкрила свої архіви директору фільму, дозволяючи використовувати раніше невідомі кадри, щоденники та фотографії. Водночас також було видано книгу під такою ж самою назвою. На прем’єрі Мартін Скорцезе розповів про свої труднощі зі збірки архівних кадрів поряд з інтерв'ю МакКартні, Оно, Старром та іншими. Але, врешті решт, він залишився дуже задоволеним своєю кінцевою роботою.
Save vinyl!
Модератор
Віталій
Медаль
Повідомлень: 1046
Харьков
1 день назад
Ой, леле, як час летить, вже шість років минуло... А здається, було немов yesterday.
sad
Редагувалося: 1 раз (Останній: 2 жовтня 2017 в 22:28)
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2034
Киев
1 час назад
""

Я в шоці... Ще одна чорна дата в календар...
TOM PETTY IS DEAD AT 66
https://www.cbsnews.com/news/tom-petty-legendary-rocker-is-dead-at-66/
Save vinyl!
Модератор
Віталій
Медаль
Повідомлень: 1046
Харьков
1 день назад
Сумно. Ще й не такий старий був...
""
Модератор
valery57
Грамота Медаль Почетный битломан
Повідомлень: 2429
Черкассы
733 дня назад
Справжні легенди агліцкого андеграунду йдуть від нас, та залишають після себе чорні дири.... і немає ані проблеску світла в цьому страшному тонелі...

""/
Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал.


Сегодня слушаю вот это: Tom Petty & the heartbreakers live track 7LP box.

""/
Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал.
Редагувалося: 5 раз (Останній: 3 жовтня 2017 в 13:32)
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2034
Киев
1 час назад
""

4 жовтня 1974 року у Великобританії вийшов сольний альбом Джона Леннона "Walls And Bridges".
Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2034
Киев
1 час назад
""

5 жовтня… 55 РОКІВ ТОМУ в цей день вийшла перша офіційна платівка Бітлз – сінгл "Love Me Do"!
Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2034
Киев
1 час назад
""

7 жовтня 1991 року Пол МакКартні випускає своє перше творіння у класичному стилі - PAUL McCARTNEY'S LIVERPOOL ORATORIO на вінілі (EMI Classics LP PAUL 1) та CD (EMI Classics CD Paul 1). Згодом з’явилася і DVD версія цього проекту.
Save vinyl!
|
Перейти на форум:
Страницы: 1 2 3 Последняя
Швидка відповідь
У вас немає прав, щоб писати на форумі.