ГлавнаяФорумУчастникиПол МаккартниНовости про Пола Маккартни

Новости про Пола Маккартни

Все последние новости от СМИ и из других источников
Модератор
Віталій
Медаль
Харьков
4 дня назад
fcliverpool:

Ну нарешті! ) Вітаю! Може бути я наважуся ) У мене вже є квитки майже на всі концерти. Але куди поїду, а куди ні i які квитки буду продавати - вирішу ближче до літа.

Як вирішіш їхати до Парижу, дай знати )))
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Киев
3 часа назад

Як Пол МакКартні пише пісні? Що приходить йому на ум, коли він за фортепіано? Що таке акорд "oobley"? Як виникають тексти пісень? У цьому спеціальному епізоді Clear + Vivid® Алан Алда сідає разом з Полом МакКартні, щоб дізнатися про деякі ніколи раніше невідомі таємниці, що стоять за магією цього легендарного музиканта.
Слухати за посиланням
https://omny.fm/shows/clear-vivid-with-alan-alda/paul-mccartney-on-the-magic-of-music-from-the-magi
Редактировалось: 1 раз (Последний: 4 апреля 2020 в 11:51)
Save vinyl!
Модератор
Віталій
Медаль
Харьков
4 дня назад
Свіже інтерв'ю Говарда Стерна з Полом Маккартні. Коронавірус, самоізоляція, "Бітлз або Роллінг Стоунз"? та багато інших цікавих тем.
Говарда завжди цікаво слухати.

Редактировалось: 3 раза (Последний: 15 апреля 2020 в 19:40)
Посетитель
Игорь
Медаль
Львов
2 дня назад
То ж треба стіки часу було витягувати негатив про китайський уряд! Інтерв'юер більше балакав ніж сам Пол, деякі питання з абсолютно передбачуваними відповідями, деякі вже чули не раз. Пол нічого не сказав про відміну гастролей, хоча багато йшлося про пандемію, тільки Гластонбері, чи я прослухав? Цікаво про новий фільм режисури Джексона, але я надіявся почути, коли вийде, який задовгий. І нічого про нові релізи і про перевидання. Така ось реакція в мене, але можливо то вже старече бурчання
Модератор
Віталій
Медаль
Харьков
4 дня назад
cry
Модератор
Віталій
Медаль
Харьков
4 дня назад
Посетитель
Игорь
Медаль
Львов
2 дня назад
Голос Пола зовсім сів, я звернув увагу ще в інтерв‘ю зі Стерном. Будемо надіятися, що це тимчасово, може горло застудив і все минеться
Посетитель
fcliverpool
Медаль
Одесса
1 день назад
Віталій:
Хоп, хей-хоп! Квиточок на Парижський концерт Пола придбано! dance
Хтось ще наважився кудись їхати наступного року дивитись виступ живого бітла?

Ось тобі і зважилися з'їздити...
Вже отримав повернення за Париж? Я всю Францію і Барселону отримав. Інші п'ять концертів ще нi.
З Італією взагалі проблема...
Посетитель
Игорь
Медаль
Львов
2 дня назад
Пол прийняв участь у запису і он-лайн трансляції відомійшого номера When the Saints Go Marching In у програмі «Round Midnight Preserves», організованій джаз-бендом «Preservation Hall» за участю також Дейва Гролла, Елвіса Костелло та ін.
Прикольно, чи не так!?
Посетитель
Игорь
Медаль
Львов
2 дня назад
Дуже цікаве і довге нещодавне інтерв’ю з Полом
https://www.gq-magazine.co.uk/culture/article/paul-mccartney-interview?amp
Він каже, що йому часто сняться Джон і Джордж, і що вони щось записують. От би послухати і побачити!
|
New
Перейти на форум:
Страницы: Первая 7 8 9 10
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.