ГлавнаяФорумДискографияБританский Винил Том 2

Британский Винил Том 2

Все, що стосується нового тому проекту "Британський вініл"
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Киев
5 часов назад
Зміст тому 2 серії "Британський вініл".

Та зразки деяких сторінок

Редактировалось: 2 раза (Последний: 18 ноября 2021 в 16:33)
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
5 часов назад
Нижче наведено розсилку від автора (надано мовою оригіналу):

Дорогие коллеги по цеху, для вас новости проекта ВИНИЛОЛОГИЯ:

1. В первых числах декабря будет доступна новая книга проекта, Британский Винил Том 2. http://vinylology.ru/edition/britanskij-vinil-tom-2/
ПРИНИМАЮТСЯ ПРЕДВАРИТЕЛЬНЫЕ ЗАКАЗЫ. По предзаказу цена для вас будет 2200 рублей, пересылка ВКЛЮЧЕНА. После выхода книги розничная цена будет 2400 рублей.
Предложение с предварительным заказом действует до 28 Ноября 2021 года. Пишите! Предоплата не обязательна, но, как всегда, приветствуется. Прошу, однако, понимать, что сроки отгрузки тиража могут быть сдвинуты по не зависящим от автора причинам, типография - дело тонкое... На текущий момент расчетный срок готовности книги - 29 Ноября. Соответственно, оправки планирую на первые числа декабря.

2. Подготовлены дополнения и исправления к книге Британский Винил Том 1. Если вы получили данное сообщение, значит, электронную версию дополнений в pdf вы также получите.
Однако при заказе второго тома я могу приложить лист с дополнениями к первому, отпечатанный типографским способом. "Свободных" листов в наличии всего 100 штук.

3. Отпечатан дополнительный тираж книги Британский Винил Том 1. Объем доп. тиража - 200 штук. Принимаются заказы. Цена книги 2400 рублей. Лист с исправлениями и дополнениями идет в комплекте.

Оптовикам: для вас, как всегда, цены специальные. Пишите.

С Наилучшими,
Денис.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Як і раніше, ми маємо можливість замовити книги для наших одноклубників беспосередньо від автора.
Щоб розпочати вести перемовини, спочатку треба знати скільки набереться бажаючих. Поки що я знаю тільки 3-х.
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
5 часов назад
Хочу додати, що книжки цієї серії призначені для більш ширшого кола колекціонерів ніж бітлівська тематика. Тому вони добре продаються і автор додрукував ще 200 примірників тому 1, який вже розпродано. Тому, хто тільки зараз вирішив його придбати має можливість зробити замовлення і тому 1. Гадаю, що і книжки сугубо по бітлівським платівкам також ще залишились. Тому можна буде замовити і їх. Не упустіть таку можливість.
Пропонується така ж сама схема за якою ми купували том 1. Я збираю замовлення і докладаю автору кількість та назву книг. Потім отримую від нього загальну суму, включаючи їх пересилку до Києва. Потім до загальної суми треба буде ще додати маленький відсоток за переказ грошей через PayPal (емітент банку та комісія). Потім остаточно підраховану суму ми рівномірно розділимо на нас всіх. Гроші у гривнях я отримую на свою картку і потім з неї переводжу автору суму зазначену ним у доларах по курсу на момент переказу. Зараз якраз курс не великий, тому гадаю, що книжки обійдуться нам як і раніше по оптовій ціні.
Після отримання посилки я роздаю книжки згідно зробленого вами замовлення.
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
5 часов назад
Час на роздуми – до п’ятниці.
По-перше, Денис нагадує, що "…при заказе второго тома я могу приложить лист с дополнениями к первому, отпечатанный типографским способом. "Свободных" листов в наличии всего 100 штук".
А, по-друге, після вказаного ним строку, книга буде коштувати за повну ціну. Поки що по презамовленню надається знижка. До речі, другий том трошки дорожче першого. Мабуть це пов’язано з тим, що він на 12 сторінок містить більше інформації.
Маємо 3 зацікавлені людини + 1 у роздумах (завтра йому передзвоню).
Не гайте часу!
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
5 часов назад
Збір замовлень на 2-ий том завершено! Усім, хто побажав його придбати були сьогодні надіслані листи. Розпочато збір коштів і готується їх відправлення автору.
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
5 часов назад
Майже кожен день перевіряю проходження посилки і ось сьогодні читаю таке нове повідомлення

Нічого не можу зрозуміти… Чи то якась помилка, чи недбайливе виконання своїх обов’язків працівниками таможні або Укрпошти, або щось я не можу дотепати.
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
5 часов назад
Це якийсь жах! Пригоди з нашою посилкою продовжуються…
Незважаючи на те, що УкрПошта і досі вказує на те, що посилка застрягла на таможні ще 13-го грудня

насправді посилка вже повернулась до Росії (за даними Почты Росии)

Так ось в мене питання до служби таможні нашої УкрПошти: На підставі чого посилку визнано з забороненим вкладенням? Невже музична література вважається забороненою? Мабуть я щось пропустив? Чи заборонена всіляка література на російській мові? Так напишіть самі довідник на українській мові! Мені однаково, якою мовою його читати - англійською, російською чи українською, аби у книзі була б корисна інформація для меломанів. Нічого іншого стосовно відмови я навіть придумати не можу?
Сповістив про це Дениса. Він також обурений. Пише, що люди в Запоріжжі та Одесі вже отримали свої примірники без ніяких проблем! Чому саме мені забили цвяха?
На пакунку є моя адреса з номером телефону. Замість того, щоб мене сповістити чи з’ясувати якісь обставини, через 50 хвилин після огляду, пакунок було відправлено на зворотну адресу. Я за цей час навіть не встиг би зв’язатись з 03928 Украина КИЕВ ММПО.
Маю лише думку, що так сталося завдяки неналежному виконанню своїх обов’язків якимось працівником. Або ще можу гадати, що це якесь сплановане шкідництво.
Тепер в мене питання: чи відшкодує нанесений мені ущерб у сумі пересилки працівник таможні, який без усяких підстав відправив її в зворотній шлях?
Ми домовлялись з Денисом за відправку пакунку звичайною поштою за 2850 рублів, бо EMSом коштує 3600. Навіть звичайною поштою це приблизно 39 американських доларів. Хто їх повинен сплатити, як не я?
На моє прохання відправити пакунок знову, Денис скептично мене задає питання: А де гарантії, що знову не завернуть книги йому назад?

Згадав кумедний випадок, який трапився з моїм другом десь більше 30 років тому. Він у листуванні зачепив голландця, який збирав моделі автомобілів. Домовився з ним обміняти декілька моделей радянський автомобілів на компакт-диски. Отримав від нього посилку а в ній виявились маленького розміру Біблія і Євангеліє на російській мові. Вин і пише голландцю, мов нащо ти мені вислав релігійну літературу, я просив тебе компакт-диски? А той відповідає, що ніяких книжок не висилав, а надіслав йому компакти, які він і замовляв. Я йому підказав роздивитись уважно обгортку, яку він не викинув тому що збирав ще поштові марки. Виявилося, що посилку було перепаковано і склеєно інакше. Книжки ідеально підходили під розмір дисків. Разом ми прийшли до висновку, що якась скотина вкрала диски і замість них підклала у пакет конфісковані книжки. Розповів про цей випадок Денису. Він посміхнувся, що очікує в повернутій посилці порнуху… але мені не до сміху.

Що робити? Почав шукати контакти митниці. Колл-центр інформаційно-довікового департаменту Київської міської митниці:
0-800-501-007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів) з 8.00 до 20.00 (крім суботи та неділі).
(044) 454-16-13 з 8.00 до 20.00 (крім суботи та неділі) для мешканців м. Києва.
Зателефонувавши по першому номеру, оператор мене переключив на віддлі митниці, де мені дали контакти підрозілу митного оформлення відділу митного оформлення спеціалізованого посту м. Києва:
044-289-03-52, не дозвонився, лінія занята
044-289-02-07 , не дозвонився
044-289-13-16 дозвонився, дали інший номер:
044-289-14-16, цей номер для юридичних осіб, дали іншний номер:
044-289-03-16 - цей номер для фізичних осіб, тут також лінія занята.
Також знайшов номер безпосередньо ММПО (044)-247-88-10, але крім автовідповідача нікого не почув.
Гадаю, що краще писати на мейл, щоб відповіли письмово причину відмови доставки пакунку. Хоч буде якась письмова відписка. Телефон, все ж таки, не те – скажуть, що ніхто до них не звертався і нічого не одкажеш.
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
5 часов назад
Якесь замкнуте коло... Жоден з телефонів не відповідає, або зайнята лінія.
Може хтось знає мейл цього придприємства - ММПО КИЇВ, 03928.
Дуже розлючен!
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
5 часов назад
Нарешті після майже 3-х з половиною годин обзвону по одному з телефонів відповів оператор. Але направив мене звертатись до Київської митниці якої сам не знає а ні телефону, ані мейлу.
Щось знайшов та відправив аж 4 листа. Усі на різні мейли. Ну, може хтось і відповість...
Save vinyl!
Модератор
Віталій
Медаль
Харьков
6 дней назад
Жах! Може, треба сходити туди та на місці розпитати, що трапилося? Може, щось проясниться.
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
2 дня назад
Кінець року, показовий виступ або для виконання плану. Хтось на пошті ну дуже хотів чергову медаль або нове звання . Вже мабуто докладено керівнику : знайдено "заборонену злочинну російськомовну літературу”. І негайно повернуто zlo
Редактировалось: 1 раз (Последний: 21 декабря 2021 в 10:30)
Модератор
Вад
Киев
5 часов назад
Кожен день втрачаю більше 4-х годин на всілякі дзвінки та листування…
Що вдалося з’ясувати на даний час?
Підказали мені пункт 14-ий митних правил
https://www.ukrposhta.ua/ua/mytne-oformlennia
де прописано: "Для посилок з книгами, які ввозяться з території Російської Федерації, отримувачу потрібно мати дозвіл від Держкомтелерадіо на ввезення".
Почав я бомбардувати Держкомтелерадіо. Після відфутболювання мене на 6-тий номер телефону нарешті з’ясував, що цей пункт відноситься тільки до юридичних осіб, тобто організацій, які торгують книжками і ще мені додали, що кількість однакових примірників не повинна перевищувати 10-ти.
Та як же так? У горі чітко прописано, що це правила для фізичних осіб!
Дівчина підтвердила, що для мене такого дозволу мати не потрібно. Але як з’ясувалось в продовж розмови з нею, пересилка книг взагалі поштою заборонена навіть не зважаючи на їх кількість. Для цього порадила скористатись послугами кур’єрів. І ось тут виникають питання: А як же торгують інтернет-магазини? Згідно отриманої інформації, я можу зробити замовлення і після його оплати мені відправлять книгу, а отримати її я не зможу?
Ну, по-перше, про це повинні були знати на пошті в Пітері, коли приймали пакунок.
По-друге, на пакеті окрім моєї адреси ще був і номер телефону. Невже не можна було передзвонити і повідомити мене? А якщо в маю такий дозвіл, чому не перепитали?
Коли я розповів дівчині, що такі ж самі книжки вже отримали люди в Запоріжжі та Одесі, вона відповіла, що це є порушенням і просто люди не знають правил.
Ну, якесь замкнуте коло. Також відповіді від неї були якимись не дуже впевненими. Вирішив шукати далі…
Save vinyl!
Модератор
Віталій
Медаль
Харьков
6 дней назад
Нічого не розумію. Замовлення було на фізичну особу? Якщо так, то в митних правилах для фізичних осіб чітко вказано:
"Імпорт. ... Для посилок з книгами, які ввозяться з території Російської Федерації, отримувачу потрібно мати дозвіл від Держкомтелерадіо на ввезення."
Тобто, щоб отримати будь які книги, в будь якій кількості, із Росії, треба мати дозвіл від Держкомтелерадіо.

А інтернет-магазини (українські), мабуть, мають всі дозволи на ввезення книжок з РФ до нас. А по Україні їх пересилка вже ніяк не регламентується.
Редактировалось: 2 раза (Последний: 21 декабря 2021 в 15:06)
Модератор
Вад
Киев
5 часов назад
Вже і цей варіант я проробляв. Дозвіл надають лише юридичним особам, які мають реєстрацію, підписані договори, власний рахунок та інше. Просив і мені надати такого папірця, але відмовили, бо мене не зареєстровано як ФОПа, а наш клуб не має юридичного статусу.
Якщо в когось є людина, яка буде їхати на Пітер, або з нього, то, будь ласка, повідомите мені. Усі послуги цій людині сплачу. Правда, вага там 3,7 кг. Но, то вже деталі.
P.S. До речі, якщо ви замовите хоча б одну книжку у інтернет-магазині, то її вам надішлють, але по закону ви її не зможете отримати, її повернуть до магазину. Чому ж раніше все проходило? Як мені сказали – самі співробітники таможні та Укрпошти не дотримуються законів. Ось так воно десь і проходить до цього часу. А закон діє вже давно. Так би мовити, людський фактор.
zlo
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
5 часов назад
Хочу додати, що більшість державних законів в нас повністю безглузді, або діють інструкції ще 1936 року. Все вже давно підлягає повному перегляду! Ось так зараз відбувається і з книжками.
Згадую ще один кумедний випадок. Десь років 15 тому (або може вже пройшло і 20), Верховна Рада прийняла закон, який не дозволяв збагачуватись на продажу компакт-дисків. З метою запобіганню зловживань, було вирішено, що відправляти (та отримувати) можна лише 20 дисків. Але при цьому не було ніякого регламенту стосовно часу здійснення таких поштових надсилань. А в мене тоді були шалені оберти. Я домовлявся з колекціонерами Великої Британії, Сполучених Штатів, Німеччини… на обмін 1 к 4. Тобто за 1 фірмовий диск я повинен був надіслати 4 піратські копії, виготовлені на Московії. Вони на це йшли з задоволенням. І що я мав робити в ситуації, коли я винен був лише на одну адресу відправляти близько 100 дисків? Це вирішувалось душе просто! Спочатку я приходив в своє відділення і відправляв 20 дисків, потім йшов до сусіднього і відправляв наступні 20 дисків. Потім їхав на місцевий поштамт і відправляв ще 20. А завершалося все вже на Головпоштамті, де я знову відправляв 20 дисків. Дещо хвилювався, що це якось фіксується. Нічого подібного! З роками це все вмерло, бо сучасні швидкості Інтернету дозволяють сьогодні переправляти безмежну кількість цифрового контенту. Спитаєте, а що з законом? А він і досі діє!
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
5 часов назад
Нарешті отримав першу відповідь з 4-х своїх письмових звернень.

Ну, ось хоча б щось вже дотепно роз’яснено.
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
7 часов назад
Ну та цирк на дроті, логіку в наших законах і положеннях часто годі шукати!
Модератор
Вад
Киев
5 часов назад
Щойно отримав від Дениса листа. Навіть і не знаю як його коментувати… Сюди пересилка коштувала 40 $, у звортній бік 30 - мабуть тому, що не доїхала до адресата, але від цього не легше. Перебуваю в шоці та гадаю, що в подальшому займатися закупівлею книг для клубу немає ніякого сенсу.
Оскільки наші примірники вже підписані на кожного з нас, то шукаю людину, яка могла б їх привезти у Київ. Винагородження гарантую.

Save vinyl!
Модератор
Віталій
Медаль
Харьков
6 дней назад
Невже немає нормальних служб доставки, які з Росії возять? Meest express, Fedex, Justin, Нова пошта тощо?
Редактировалось: 1 раз (Последний: 28 декабря 2021 в 15:24)
Модератор
Вад
Киев
5 часов назад
А це немає значення хто перевізник. Якщо посилка йде приватній особі, то митниця не має право її зовсім пропускати. Лише пропустять у випадку наявності особистого дозволу наданого Держкомтелерадіо на юридичну особу, тобто книгарню, або ФОПа, які мають розрахунковий рахунок у банку, печатку, статут… коротше, купу паперів. Мені навіть надали спеціальний лист з переліком 380 російських видань, які заборонені в Україні. Але там я не знайшов, а ні книг Дениса, а ні його типографії. Справа в іншому. Нижче надаю витяг з офіційної відповіді на моє клопотання.

Як це працює? Дуже просто. Якщо юридична особа, подає до Державного комітету з телебачення і радіомовлення України замовлення на отримання друкованої продукції з Росії з вказаною назвою видання (але не більше 10 примірників на одну посилку), то після розгляду надається дозвіл. Він заноситься в єдину митну базу. Ну, а там вже дивляться по цій комп’ютерній базі, що книжки ці дозволені до пропуску в Україну.
Чи можна це якось обійти? Звісно можна. Наприклад, Денису відправити книжки до Польщі, а звідти їх щоб направили до України. Перешкод тоді не буде. Але, підрахуйте скільки це буде нам коштувати! Мабуть дорожче за самі книжки.
Save vinyl!
Перейти на форум:
Страницы: 1 2 Последняя
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.