ГлавнаяФорумИсторияНаш календар

Наш календар

Події, що відбувалися в цей день у різні роки
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Сообщений: 518
Одесса
48 дней назад
Щоденне "Зустрінемось на Майданi" - це вже давно історія. Так добре все пам'ятається, як вчора. Не тільки концерт, а й всі ці два місяці очікувань теж. Дуже приємний час.
Модератор
Віталій
Медаль
Сообщений: 1022
Харьков
6 дней назад
Але й наступний день в Києві був не менш насичений бітломанськими подіями )))
15 червня 2008, Київ
Добавлено спустя 1 минуту
Модератор
Віталій
Медаль
Сообщений: 1022
Харьков
6 дней назад
16 червня 1966 р.
"Top Of The Pops"
Модератор
Віталій
Медаль
Сообщений: 1022
Харьков
6 дней назад
22 червня 1965. Бітлз виступають у французькому місті Ліон.Добавлено спустя 8 минут
Редактировалось: 1 раз (Последний: 22 июня 2021 в 22:30)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1458
Львов
7 часов назад
30 червня 2006 у Лас-Вегасі, 15 років тому (від учорашнього дня, але якщо брати до уваги місцевий час, припаде на сьогодні) у спеціально обладнаному театрі при фешенебельному готелі «Міраж» відбулася прем’єра грандіозного циркового шоу LOVE канадської трупи Circus du Soleil (Цирк Сонця), основою якого є музика Beatles. В основі музичного супроводу шоу – мешапи бітлівських пісень, тобто треки, зміксовані переважно з фрагментів різних пісень, або тої ж пісні, змінених до невпізнанності, виконаних продюсером Beatles Джорджем Мартіном (це була його остання робота) і його сином Джайлзом.
Початкова ідея такого шоу належить Джорджу Гаррісону, який приятелював із засновником трупи Гі Лаліберте. Спочатку запланованим місцем втілення ідеї був Лондон, потім Нью-Йорк, нарешті у 2000 р. Джордж з дружиною Олівією і Пол з тодішньою нареченою Хізою спеціально їздили у Лас-Вегас для підбору відповідного місця, а в грудні того ж року одну з вистав Circus du Soleil відвідали Джордж і Рінго. На підготовку пішло декілька років, і з 2 до 29 червня відбулися останні репетиції, на двох з яких був Пол, внесені останні корективи, а 30-го – гала-прем’єра, на якій були присутні Пол, Рінго з дружиною Барбарою, вдови Джона і Джорджа Йоко та Олівія з сином Дані, Цинтія з Джуліаном, Джордж і Джайлз Мартіни. Це було найбільше возз’єднання сімей групи з часів її розпаду.


Основа сюжету шоу – сюрреалістичний переказ карколомної кар’єри Beatles від становлення у післявоєнні роки до розпаду у 1970, а закінчується «возз’єднанням» групи. Проте у шоу немає реальних персонажів, а переважно це герої бітлівських пісень: сержант Пеппер, Люсі, містер Кайт, Елеонора Рігбі, доктор Роберт, леді Мадонна, і навіть Крішна. Зал, що вміщав 2013 місць, був оснащений 6351 динаміками, тобто більш ніж по 3 на кожного глядача, що створює неймовірний об’ємний звук. Для візуальних ефектів використовувалися 32 проектори, що створювали панорамне зображення.

Саундтрек шоу був виданий на компакт-дисках у листопаді 2006 р. (3 місце у чартах Британії та 4 у США), а в січні 2007 р. як подвійний вініловий альбом. Очікувалося, що відео-запис шоу, сцени якого неодноразово записувалися, вийде і на DVD. Але поки що цього не сталося, у 2008 р. на DVD вийшов документальний фільм All Together Now про створення шоу, що містив окремі сцени з нього, відео окремих сцен були викладені також у Мережі. Будемо надіятися, що найближчим часом повний запис цілого шоу вийде на Blu-ray або якомусь новітньому носії з об’ємним звуком (5.1 або Atmos). Адже не кожен з нас має можливість злітати у Лас-Вегас і подивитися шоу, а його гастролі напевно технічно неможливі.
На 10-у річницю у 2016 р., на ювілейному шоу якої також були присутні Пол і Рінго з дружинами, вистава була оновлена деякими сценами та музичними треками.

15 березня 2020 р. у зв’язку з пандемією вистави були припинені, цьому сприяло також і тяжке фінансове становище трупи, пов’язане в першу чергу з банкрутством Гі Лаліберте, азартним гравцем у покер, де він спустив майже усі свої статки, до того ж Лаліберте став у 2017 р. сьомим (на сьогодні поки що останнім) космічним туристом, а за здійснення цього польоту прийшлося викласти більше 40 лимонів. Лаліберте прийшлося продати всі свої акції Circus du Soleil, та ось нещодавно було оголошено, що шоу відновить свої вистави у «Міражі» 26 серпня нинішнього року.

Була в мене куча фоток, присвячена шоу, але щось не можу знайти, хто має фотки або відео, закликаю тут викласти.
Редактировалось: 2 раза (Последний: 1 июля 2021 в 15:40)
Модератор
Віталій
Медаль
Сообщений: 1022
Харьков
6 дней назад
1 липня 1963 р., на подворі’ї студії EMI.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 2 июля 2021 в 09:26)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1458
Львов
7 часов назад
У цей день були записані She loves you та I’ll get you. Але на жаль бобіни з записом (на 2 дорожки) не збереглися, а змікшовано було тільки в моно. Тому справжніх стерео-версій цих пісень немає (правда, перша є на німецькій мові) так само як Love me do та P.S. I love you. Усі решта пісень (канонічних) Beatles змікшовано в стерео, а біля половини з них і в 5.1
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1458
Львов
7 часов назад
Рівно півсторіччя тому в США вийшов сингл God Save Us / Do the Oz у виконанні Білла Елліота і гурта Elastic Oz Band, у Британії вийшов 16 липня 1971.

Написати пісню у підтримку журналу Oz, на який було подано декілька судових позовів звинувачення у непристойності і розбещенні молоді, Джона Леннона попросив один з активістів журналу Стен Демидюк. Журнал було засновано у Сіднеї в 1963 місцевими студентами як рупор «альтернативної культури андерграунд», в 1967 він з Австралії перебрався і в Лондоні. Пісня God Save Oz була написана дуже швидко і 13 квітня 1971 Джон записав її демо-версію, а 17 квітня в його новій студії Ascot було записано 20 дублів пісні за участю музикантів-аматорів, активістів журналу, проте на басу грав Клаус Ворманн, а на ударних – Рінго Старр!!! Безперечно Джон не хотів, щоби цей сингл входив у його дискографію, тому лід-вокал співав дехто Майкл Рамсден. 22 травня пісню було переписано заново за участю ударника Джимі Келтнера, саксофоніста Боббі Киса та Нікі Гопкінса на ф-но, назву було змінено на більш зрозумілу God Save Us (Боже, збережи Нас). 3 дублі співав Джон, акомпануючи собі на електрогітарі, а 4-й, який і використано на платівці, Біллі Елліот (не плутати з відомим американським піаністом-джазменом) – майбутній учасник дуету Splinter, який на фірмі Apple записав чудовий альбом під керівництвом Джорджа Гаррісона.

Біллі Елліота Джону порадив Мел Еванс, дорожній менеджер і охоронець Бітлз, стверджуючи, що його голос схожий на голос Пола Маккартні, це Джона потішило. Але за його словами Біллі так хвилювався, що не міг відійти від версії самого Джона, і не про ніяку схожість не могло бути й мови.
Пісня з вокалом Джона уперше з’явилася в 1998 на Lennon Anthology, є вона і на перевиданні 2018 Imagine – The Ultimate Collection, але перша версія за участю Рінго, на жаль, відсутня, лише невеличкий фрагмент у розділі Evolution Documentary.
Друга сторона сингла – пісня Do the Oz, скоріше не пісня, а викрики Джона на підтримку журналу та підвивання Йоко, записана 16 липня майже в тому ж складі, виконавцем значиться лише гурт Elastic Oz Band, назва ця вживалася тільки на цьому синглі, очевидна аналогія з назвою групи Джона Plastic Ono Band, в якій приймали участь і майже всі учасники цього запису.

На звороті обкладинки сингла над назвою гурту не його учасники, а активісти журналу разом з Елліотом. Джон з Йоко прийняли участь 11 серпня 1971 у марші-демонстрації, де разом з закликами до миру у Північній Ірландії, звучали заклики на захист журналу Oz, кадри Джона з мегафоном увійшли у фільм Imagine (1972), потім попали у різні документальні фільми. Сингл не мав якогось успіху і в чарти не попав.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 7 июля 2021 в 14:41)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1458
Львов
7 часов назад
Ще раз уважно прослухав God Save Us розділу Evolution Documentary, так там за участю Рінго не невеличкий фрагмент, як я казав вище, а майже весь 8-хвилинний трек, починаючи з 3-ї хв., лише на початку демо Джона під гітару в супроводі конга, а далі за ударними Рінго!
Модератор
Віталій
Медаль
Сообщений: 1022
Харьков
6 дней назад
20 липня 1963, концерт Бітлз у Ritz Ballroom, місто Ріл, Уельс.
Модератор
Віталій
Медаль
Сообщений: 1022
Харьков
6 дней назад
26 липня 1964 р.
Бітлз готуються до виступу в Opera House, Блекпул.

Редактировалось: 1 раз (Последний: 26 июля 2021 в 14:08)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1458
Львов
7 часов назад
Сьогодні виповнюється рівно півсторіччя епохальній події – концерту в «Медісон сквер гарден», організованому Джоржем Гаррісоном для збору коштів до фонду біженців Бангла деш, в якому прийняв участь і Рінго.

Це був певно найперший благодійний рок-концерт. Цікаво, що Джордж запрошував прийняти участь також і Джона і Пола, але вони відмовились, а шкода. Ніяких ювілейних видань не передбачено, адже вся увага зосереджена на перевиданні All Things Must Pass
Модератор
Віталій
Медаль
Сообщений: 1022
Харьков
6 дней назад
5 серпня 1966 р. випущено альбом Revolver (Parlophone PCS 7009).
Рівно 55 років тому! dance
Редактировалось: 5 раз (Последний: 6 августа 2021 в 00:06)
Модератор
Віталій
Медаль
Сообщений: 1022
Харьков
6 дней назад
12 серпня 1966 р.
У цей день Бітлз розпочинають останній тур США та Канадою двома концертами в Чікаго.
Добавлено спустя 2 минуты
Модератор
Віталій
Медаль
Сообщений: 1022
Харьков
6 дней назад
27 серпня 1967 р. надійшла звістка про смерть Брайана Епстейна.
Модератор
Віталій
Медаль
Сообщений: 1022
Харьков
6 дней назад
28 серпня 1969 р. у Пола та Лінди народилася дочка Мері Маккартні.
Добавлено спустя 1 минуту
Модератор
Віталій
Медаль
Сообщений: 1022
Харьков
6 дней назад
4 вересня 1968 р.
Кіностудия Твікенем. З’йомки кліпів до пісень «Ей, Джуд» і «Революція».
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1458
Львов
7 часов назад
Півсторіччя тому вийшов один з найкращих сольних бітлівських альбомів Imagine. У Британії вийшов майже на місяць пізніше 8 жовтня.

Великих ювілейних перевидань не плануються, лише 10 вересня, тобто завтра, вийде подвійний альбом на білому вінілі (про це вже йшлося в темі про нові релізи), на другому LP студійні дублі. Але такий альбом вже видавався 3 роки тому на чорному і прозорому вінілі, коли вийшло шикарне перевидання альбому The Ultimate Collection у різних форматах.
Модератор
Віталій
Медаль
Сообщений: 1022
Харьков
6 дней назад
22 вересня 1965 р.
Queen Charlottes Maternity Hospital, London
Рінго, маленький Зак і Морін.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1458
Львов
7 часов назад
J.L. 81 ! Зі Cвятом усіх бітломанів!
|
Перейти на форум:
Страницы: Первая 26 27 28 29 30 31 Последняя
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.