ГлавнаяФорумИсторияНаш календар

Наш календар

Події, що відбувалися в цей день у різні роки
Модератор
Віталій
Медаль
Сообщений: 850
Харьков
1 день назад
25 вересня 1967
Studio 2. 7:00pm-3:00am. Запис: "The Fool On The Hill" (takes 1-3)
Завдяки фотографу Когу Госебе маємо доволі багато світлин цієї сессії.Мабуть, перша зафіксована камерою поява Йоко Оно в бітлівській студії.
Редактировалось: 3 раза (Последний: 25 сентября 2020 в 15:46)
Модератор
Віталій
Медаль
Сообщений: 850
Харьков
1 день назад
26 вересня 1969 вийшла платівка Abbey Road. Ура!
Модератор
Віталій
Медаль
Сообщений: 850
Харьков
1 день назад
3 жовтня 1964
Бітлз записують виступ у ТВ-шоу "Shindig!"

Редактировалось: 1 раз (Последний: 3 октября 2020 в 22:36)
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Сообщений: 1624
Киев
1 день назад
4 жовтня 1964 року у лондонському Гайд-парку Бітлз проводять фотосесію з Робертом Фріменом для обкладинки платівки "Beatles For Sale". Восени 1964 року Брайан Епштейн, Роберт Фріман і Бітлз мали зустріч, на якій обговорювали дизайн нового альбому, який повинен був з’явитися на Різдво. Вони вирішили, що платівка буде мати розворот. З зовнішньої сторони було вирішено розмістити нові кольорові фото, які мав зробити Фріман. А з внутрішньої – чорно-білі документальні фото найяскравіших подій року, зроблені раніше. Це була перша бітлівська, так звана, альбомна (з розворотом) обкладинка в яку платівка вкладалася зсередини, а не зовні.


Фріман відвіз Бітлз до Гайд-парку в Лондоні до меморіалу Альберта. Хлопцям не довелося переодягатися. Вони мали свій повсякденний гардероб у чорних, білих сорочках та чорних шарфах. Оскільки в цей час вже починало рано темніти, все було зроблено дуже швидко. Фото сесія зайняла максимум півтори години. Асистент тримав букет з листям і під час зйомки підкидав його у повітря, що призвело до появи кольорових плям на фото. Для задньої обкладинки (до речі, улюблена фотографія Фрімена) він піднявся на дерево, щоб зробити знімок звідти, на тлі осіннього листя.
Прекрасний осінній колір та вираз обличчя на обкладинці " Beatles For Sale " виражають втомленість Бітлз славою та постійними гастролями, які починали їх переповнювати.


Для внутрішньої сторони альбому було обрано дві чорно-білі фотографії, щоб відобразити найважливіші моменти цього напруженого року: кадр із їхнього північноамериканського туру де Бітлз виступали в Колізеї у Вашингтоні (округ Колумбія, 11 лютого 1964 р.) та їх відображенням на прем’єрі першого ігрового фільму. Цю фотографію було зроблено в оглядовому театрі, де вони разом із режисером Річардом Лестером переглянули "A Hard Day’s Night". Вони позували з кіноколажем на стіні біля сходів до залу кінотеатру.


Save vinyl!
Модератор
Віталій
Медаль
Сообщений: 850
Харьков
1 день назад
11 жовтня 1964 Бітлз виступають в Odeon Cinema у місті Бірмінгем.
Нажаль, фото самого виступу не зберіглося, радше досі не опубліковано, бо напевно вони існують.
Модератор
Віталій
Медаль
Сообщений: 850
Харьков
1 день назад
14 жовтня 1993
Автограф-сессія Пола в музичному магазині "Fnac des Ternes", Париж, Франція
Редактировалось: 1 раз (Последний: 14 октября 2020 в 13:21)
Посетитель
Игорь
Медаль
Сообщений: 1083
Львов
1 день назад
60 років тому 15 жовтня 1960 у Гамбурзі, в невеличкій студії «Акустік» на 8 поверсі будинку напроти залізничного вокзалу, Уоллі Еймонд, відомий як басист і співак групи «Харрікейнз» під псевдонімом Лу Вотерс, записав пісню Summertime. Акомпанували ударник його групи Рінго Старр, а також Джон, Пол і Джордж. Докладно точно невідомо, скільки пісень було записано. Алан Уільямс, який організував запис, стверджував, що ще було записано хіт Пеггі Лі Fever, а сам Уоллі пригадував ще пісню September Song. Причому в цих двох піснях йому акомпанували Рінго і два гітариста «Харрікейнз» Джонні Берн і Тай Брайен. В цей час Бітлз і Харрікейнз виступали у клубі «Кайзеркеллер» і добре зналися.

Було зроблено 9 копій ацетатних платівок на 78 об/хв. Зберіглося лише фото однієї етикетки, відомо, що вертаючись через тиждень у Ліверпуль, Уільямс зупинився у Лондоні і завіз принаймні один диск на Реджен стріт в офіс Лью Грейду, шефу ATV. А сам Уолтерс казав, що принаймні один диск зберігся у його родича в Австралії. Тим не менше, за 60 років ніяких слідів цих платівок чи записів на превеликий жаль не знайдено.
(Інформація із Mark Lewisohn. The Beatles: All These Years. Vol. 1. Tune In. – 2013)
Посетитель
Игорь
Медаль
Сообщений: 1083
Львов
1 день назад
Не відмітив я, а можливо не всі розуміють, що це перший запис, в я укому прийняли участь усі четверо Бітлів, ще майже за 2 роки до того, як Рінго приєднався до Бітлз. Так що не дарма його називають Священним Граалем бітломанії.
|
Перейти на форум:
Страницы: Первая 22 23 24 25
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.