ГлавнаяФорумИсторияНаш календар

Наш календар

Події, що відбувалися в цей день у різні роки
Посетитель
Игорь
Медаль
Сообщений: 1050
Львов
4 часа назад
22 січня
1963
Запис пісень для радіопрограми БіБіСі, зокрема Some Other Guy, Keep Your Hands Off My Baby, Beautiful Dreamer, які в канонічні платівки Бітлз не входили.
1969

Рівно 50 років тому у студії Еппл на Севіл Роу, 3 Бітлз продовжили зйомки фільму і запис альбому. Джордж запросив клавішника Біллі Престона, який від цього дня працював з ними до самого кінця зйомок. З його приходом робота пішла веселіше і швидше, в цей день записано те, що увійшло в перший варіант альбому Get Back: інструменталку під назвою Rocker, коротку версію відомого хіта Save the Last Dance for Me, а також пісні Don’t Let Me Down, Dig a Pony, I’ve Got a Feeling (в офіційний реліз альбом Let It Be ці версії не увійшли).
1971
Запис пісні Джона Power to the People.
1977

Потрійний концертний альбом Пола Wings over America посів 1 місце в американських чартах.
1985
Старший син Рінго Зак без відома батьків одружився з Сарою Менікідес. У 2006 вони розлучилися, але підтримують добрі стосунки заради дочки Татії, яка в 2016 зробила Рінго першим бітлом-прадідом. А Зак, маючи досвід роботи з The Who та Oasis і пропозиції подальшої співпраці, віддає первагу музиціюванню з австраліською співачкою Шармою Лігус.
1993
Студію “Пайнвуд” в Івері, графство Букінгемшир, під час репетиції Пола з групою відвідала принцеса Діана з синами. Пол заспівав їм кілька пісень і поспілкувався з ними під час обіду.
2001

Ремастований альбом Джорджа All Things Must Pass вийшов з 5 бонус-треками, у т. ч. новою піснею I Live For You та новою версією пісні My Sweet Lord.
Модератор
valery57
Грамота Медаль Почетный битломан
Сообщений: 2429
Черкассы
43 дня назад
23 января 1971 года Джордж Харрисон стал первыми «битлом», заработавших сингл «номер один» с песней «My Sweet Lord».

Редактировалось: 2 раза (Последний: 23 января 2019 в 08:22)
Посетитель
Игорь
Медаль
Сообщений: 1050
Львов
4 часа назад
Невелике уточнення, оскільки не знайшов цієї дати у своєму календарі і тут не вказано 1 місце якого саме хіт-параду, поліз дивитися довідники. Якщо у США давно найавторитетнішими є чарти журналу «Більборд», хоча є й інші (наприклад «Кешбокс», саме чарти якого вперше в Америці очолили Бітлз), то в Англії в той час таких списків було декілька, найбільш популярними вважалися «Нью Мюзикл Експрес» і «Мелоді Мейкер». Менш відомі були чарти «Рекорд Рітейлер», хоча саме їх взяли за основу Офіційна Британська компанія хіт-парадів і Британскька асоціація фонографічної індустрії на початку 70-х і тепер саме вони вважаються офіційними. Так ось 23 січня 1971 сінгл увійшов у чарти «Мелоді Мейкер» і «Рекорд Рітейлер», але 1 місця досяг лише через тиждень 30 січня, перебуваючи на ньому 7 і 5 тижнів відповідно. В чартах «Нью Мюзикл Експрес» сінгл опинився на 1 місці трохи раніше – 27 січня, перебуваючи на ньому 6 тижнів. У США сінгл був виданий майже на 2 місяці раніше, ніж в Англії, тому й очолив чарти значно раніше – 26 грудня 1970 (4 тижні на 1 місці у «Більборді»).
Модератор
valery57
Грамота Медаль Почетный битломан
Сообщений: 2429
Черкассы
43 дня назад
Игорь,
Невелике уточнення
Зэр гуд! Спасибо за уточнение. Сведения были взяты из календаря рок-н-рольных дат.
Посетитель
Игорь
Медаль
Сообщений: 1050
Львов
4 часа назад
24 січня
1962
Бітлз підписали контракт з Брайаном Епстайном.
1969

Рівно 50 років тому (ця фраза в календарі у наступний рік звучатиме часто, адже рік був насичений подіями аж до розпаду групи, незабаром піввіковий ювілей виходу альбомів Abbey Road та Let It Be і відповідно їх цікаві перевидання) продовжено зйомки фільму і запис альбому в студії "Еппл". З того, що записано в цей день. до офіційного альбому Let It Be увійшли коротка версія народної пісні Maggie Mae та мальенький уривoк в самому кінці Dig It, в його предтечу альбом Get Back - Two of Us та Teddy Boy.
1986

Концертний альбом Джона Live in New York City, а також відео концерту вийшли у США (в Англії 24 лютого).
1988
Прем’єра відео-кліпу Джорджа When We Was Fab на MTV у США.
Посетитель
Игорь
Медаль
Сообщений: 1050
Львов
4 часа назад
25 січня
1963
Невелика американська фірма Vee Jay підписала з менеджером Бітлз Брайаном Епстайном контракт на випуск платівок у США.
1964
Уперше пісня Бітлз I Want to Hold Your Hand зайняла 1 місце у США у чартах журналу Cashbox. У чартах найвпливовішого журналу Billboard вона з’явиться на 1 місці 1 лютого.

1968
Зйомка останньої сцени фільму Yellow Submarine у лондонській кіностудії «Твікенгем».
1969
Продовження зйомок фільму і запису альбому в студії «Еппл». Відчувався, напевно, цейтнот, тому вирішено працювати і в уікенд, що було звичним для бітлів, але не для персоналу. В цей день записано For You Blue, і в альбомі Get Back і в Let It Be той же самий дубль пісні, але для останнього Джордж перезаписав вокал 8 січня 1970.
Добавлено спустя 1 минуту1988
Вийшов сінгл Джорджа When We Was Fab / Zig Zag.

1991
У студії «Лаймхауз» в Уемблі Пол виступив з акустичним концертом у програмі Unplugged. Він був показаний у США на MTV 3 квітня, а пізніше вийшов альбом.
Посетитель
Игорь
Медаль
Сообщений: 1050
Львов
4 часа назад
26 січня
1969

Неділя 26 січня видалася надзвичайно плідною для роботи в студії «Еппл». Було записано низку старих рок-н-ролів, що увійшли в фільм, довжелезну майже імпровізовану пісню Can You Dig It, лише фрагмент якої зі скороченою назвою Dig It увійшов в альбом Let It Be, а головне – чудову пісню The Long and Winding Road. Цікаво що таж сама версія пісні використана і в оригінальному альбомі Get Back (її ж можна почути в Anthology 3) і в офіційному Let It Be, хоча відмінності очевидні. Справа в тому що над останньою ретельно попрацював Філ Спектор, викинувши деякі оригінальні вокальні та інструментальні партії, добавиши симфонічний оркестр та хор, другий приспів був замінений симфонічним інструментальним уривком. Це дуже обурило Пола і стало однією з причин його конфлікту з іншими, що в решті решт призвело до розколу групи.
1974

Сінгл Рінго You’re Sixteen посів 1 місце в американських чартах.Добавлено спустя 6 минут

Такого ж успіху Рінго досяг пару місяців раніше з піснею Photograph з того ж самого альбому. На своїй батьківщині ні сінгли ні альбоми Рінго не очолювали чарти ніколи.
1975
Закінчення 9-річного контракту Бітлз з фірмою ЕМІ. Пол заключив з нею новий контракт, Ринго – з фірмою «Атлантик» для Америки і «Полідор» для решти світу, Джордж планував створити власну фірму. Джон взагалі майже на 5 років відійшов від музики.
1986
На щорічній церемонії газети «Івнінг стандарт» Джордж нагороджений за вклад його фірми Handmade Films у розвиток британської кіноіндустрії.
1989
Пол у програмі радіо БіБіСі, організованій Сєвою Новґородцевим, відповідав на телефонні запитання з СРСР. Хоча дзвінків було більше тисячі, поспілкувався він лише з 14 слухачами.Добавлено спустя 9 минут2015
Дебют відео-кліпу Four Five Seconds у виконанні Ріанни з Каньє Уестом з підтанцьовками і акомпанементом Пола на акустичній гітарі.
Посетитель
Игорь
Медаль
Сообщений: 1050
Львов
4 часа назад
27 січня
1967
Бітлз підписали новий 9-річний контракт з фірмою EMI.
1969

Продовження зйомок фільму і запису альбому у студії «Еппл». Записано версію пісні Get Back, що увійшла в сінгл і альбом Let It Be. Хоча відмінності очевидні, просто на сінглі добавлено коду, взяту з версії, записаної на наступний день, а на альбомі – з концерту на даху 30 січня.
1970
Джон записав нову пісню Instant Karma, яка вийде сінглом. У запису прийняв участь Джордж.
2014
У Лос-Анжелесі Пол і Рінго прийняли участь у 3-годинному шоу “The Night That Changed America: A Grammy Salute to the Beatles”, яке записувалося для телепрограми СіБіЕс, присвяченій 50-річчю першого приїзду Бітлз у США, що мала вийти 9 лютого. У кінці концерту Пол і Рінго заспівали разом With a Little Help From My Friends a потім з усіма учасниками шоу - Hey Jude.
Посетитель
Игорь
Медаль
Сообщений: 1050
Львов
4 часа назад
1969

Рівно півсторіччя останньому виступу Бітлз перед публікою. Правда, концерт вібувся не на борту лайнера або в амфітеатрі, як спочатку планувалося, а на даху штаб-квартири їх компанії «Еппл» на Севілл Роу, 3 і його дивилося лише пару десятків глядачів та ще слухало кілька сот випадкових перехожих і мешканців сусідніх будинків чи працвників офісів. Концерт, що продовжувався біля 40 хвилин, був припинений поліцією, яку викликали власники сусідніх банків. Запис концерту частково увійшов у фільм, а в альбом увійшли пісні I’ve Got a Feeling, One After 909, Dig a Pony.
1972
Пол написав і записав пісню Give Ireland Back to the Irish.
Посетитель
Игорь
Медаль
Сообщений: 1050
Львов
4 часа назад
2012

Вийшов альбом Ringo 2012 на компакт-дисках і вінілі. Ексклюзивне видання містило додатковий DVD з коментарями Рінго про всі 9 пісень альбому на фоні з’йомок у студії.
Посетитель
Игорь
Медаль
Сообщений: 1050
Львов
4 часа назад
1969
Останній день зйомок фільму і запису альбому Get Back у студії «Еппл». Його іноді називають “концертом у студії” навідміну від концерта на даху напередодні, оскільки записано і знято пісні, які не встигли виконати на даху: Two of Us, The Long and Winding Road, Let It Be. Усі три увійшли у фільм Let It Be, а в однойменний альбом той же дубль Two of Us, інший дубль Let It Be ніж у фільмі , а The Long and Winding Road – версія від 26 січня.

1975
У Нью-Йорку Джон повернувся в будинок “Дакоту” до законної дружини Йоко Оно, закінчивши свій півторарічний “Страчений уікенд” з кітаянкою Мей Панг.
Редактировалось: 2 раза (Последний: 31 января 2019 в 17:32)
Посетитель
Игорь
Медаль
Сообщений: 1050
Львов
4 часа назад
1963
Початок перших британських гастролей Бітлз на «розігріві» у співачки Елен Шапіро.
1972
Початок репетицій нової групи Пола Уінгз (Wings) в студії ICA. Знято фільм, який повністю так і не вийшов, тільки декілька фрагментів увійшли в супер-делюкс Wild Life у грудні 2018.
1977
Джордж у студії ZDF Studios, Унтерфьоринг, Німеччина в передачі "Disco 77" виконує свою пісню "This song".
1981
Початок записів Пола в студії Джорджа Мартіна на острові Монсеррат. Вони пізніше увійшли в альбоми Tug of War i Pipes of Peace.
1993

Вийшов альбом Пола Off the Ground.
Посетитель
Игорь
Медаль
Сообщений: 1050
Львов
4 часа назад
1970
Вийшов сінгл Джона Instant Karma.

1981
Пол записав бек-вокал для пісні Джорджа All Those Years Ago, присвяченій Джону.
2012

Вийшов альбом Пола Kisses on the Bottom на компакт-дисках і вінілі.
Посетитель
Игорь
Медаль
Сообщений: 1050
Львов
4 часа назад
1964
Бітлз уперше прибули в США, у нью-йоркський аеропорт ім. Джона Кеннеді, де була організована прес-конференція, на якій американських журналістів вразила дотепність і кмітливість відповідей на доволі недружелюбні запитання. З цього, власне, і почалося підкорення Америки, а далі й усього світу.

Вийшов екстенд All My Loving.

1966

У США вийшов сінгл Nowhere Man / What Goes On.

1981

Сінгл Джона Woman посів 1 місце у британських чартах.
1994
Відео-кліп Drive My Car, записаний групою музикантів RAADD (артисти проти керування авто у нетверезому стані), у числі яких Пол і Рінго, показано на телеканалі ЕйБіСі під час щорічної церемонії вручення американських музичних премій.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 7 февраля 2019 в 16:09)
Посетитель
Игорь
Медаль
Сообщений: 1050
Львов
4 часа назад
1963
Уперше пісня Бітлз очолила список найкращих британських сінглів: Please Please Me стала №1 в чартах журналу New Musical Express. Хоча у чартах журналу Record Retailer, які зараз вважаються офіційними досягла лише 2 місця.

1964
Бітлз повертаються у Лондон зі США як національні герої, в аеропорті їх зустрічають тисячі фанів.
1965
Бітлз вилітають на Багамські острови, де починаються зйомки їх другого художнього фільму, на цей раз кольорового, Help!
Добавлено спустя 12 минут1969
Рівно півсторіччя тому у лондонській студії «Трайдент» (Тризуб) почалася робота Бітлз разом з Біллі Престоном над записом пісні I Want You (She’s So Heavy), що було фактично початком запису альбому Abbey Road. Записано 35 дублів, а на наступний день із дублів 9, 20 і 32 створено мастер-версію, в яку останні зміни будуть внесені аж 20 серпня, в останній день запису альбому.


1970
Пол уперше після запису альбому Abbey Road з’явився у студії Ебі Роуд і записав Every Night та Maybe I’m Amazed.

1993

Вийшов сінгл Пола C’mon People / I Can’t Imagine та максі-сінгл C’mon People /Keep Coming Back to Love / I Can’t Imagine / Down to the River.
Посетитель
Игорь
Медаль
Сообщений: 1050
Львов
4 часа назад
1970

Вийшов сінгл Let It Be / You Know My Name (Look Up The Number).
1979
Телепрем’єра відео-кліпу Джорджа Blow Away.
1986
У Лондоні Джордж з’явився на прес-конференції, присвяченій фільму «Шанхайський сюрприз» разом з Мадонною, яка зіграла у фільмі головну роль, а Джордж був продюсером і написав музику.
Посетитель
Игорь
Медаль
Сообщений: 1050
Львов
4 часа назад
1995
Вийшов сінгл Baby It’s You із записами Бітлз на БіБіСі.

І на вініловій 7-дюймовій 45-ці і на СD були ще 3 пісні: I’ll Follow the Sun / Devil in Her Heart / Boys, тому це фактично не сінгл, а екстенд.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 6 марта 2019 в 16:11)
Модератор
valery57
Грамота Медаль Почетный битломан
Сообщений: 2429
Черкассы
43 дня назад
10 марта 1956 года - компания «RCA Records» заказала в журнале «Billboard» рекламу на половину полосы, в которой говорилось, что Элвис Пресли - это новая звезда.

Посетитель
Игорь
Медаль
Сообщений: 1050
Львов
4 часа назад
1969
50 років тому у студії «Олімпік» звукорежисер Глин Джонс почав мікшування нового альбому Бітлз Get Back.

1975

Вийшов сінгл Джона Stand By Me / Move Over Ms. L. В Англії вийшов без обкладинки, на фото - з іспанського сінгла.
1976
Рінго підписав контракт з фірмою «Полідор» у Британії та «Атлантік» в США та Канаді на випуск 7 альбомів у наступні 5 років.

2003

У Британії вийшов подвійний концертний компакт-диск Пола Back in the World
Посетитель
Игорь
Медаль
Сообщений: 1050
Львов
4 часа назад
1969
Рівно півсторіччя тому Пол одружився у лондонському бюро реєстрацій «Мерілбоун» з американкою Ліндою Істмен, фотографом, що походила з єврейської сім’ї адвокатів (ніякого відношення до засновника фірми «Істмен Кодак» не має).

Ніхто з колег по Бітлз не був присутній, хоча Джордж з дружиною Патті прийшов на урочистий обід в готелі «Рітц». Його запізнення на весілля мало поважну причину – у цей день поліція влаштувала обшук у його помешканні, знайшовши гашиш.

Пол щасливо прожив разом з Ліндою 29 років аж до її смерті у 1998. До речі, нинішня третя дружина Пола Ненсі Шевел – також американка єврейського походження.
1970

Джордж і Патті переселилися у великий вікторіанський замок Фрейр Парк у Хенлі-на-Темзі, графство Оксфордшир.


1971

Вийшов сінгл Джона Power to the People.

1974

Джон, будучи сильно напідпитку, виставлений разом зі своїм другом Гарі Нілссоном з лос-анджелеського клубу «Трубадур». На наступний день про це повідомили газети по всьому світу.

Хотів відкоректувати, а вліпив лишню фотку
Редактировалось: 2 раза (Последний: 13 марта 2019 в 08:16)
|
Перейти на форум:
Страницы: Первая 8 9 10 11 12 13 Последняя
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.