ГлавнаяФорумДискографияБританский Винил Том 2

Британский Винил Том 2

Все, що стосується нового тому проекту "Британський вініл"
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Киев
1 день назад
Зміст тому 2 серії "Британський вініл".

Та зразки деяких сторінок

Редактировалось: 2 раза (Последний: 18 ноября 2021 в 16:33)
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 день назад
Нижче наведено розсилку від автора (надано мовою оригіналу):

Дорогие коллеги по цеху, для вас новости проекта ВИНИЛОЛОГИЯ:

1. В первых числах декабря будет доступна новая книга проекта, Британский Винил Том 2. http://vinylology.ru/edition/britanskij-vinil-tom-2/
ПРИНИМАЮТСЯ ПРЕДВАРИТЕЛЬНЫЕ ЗАКАЗЫ. По предзаказу цена для вас будет 2200 рублей, пересылка ВКЛЮЧЕНА. После выхода книги розничная цена будет 2400 рублей.
Предложение с предварительным заказом действует до 28 Ноября 2021 года. Пишите! Предоплата не обязательна, но, как всегда, приветствуется. Прошу, однако, понимать, что сроки отгрузки тиража могут быть сдвинуты по не зависящим от автора причинам, типография - дело тонкое... На текущий момент расчетный срок готовности книги - 29 Ноября. Соответственно, оправки планирую на первые числа декабря.

2. Подготовлены дополнения и исправления к книге Британский Винил Том 1. Если вы получили данное сообщение, значит, электронную версию дополнений в pdf вы также получите.
Однако при заказе второго тома я могу приложить лист с дополнениями к первому, отпечатанный типографским способом. "Свободных" листов в наличии всего 100 штук.

3. Отпечатан дополнительный тираж книги Британский Винил Том 1. Объем доп. тиража - 200 штук. Принимаются заказы. Цена книги 2400 рублей. Лист с исправлениями и дополнениями идет в комплекте.

Оптовикам: для вас, как всегда, цены специальные. Пишите.

С Наилучшими,
Денис.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Як і раніше, ми маємо можливість замовити книги для наших одноклубників беспосередньо від автора.
Щоб розпочати вести перемовини, спочатку треба знати скільки набереться бажаючих. Поки що я знаю тільки 3-х.
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 день назад
Хочу додати, що книжки цієї серії призначені для більш ширшого кола колекціонерів ніж бітлівська тематика. Тому вони добре продаються і автор додрукував ще 200 примірників тому 1, який вже розпродано. Тому, хто тільки зараз вирішив його придбати має можливість зробити замовлення і тому 1. Гадаю, що і книжки сугубо по бітлівським платівкам також ще залишились. Тому можна буде замовити і їх. Не упустіть таку можливість.
Пропонується така ж сама схема за якою ми купували том 1. Я збираю замовлення і докладаю автору кількість та назву книг. Потім отримую від нього загальну суму, включаючи їх пересилку до Києва. Потім до загальної суми треба буде ще додати маленький відсоток за переказ грошей через PayPal (емітент банку та комісія). Потім остаточно підраховану суму ми рівномірно розділимо на нас всіх. Гроші у гривнях я отримую на свою картку і потім з неї переводжу автору суму зазначену ним у доларах по курсу на момент переказу. Зараз якраз курс не великий, тому гадаю, що книжки обійдуться нам як і раніше по оптовій ціні.
Після отримання посилки я роздаю книжки згідно зробленого вами замовлення.
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 день назад
Час на роздуми – до п’ятниці.
По-перше, Денис нагадує, що "…при заказе второго тома я могу приложить лист с дополнениями к первому, отпечатанный типографским способом. "Свободных" листов в наличии всего 100 штук".
А, по-друге, після вказаного ним строку, книга буде коштувати за повну ціну. Поки що по презамовленню надається знижка. До речі, другий том трошки дорожче першого. Мабуть це пов’язано з тим, що він на 12 сторінок містить більше інформації.
Маємо 3 зацікавлені людини + 1 у роздумах (завтра йому передзвоню).
Не гайте часу!
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 день назад
Збір замовлень на 2-ий том завершено! Усім, хто побажав його придбати були сьогодні надіслані листи. Розпочато збір коштів і готується їх відправлення автору.
Save vinyl!
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.