ГлавнаяФорумУчастникиПол МаккартниНовости про Пола Маккартни

Новости про Пола Маккартни

Все последние новости от СМИ и из других источников
Модератор
Віталій
Медаль
Повідомлень: 1134
Харьков
1 день назад
fcliverpool:

Ну нарешті! ) Вітаю! Може бути я наважуся ) У мене вже є квитки майже на всі концерти. Але куди поїду, а куди ні i які квитки буду продавати - вирішу ближче до літа.

Як вирішіш їхати до Парижу, дай знати )))
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2184
Киев
1 день назад

Як Пол МакКартні пише пісні? Що приходить йому на ум, коли він за фортепіано? Що таке акорд "oobley"? Як виникають тексти пісень? У цьому спеціальному епізоді Clear + Vivid® Алан Алда сідає разом з Полом МакКартні, щоб дізнатися про деякі ніколи раніше невідомі таємниці, що стоять за магією цього легендарного музиканта.
Слухати за посиланням
https://omny.fm/shows/clear-vivid-with-alan-alda/paul-mccartney-on-the-magic-of-music-from-the-magi
Редагувалося: 1 раз (Останній: 4 квітня 2020 в 11:51)
Save vinyl!
Модератор
Віталій
Медаль
Повідомлень: 1134
Харьков
1 день назад
Свіже інтерв'ю Говарда Стерна з Полом Маккартні. Коронавірус, самоізоляція, "Бітлз або Роллінг Стоунз"? та багато інших цікавих тем.
Говарда завжди цікаво слухати.

Редагувалося: 3 раза (Останній: 15 квітня 2020 в 19:40)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1742
Львов
1 день назад
То ж треба стіки часу було витягувати негатив про китайський уряд! Інтерв'юер більше балакав ніж сам Пол, деякі питання з абсолютно передбачуваними відповідями, деякі вже чули не раз. Пол нічого не сказав про відміну гастролей, хоча багато йшлося про пандемію, тільки Гластонбері, чи я прослухав? Цікаво про новий фільм режисури Джексона, але я надіявся почути, коли вийде, який задовгий. І нічого про нові релізи і про перевидання. Така ось реакція в мене, але можливо то вже старече бурчання
Модератор
Віталій
Медаль
Повідомлень: 1134
Харьков
1 день назад
cry
Модератор
Віталій
Медаль
Повідомлень: 1134
Харьков
1 день назад
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1742
Львов
1 день назад
Голос Пола зовсім сів, я звернув увагу ще в інтерв‘ю зі Стерном. Будемо надіятися, що це тимчасово, може горло застудив і все минеться
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Повідомлень: 697
Одесса
176 дней назад
Віталій:
Хоп, хей-хоп! Квиточок на Парижський концерт Пола придбано! dance
Хтось ще наважився кудись їхати наступного року дивитись виступ живого бітла?

Ось тобі і зважилися з'їздити...
Вже отримав повернення за Париж? Я всю Францію і Барселону отримав. Інші п'ять концертів ще нi.
З Італією взагалі проблема...
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1742
Львов
1 день назад
Пол прийняв участь у запису і он-лайн трансляції відомійшого номера When the Saints Go Marching In у програмі «Round Midnight Preserves», організованій джаз-бендом «Preservation Hall» за участю також Дейва Гролла, Елвіса Костелло та ін.
Прикольно, чи не так!?
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1742
Львов
1 день назад
Дуже цікаве і довге нещодавне інтерв’ю з Полом
https://www.gq-magazine.co.uk/culture/article/paul-mccartney-interview?amp
Він каже, що йому часто сняться Джон і Джордж, і що вони щось записують. От би послухати і побачити!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1742
Львов
1 день назад
На деяких білябітлівських сайтах завзято мусуються чутки про те, що Пол, потрапивши навесні у карантин, замість того, щоби з'єданиться зі своєю дружиною у США, змушений був знаходитися дома в Англії, та знічев'я став у своїй власній студії записувати нову музику, яка у складі альбому під назвою McCartney III вийдте у грудні цього року. Підтвердженням цьому ніби є реєстрація домена mccartneyiii.com тою ж фірмою, що зареєструвала офіційний сайт Пола. Назва альбому вказує на те, що на всіх інструментах грає він сам, за аналогією з альбомами 1970 и 1980 рр.
Не знаю, чи то тільки чутки, офіційно не було ніяких повідомлень, але в мене двояке відчуття. Як і будь-якому бітломану хочеться почути нову музику свого кумира. Та ось цей поспіх, з яким було записано альбом (звичайно, якщо це дійсно так), насторожує, хіба що записано вже давно створені та готові пісні. Мені особисто дуже подобаються два останні альбоми Пола, тим більше на тлі його опусів 2000-их років, які мені не подобаються зовсім, хоча на кожному є парочка непоганих пісень. Навіть «Хаос», який багато хто хвалить, вважаю доволі нудним альбомом, подобаються там лише Friends To Go, присвячена Джорджу, і особливо Too Much Rain. Так що якщо все це правда, дуже боюся розчарування на тлі чудових New та Egypt Station. Але це, звичайно, моє особисте відчуття, багато хто з ним не погодиться.
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2184
Киев
1 день назад
Paul McCartney to share never-heard Beatles song for John Lennon’s 80th birthday
https://www.mirror.co.uk/3am/paul-mccartney-share-never-heard-22726285
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1742
Львов
1 день назад
Уривок цієї пісні Just Fun звучить у фільмі Let It BeДобавлено спустя 15 минутА інтерв‘ю цікаво буде послухати: 3 і 4 жовтня дві радіо-програми по годині кожна. Шон Оно Леннон розмовляє з Джуліаном і з Елтоном в одній, а в другій з Полом про свого батька на честь його 80-річчя
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2184
Киев
1 день назад

Чекаємо на перевидання синглу "We All Stand Together" 1984 року від Paul McCartney And The Frog Chorus. Це буде shape-discs (фігурний диск). Фігурним він виходив і раніше в якості одного з різновидів, але цього разу буде мати деякі додатки. Дату релізу встановлено на 6 листопада 2020 року.
https://store.udiscovermusic.com/*/*/We-All-Stand-Together-Limited-Edition-Picture-Disc/6Q1E0000000
Save vinyl!
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Повідомлень: 697
Одесса
176 дней назад
Добре, що перевидається, хоч я напевно і переконаний консерватор, так як вважаю за краще, щоб вініл був круглим )Добавлено спустя 19 минутДумав замовляти чи ні, але здається питання відпало саме собою - udiscovermusic.com пише, що в Україну цей магазин доставки не робить.
Дуже дивно, адже до цього кольоровий вініл Маккартні у них багато разів купував. Зате гроші заощадив, адже якщо розібратися - навіщо він мені потрібен? Тим більше, як я помітив вище, він не круглий, а мені такі не подобаються )
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Повідомлень: 697
Одесса
176 дней назад
Уточнення! Не відправляє в Україну англійський (європейський) магазин, а американський - відправляє. Ціна, включаючи доставку становить $33.88 ($22.98 вініл і $10.90 доставка). Продовжую думати чи потрібен він мені...
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2184
Киев
1 день назад
Мабуть пізніше з'явиться на Амазоні дешевше. Попереднє видання було скромнішим.. Поки що, я також гадаю…

Save vinyl!
Модератор
Віталій
Медаль
Повідомлень: 1134
Харьков
1 день назад
Пол і Алек Болдвін. Вересень 2020.
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Повідомлень: 697
Одесса
176 дней назад
Якщо хтось буде купувати сингл або щось інше зараз, то є можливість заощадити. Я отримав вiд udiscovermusic ваучер з кодом на 20% знижку. Якщо комусь потрібно - напишіть.Добавлено спустя 6 минутP.S. Правда я не впевнений, можливо код на знижку прив'язаний саме до мого аккаунта і для всіх він не підійде?
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2184
Киев
1 день назад

Paul Live at the Cavern Club 2018 coming up
http://webgrafikk.com/blog/news/paul-live-at-the-cavern-club-2018-coming-up/
Save vinyl!
|
New
Перейти на форум:
Сторінки: Перша 7 8 9 10 11 12 Остання
Швидка відповідь
У вас немає прав, щоб писати на форумі.