ГлавнаяФорумДискографияНові релізи / Новые релизы

Нові релізи / Новые релизы

Новинки CD, DVD, Blu-Ray, Vinyl и других носителей
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Сообщений: 487
Одесса
2 дня назад
Зроблено дуже красиво. Але цікаво, наскільки висока там якість звуку і відео? І наскільки хороший був свого часу LD?
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Сообщений: 1821
Киев
1 час назад
Був в мене цей концерт на LD у NTSC тільки з записом одного концерту від 30 червня (бітли у темних костюмах). Зображення хоч і кольорове, але "замилено". Картинка нібито "пливе". Но це можна зрозуміти, бо запис проводила японська телекомпанія на студійні відеомагнітофони, які на той час були ще недосконалими. Ну, може завдяки сучасним технологіям трошки витягнуть картинку, але це не кіноплівка і очікувати на добру якість даремно.
Ще пам’ятаю, що звук там моно та під час концерту у Пола весь час з’їжджав мікрофон в сторону і він його виправляв на себе.
Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Сообщений: 1821
Киев
1 час назад
Скучили за новинками? Тоді ось вам…
https://www.udiscovermusic.com/news/paul-and-linda-mccartneys-ram-for-50th-anniversary-half-speed-reissue/
Хоч зробили би вже платівку жовтого кольору під обкладинку. Ну, подивимось, ще є час. Тобто ще є безліч роботи в плані діяльності по стягуванню грошей з колекціонерів.

Save vinyl!
Посетитель
Сергей
Медаль
Сообщений: 179
Ровно
3 дня назад
Вад:
Хоч зробили би вже платівку жовтого кольору під обкладинку
Питання про жовтий колір платівки RAM в мене вже виникало,а от якраз в даному випадку його і задам.
Фото моєї платівки перевидання 2017 року Capitol Records навожу. Всюди пишуть що вона Yellow. Може я невірно розумію кольори, але сама платівка мені більш зелена чи салатова! Чи мається на увазі жовта етикетка hoho

Я не ставлюся з прискіпливістю до кольорових видань ,але особисто мені звичайний чорний вініл краще.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 1 апреля 2021 в 00:27)
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Сообщений: 1821
Киев
1 час назад
Мабуть первинна задумка повністю не втілилася в життя. Буває і таке, коли з дозуванням фарби перегинають, або, навпаки, економлять її. Також, при різному освітленні та при різних кутах до джерела світла колір може змінювати свій відтінок. Декілька разів я зустрічав незначну невідповідність між заявленим та реальним кольором. Наприклад, бітлівський сингл у формі сердечка мав не червоний, а більше малиновий колір.
Save vinyl!
Посетитель
Сергей
Медаль
Сообщений: 179
Ровно
3 дня назад
В 2021 році виповнюється 50-річчя з дня виходу багатьох значних альбомів:Master Of Reality-Black Sabbath, Led Zeppelin IV, Electric Warrior-T.Rex,Sticky Fingers -Rolling Stones, "Imagine" та багато інших. Скоріше всього буде багато вінілових перевидань, і колекціонерам треба збирати гроші.І перевидання випускають знову ж таки на кольоровому вінілі, як наприклад T. Rex – Electric Warrior в квітні 2017 році на золотому вінілі або Master Of Reality-Black Sabbath на зеленому вінілі в серпні 2016 року. Я не сильний прихильник Black Sabbath, але два альбоми на вінілі маю і в т.ч. кольорове(зелене) видання Master Of Reality. Придбав його досить дешево роки 4 назад, а зараз був дуже здивований: на dicogs його мінімальна ціна з доставкою від 80евро shock
І тут дійсно зелений вініл dance
Редактировалось: 3 раза (Последний: 1 апреля 2021 в 02:08)
Посетитель
Сергей
Медаль
Сообщений: 179
Ровно
3 дня назад
Отримав перевидання на двох платівках The Rolling Stones 'Bridges To Babylon' , Half-Speed Master, 180 Gram Vinyl. Оригінальний вініл 1997 року коштує дуже дорого і ніколи його не мав, відповідно немає з чим і порівнювати. Але в більшості рецензій пишуть, що перевидання звучить краще оригінала.


Добавлено спустя 1 минуту


Добавлено спустя 2 минуты

Добавлено спустя 3 минуты

|
Перейти на форум:
Страницы: Первая 17 18 19 20
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.