New

Альбом Пола Маккартни и всё, что с ним связано
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Одесса
1 день назад
""/
Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал.

На основе фотографий, которые ранее прислали поклонники Пола по его просьбе, после тщательного отбора лучших, было сделано фан-видео к песне Save Us.

Информация на официальном сайте:
http://www.paulmccartney.com/news-blogs/news/%E2%80%98save-us%E2%80%99-fan-video

Видео:

Редактировалось: 1 раз (Последний: 23 июня 2014 в 20:24)
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Киев
4 часа назад
Альбом получился, по моему мнению, очень даже удачным. Самый яркий после 2005 года. Я думал, что уже собрал всё, что с ним связано. А нет... японцы постоянно ещё что-то выдумывают по сей день.

""
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
3 часа назад
На прикладі даного альбому хочу наголосити, що з часом може змінюватися оцінка тої чи іншої пісні, а то й цілого альбому. Альбом NEW мені відразу сподобався, особливо зачарувала пісня Alligator, на мій погляд, пісня дійсно в бітлівському стилі, нагадала мені їх сумісну роботу, ну справжній шедевр. А ось пісня Looking at Her якось не справила спочатку на мене ніякого враження, не те щоби зовсім не подобалася, а такий собі середнячок на прикінці альбому, нічого особливого. І тільки порівняно недавно через декілька років і багато прослуховувань альбому я нею був зачарований. А коли й сам спробував зіграти її на гітарі, мій вердикт однозначний – це справжній шедевр.
Послухайте, яка чарівна хоч і некваплива мелодія, а перехід з мі-мажор у ля-мажор і назад ну просто неперевершений!

У зв’язку зі сказаним, щоб оживити роботу форуму, пропоную таку забавку: poll – голосування-опитування за кожну пісню альбому. Але не просто вказати найкращу на ваш погляд пісню, як це практикує, наприклад, сайт Гофмана, а оцінити кожну пісню альбому (включаючи бонуси) у відсотках: від 99% (якщо на вашу думку пісня – неперевершений шедевр без жодних зауважень, але ідеального нічого не буває, тому 100% навряд чи варто присуджувати) до 1% ( якщо пісня взагалі нічого не вартує, а й 0% не слід ставити, бо в ній хоча б один з Бітлз прийняв участь). А потім порахувати середню оцінку кожної. Можливо хтось з модераторів зуміє та захоче таке організувати, адже важливо надати кожному учаснику лише 1 голос. Звичайно це має сенс тільки при достатній кількості учасників опитування. І якщо вийде з цим альбомом, можна таке ж зробити з іншими альбомами, пов’язаними з Бітлз
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Одесса
1 день назад
З самого початку дуже високо цінував цей альбом. Пісні там, на мій смак, або відмінні, або дуже хороші. Ось тільки головна New, мені не дуже подобалася як раніше, так і зараз. Напевно я вже говорив про це. Впевнений, що і вона хороша, але мабуть просто не в моєму стилі.
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.