ГлавнаяФорумДискографияУчастие битлов в проектах других музыкантов / The Beatles and solo collaborations

Участие битлов в проектах других музыкантов / The Beatles and solo collaborations

Записи различных музыкантов, в которых принимали участие либо Битлз, либо отдельные участники квартета
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1493
Львов
7 дней назад
Стівен Стилз став відомий завдяки участі в американсько-кандаському гурті Buffalo Springfield, а пізніше у супер-тріо Кросбі, Стилз і Неш, до якого часто під’єднувався його бувший колега по гурту Ніл Янг, утворюючи спер-квартет, найвищим досягненням якого був альбом Déjà vu (1970). В листопаді того ж 1970 р. Стилз видав свій перший сольний альбом, який називався просто Stephen Stills.

У двох піснях To a Flame та We Are Not Helpless на ударних грав Рінго під псевдонімом Richie, тим самим псевдонімом, під яким він приймав участь в альбомі London Howlin’ Wolf Sessions, про який в цій темі розповідали Вад і Сергей. До речі цей альбом було перевидано у 2003 р. з бонусами піснями Goin’ Down Slow та I Want to Have a Word with You, а також альтернативними версією і міксом пісні I Ain’t Superstition, в яких також за ударними Рінго, в інших піснях альбому - Ролік Чарлі Уоттс.
Альбом Stephen Stills мав великий успіх, досяг 3 місця у США, входив у тисячку найкращих альбомів усіх часів.
Добавлено спустя 1 минутуУ червні 1975 вийшов альбом Стилза, названий ще простіше Stills, він містив пісню As I Come of Age, в якій за ударними також Рінго.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1493
Львов
7 дней назад
Рінго Старр, як відомо, був до Бітлз барабанщиком ліверпульського гурту Rory and the Hurricanes, обидві команди грали разом у Гамбурзі в 1960 у клубі «Кайзеркеллер». Ностальгія за цієї групою залишилися у Рінго і донині, адже на своїх недавніх альбомах він присвятив їй декілька пісень. Зі спадщини гурту залишилося лише пара синглів. Один з них America – пісня зі знаменитого мюзикла «Вестсайдська історія». Сингл вийшов у листопаді 1964, за ударними Рінго.

Порівняно недавно було знайдено плівку з цілим концертом Rory and the Hurricanes, але Рінго там немає. Зберіглося і відео з виступом Рорі зі своєю групою, але Рінго там теж нема.
Добавлено спустя 6 минутЗагальновідоме захоплення Джорджем Гаррісоном індійською філософією, релігією і музикою, елементи якої були ним привнесені у творчість Бітлз. У 1969 р. у Лондоні за фінансовою підтримкою Джорджа було відкрито кришнаїтський Храм Радха Крішни (Radha Krishna Temple). Тож коли була заснована фірма «Еппл» Джордж з ентузіазмом зайнявся записами індійської музики у виконанні музичного колективу, створеного при Храмі. Було записано цілий альбом санскритських мантр, який так і назвали Radha Krishna Temple.

Він вийшов у травні 1971, а перед тим на лейблі фірми вийшли два сингла Hare Krishna Mantra (серпень 1969) і Govinda (березень 1970).Добавлено спустя 8 минут
Добавлено спустя 9 минут

Як не дивно (а може й не дивно, зважаючи на рекламні зусилля самого бітла), вони мали неабиякий успіх, досягнувши у британських чартах 12 і 23 місце відповідно. Джордж не тільки був продюсером, а й грав на гітарі та деяких індійських інструментах, а в запису другого сингла прийняв участь на ударних Рінго.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1493
Львов
7 дней назад
Роботу з новими музикантами фірми «Еппл», яка власне і була основною метою створення фірми, в основному виконували Джордж і Пол. Рінго іноді сідав за ударну установку, допомагаючи при запису. А Джон окрім власної кар’єри опікувався майже виключно кар’єрою своєї нової дружини. У 1968-1969 на лейблі фірми вийшло 3 їх сумісних альбоми, які навряд чи можна назвати музичними. А 11 грудня 1970 одночасно в Англії і США вийшов фактично перший сольний студійний альбом Джона і альбом його жінки під схожими назвами John Lennon/Plastic Ono Band та Yoko Ono/Plastic Ono Band. Вже заплановано ювілейне видання альбому Plastic Ono Band в кінці цього року або на початку наступного, в делюкс-варіанті якого буде аж 6 CD, в одному з них, напевно буде цей альбом Йоко. Не буду описувати вклад Джона в альбоми його дружини, може комусь це заманеться, скажу тільки, що в запису цього альбому крім Джона прийняв участь Рінго на ударних, а в одному з треків навіть і Джордж.

І все ж таки, хоч і нечасто, Джон приймав участь у запису інших музикантів, у цій темі вже йшлося про альбом Гарі Нілссона Pussy cats. А першим таким помітним досвідом була участь Джона у шоу «Рок-н-рольний цирк», організованому групою «Роллінг Стоунз» 11 грудня 1968. Він виконав свій Yer Blues (на той час нову пісню з Білого альбому) у складі спонтанно створеної групи Dirty Mac, до складу якої крім нього увійшли Ерік Клептон (гітара), Кіт Річард (бас) і Мітч Мітчелл (ударник Джимі Хендрікса). Незважаючи на зірковий склад («Роллінг Стоунз», «Ху», «Джетро Талл», Тадж Махал), фільм вийшов тільки в 1996 у кінотеатрах та на відео-касетах. Перевидання на DVD у 2004 містило додаткові кадри і записи, зокрема альтернативний дубль Yer Blues.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1493
Львов
7 дней назад
Перебравшись у кінці 1971 з дружиною у США, Джон занурився в середовище радикальних політиків і музикантів, частиною якого був гурт Elephant’s Memory (Слоняча пам’ять). Гурт акомпанував Джону в знаменитому концерті One to One у нью-йоркському «Медісон сквер гадн» 30 серпня 1972 та при запису альбому Sometime in New York City. І Джон прийняв участь у запису безіменного альбому групи, який вийшов на лейблі «Еппл» у вересні 1972 в США та у листопаді в Англії.

Джон не тільки був продюсером альбому, а й безпосереднім виконавцем у 6 піснях, конкретніше по номерах – сторона А: 3 – вокал, гітара, 4 – вокал, перкуссія; сторона В: 1 – вокал, 4 – електропіаніно, 5 – вокал, гітара, 6 – вокал. Сингл з альбому Liberation Special / Power Boogie вийшов у грудні
Добавлено спустя 2 минутыЩе один музикант-активіст, з яким співпрацював Джон, - Девід Піл (уроджений Девід Марк Розаріо). А саме був продюсером альбому The Pope Smokes Dope (Папа римський курить наркоту, квітень 1972), який Піл записав зі своїм гуртом The Lower East Side (Нижня східна сторона) і який був заборонений у багатьох країнах.

Цікаво, що у 90-ті у нас можна було купити альбом Піла Bring Back the Beatles чеського виробництва, що приваблював виключно обкладинкою.Добавлено спустя 7 минутПеребуваючи у Канаді Джон прийняв участь як бек-вокаліст у запису пісні Rocky Mountain Tragedy канадського гурту Crowler, яка увійшла в їх альбом КЕ 32746, що вийшов у кінці 1973.
Добавлено спустя 14 минутПро співробітництво Елтона Джона і Джона Леннона при запису альбому Walls and Bridges вже розповідалося, як і про концерт Елтона, в якому в результаті парі прийняв участь Леннон. А ще він прийняв участь у запису своєї бітлівської пісні Lucy in the Sky with Diamonds для сингла Елтона під псевдонімом Dr. Winston O’Boogie, підспівуючи і граючи на гітарі. На зворотній стороні сингла чудова пісня One Day at a Time з на той час останнього альбому Леннона, на ній Уінстон О’Бугі також грає на гітарі.

Сингл вийшов у листопаді 1974.
Добавлено спустя 16 минутСпівробітництво Джона з Девідом Боуі (при народженні Девід Роберт Джонс) вилилося у дві пісні, записані в січні 1975 у Нью-Йорку для альбому Young Americans. Пісня Fame була скомпонована Боуі і Ленноном разом з гітаристом Карлосом Аломаром безпосередньо у студії. Джон співає, грає на гітарі так само як і в незабутній Across the Universe.

Альбом вийшов у березні 1975, а в липні Fame вийшла як сингл і очолила американські чарти.Добавлено спустя 18 минут

Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1493
Львов
7 дней назад
До речі не всі знають, що в 1968 Девід Боуі присилав свої записи для прослуховування в «Еппл», та вони не сподобалися. Ех, прогавили пацана!
Редагувалося: 1 раз (Останній: 27 жовтня 2020 в 19:16)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1493
Львов
7 дней назад
Уточнення: у пісні America гурту Rory Storm & the Hurricanes Рінго не грає на ударних, а співає бек-вокал і хлопає в долоні. Він прийняв участь у запису 30 вересня 1964, коли звісно вже не був барабанщиком гурту, а відомим бітлом. В цей день Бітлз записували в студії пісні для альбому Beatles For Sale.
Добавлено спустя 2 минутыЩе уточнення: в альбомі B.B. King in London, про який розповідав Валерій, Рінго грає на ударних у 3 номерах: Ghetto Woman, Wet Hayshark, Part-time Love. Перший з них вийшов також синглом:
До речі, як правильно на українській мові: сингл чи сінгл? Вікіпедія вживає перший варіант, тому так і пишу, хоча я сумніваюся.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1493
Львов
7 дней назад
2 лютого 1971 р. в студії на Еббі Роуд Джордж Гаррісон прийняв участь у запису пісень для альбому тодішньої дружини Філа Спектора Ронні, бувшої вокалістки жіночого гурту The Ronettes. В запису приймали участь також клавішник і басист Ліон Рассел та гітарист гурту «Бедфінгер» Піт Хем. На наступний день до них приєднався Джон Леннон, який грав на фортепіано. Альбом так і не вийшов, а тільки сингл Try Some Buy Some / Tandoori Chicken у квітні.

Було записано ще пісні You, When Every Song Is Sung та Loverly Laddy Day. Пізніше Джордж використав інструментальний супровід Try Some Buy Some, дещо його сповільнивши, записавши замість вокалу Ронні свій власний вокал. В такому вигляді пісня увійшла в альбом 1973 р. Living in the Material World. На мій погляд, це краща пісня альбома і одна з найкращих і недооцінених пісень Джорджа. А яку чудову її версію записав Девід Боуі в 2003 р. Аналогічно вчинив Джордж і з піснею You, помістивши її на свій альбом 1975 р. Extra Texture (Read All About It), також краща пісня цього альбому. Пісню When Every Song Is Sung Джордж планував ще для альбому All Things Must Pass, потім її записували Шірлі Бессі, Сілла Блек, Мері Хопкін, Мері Рассел (дружина Ліона), але до платівок справа не доходила. І врешті решт Джордж віддав пісню Рінго, яка під назвою I’ll Still Love You увійшла до його альбому 1981 р. Stop and Smell the Roses. Джордж не зміг прийняти участь у запису, та йому настільки не сподобалася записана версія, що навіть збирався відкрити судовий процес проти неї. Доля пісні Loverly Laddy Day мені невідома, та ось знайшов на youtube.
В запису яких пісень приймав участь Джон, невідомо, та все ж приємно усвідомлювати, що його внесок може бути ще у двох альбомах Джорджа, хоча в кредитах він не вказаний, так само, до речі, як Ліон Рассел і Піт Хем.
Редагувалося: 1 раз (Останній: 29 жовтня 2020 в 15:27)
Модератор
Віталій
Медаль
Повідомлень: 1046
Харьков
1 день назад
Про таке вже було?
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1493
Львов
7 дней назад
Так, звичайно, с. 1, але відео було значно коротшим
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1493
Львов
7 дней назад
Відомій американській співачці Пеґґі Лі (народжена Норма Делоріс Еґстрьом у родині американців скандинавського походження) Пол Маккартні не міг запропонувати якусь посередню пісню. Let’s Love була подарована їй Полом на званому обіді в лондонському отелі «Дочестер», куди він був запрошений разом з дружиною після концерту співачки в «Альберт Холлі».

Пісня була записана у червні 1974, Пол продюсував запис, вона відкриває одноіменний альбом, а також закриває його у вигляді репрізи, а також вийшла синглом (жовтень 1974).
Добавлено спустя 2 минуты

Можливо я переоцінюю, але мені здається, це одна з найкращих його пісень. Вслухайтеся, яка чудова неординарна мелодія!
Добавлено спустя 4 минутыУ виконанні самого Пола пісня з’явилася тільки у перевиданнях серії «Архівна колекція», вона звучить як невеличкий уривок у складі попурі, виконаного у супроводі рояля у фільмі One Hand Clapping Band on the Run (2010) Venus and Mars (2014).Добавлено спустя 7 минутУ виконанні самого Пола пісня з’явилася тільки у перевиданнях серії «Архівна колекція», вона звучить як невеличкий уривок у складі попурі, виконаного у супроводі рояля у фільмі One Hand Clapping у складі Band on the Run (2010), а також у Venus and Mars (2014).
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1493
Львов
7 дней назад
Боб Дилан (Роберт Аллен Циммерман), онук емігрантів з Одеси, що прибули в Америку рятуючись від єврейських погромів, познайомився з Бітлз у 1964, коли вже став відомим виконавцем, і їх приязні відношення залишилися назавжди, недивлячись на можливу критику. Особливо с Джорджем Гаррісоном, у супергрупі якого Traveling Wilburys Боб прийняв активну участь. Особисто мене завжди дувувала така шалена популярність Дилана, ну так, чудовий автор пісень, поет, але ж… Колись читав спогади про слова його матері «Роберт, невже з таким голосом ти збираєшся співати зі сцени?». Не знаю, чи то правда, але ж зібрався й завоював славу і мільйони і навіть Нобелівську премію.
1 травня 1970 розпочалися записи нового альбому Дилана New Morning, в яких активну участь прийняв Джордж. Було записано багато пісень, у т.ч. і If Not For You, яка відкриває альбом, а також увійшла в All Things Must Pass Джорджа. Але Боб посварився з продюсером, і пізніше альбом був повністю переписаний вже без Джорджа. Записи за участю Джорджа з’явилися лише на бутлегах, а пізніше деякі з них – на офіційних виданнях архіву Дилана серії The Bootleg Series.
Добавлено спустя 16 минутПершим з виконавців, хто підписав у 1968 р. контракт з новоствореною фірмою «Еппл» (очевидно, окрім самих Бітлз) був рок-гурт The Iveys, назва якого походить від назви вулиці у місті Суонсі, Уельс, звідки родом засновники групи Піт Хем (соло-гітара), Девід Дженкінс (ритм-гітара), Рон Гріффітс (бас-гітара), Майк Гіббінс (ударні). Здобувши популярність у рідному місті, група перебралася в Лондон, невдовзі Дженкінса і Гріффітса замінили ліверпульці Том Еванс і Джой Молланд, саме в такому складі гурт завоював найбільший успіх. Його називають найуспішними серед вихованців «Еппл» (хіба що за винятком Мері Хопкін), а водночас і з найбільш трагічною долею.
Перший сингл гурту Maybe Tomorrow (листопад 1968) увійшов у десятки кращих в деяких країнах Європи (в Голландії навіть №1) і в Японії, та не мав жодного успіху в Британії, тому альбом з такою ж назвою вийшов тільки в Німеччині, Італії і Японії.

У серпні 1969 гурт привертув увагу Пола, і він запропонував їм пісню Come and Get It, хоча записане власноруч демо планував для фільму The Magic Christian (Чарівний християнин), в якому в головній ролі знімався Рінго. Але вирішено було змінити назву гурту і він став Badfinger, саме з цією назвою здобувши славу. Пісня увійшла у фільм (звучить на самому початку) та вийшла синглом (грудень 1969), здобувши №4 в Англії, №7 в США та увійшовши в десятки у багатьох країнах світу. У фільмі звучать ще дві композиції гурту: Carry on til Tomorrow та Rock of All Ages, в останній (зворотній стороні сингла) Пол грає на ф-но.

Добавлено спустя 18 минутРазом з підготовкою фільму вирішено було спішно випустити альбом, який назвало просто, хоча й не зовсім доречно, The Magic Christian Music. Адже майже під такою назвою вийшла платівка – звукова стрічка фільму (див. пост Валерія на с. 6), до речі, в одному з її номерів Hunting Scene звучить голос Рінго.

До трьох пісень, що звучать у фільмі, додали 7 пісень з альбому Maybe Tomorrow, що в Англії так і не вийшов, та ще кілька нових. Продюсерами були Мел Еванс (бувший дорожний менеджер Бітлз, який власне і привів гурт в «Еппл») і Тоні Вісконті. Альбом дійшов до №55 в чартах США.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1493
Львов
7 дней назад

Другий альбом гурту No Dice вийшов у листопаді 1970, саме при його підготовці гітарист Джой Молланд замінив Гріффітса, а Тому Евансу прийшлося перейти на бас. Хоча ніхто з Бітлз в його запису і підготовці не приймав участь, альбом зайняв №28 в США, а сингл з нього No Matter What - №5 в Англії і №8 в США.

Але найпомітніше на сьогодні в цьому альбомі, напевно, це пісня Without you, що замикає першу сторону. Ця композиція, для якої Піт Хем написав куплети, а Том Еванс приспів, при виході альбому залишилася майже непоміченою. І тільки коли в лютому 1971 її випустив Гаррі Нілссон, стало зрозуміло, чого вона вартує, сингл на багато тижнів очолив чарти по обидві сторони Атлантики. У вересні 1992 Нілссон виконав її на концерті разом з Рінго і його гуртом All-Starr Band в Лас-Вегасі.
Пісню багато хто виконував, зокрема досить успішно Мерайя Керрі у 1994. Дійсно, я впевнений, це одна з найкращих пісень усіх часів!Добавлено спустя 4 минутыНаступний альбом Straight Up вийшов у листопаді 1971 в США та в лютому 1972 в Англії. Його почали записувати ще у січні 1971 на тлі успіху альбому No Dice та після того, як гурт прийняв участь у запису неперевершеного альбому Джорджа All Things Must Pass. Під керівництвом Джефа Емеріка було записано 12 композицій і навіть підготували у якості сингла пісню Піта Хема Name of the Game, але керівництво «Еппл» не затвердило альбом. І 30 травня в студії на Ебі Роуд почали роботу заново вже під керівництвом Джорджа Гаррісона. Було перезаписано 4 з 12 пісень, крім Name of the Game це Day After Day, в якій Джордж разом з Пітом грають на слайд-гітарах, I’d Die Babe, в якій Джордж грає на акустичній і електрогітарах, та Suitcase.

Але в кінці червня запис прийшлося припинити у зв’язку з підготовкою епохального концерта на честь Бангла деш 1 серпня, в якому Badfinger прийняв беспосередню участь, а виконання Джорджем удвох разом з Пітом Here Comes the Sun – безперечно одна з перлин концерту. Після цього Джордж був зайнятий підготовкою концертного альбому і фільму, і закінчували запис вже під керівництвом американського музиканта Тодда Рундгрена. Альбом зайняв №32 в США, а сингл Day After Day, що вийшов в США в листопаді - №4 – найвище досягнення групи! Цікаво, що в чартах американського журналу Record World (на відміну від Billboard) сингл зайняв 1 місце! В Англії вийшов у січні 1972 – 10-е місце.

Добавлено спустя 7 минутОстанній альбом Badfinger, який вийшов на лейблі «Еппл», Ass був взагалі останнім альбомом, випущеним фірмою для будь-якого виконавця, окрім Бітлз. Після цього випускалися лише сольні альбоми учасників Бітлз або перевидання групи.

Хоча запис почався у студії «Еппл» на початку 1972 відразу після виходу Straight Up, реліз відбувся тільки у вересні 1973. Цьому сприяли суперечки з приводу авторських прав Джоя Молланда, який єдиний з учасників гурту на підписував контракт з «Еппл», а підбурював їх новий менеджер Стен Поллі. Альбом не мав успіху, не попавши навіть у 100 в США. Після цього був підписаний контракт з Warner Bros, та не дивлячись на вихід двох альбомів і численні концерти, недоброчесний менеджмент призвів до розколу гурту і фактичного бакрутства, в результаті чого Піт Хем в квітні 1975 вкоротив собі життя, йому було лише 27. Невдовзі інші члени гурту намагалися відродити групу, але без жодного успіху, а в листопаді 1983 після гарячої суперчки з Молландом відносно авторських прав, у т.ч. на пісню Without you, Еванс пішов за прикладом Хема.Добавлено спустя 17 минутУ цій темі, здається, вже розглянуто всі випадки участі Бітлз у записах інших музикантів до 1970 включно та після 2000 до нині. Але й ще залишилоя багато цікавого з 71 до 99.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1493
Львов
7 дней назад
Приклад зовсім свіжої колаборації Рінго, хоча й не такої знаменної. Гурт Toots and the Maytals з Ямайки випустив альбом Got to Be Tough в кінці серпня. А його лідер Toots (при народженні Фредерік Натанієль Гібберт), який разом з Бобом Марлі вважається законодавцем стилю реґґей, помер у вересні внаслідок ускладнень, викликаних коронавірусом.

У запису альбому активну участь прийняв син Рінго Старра Зак у якості гітариста і співпродюсера. А сам Сер засвітився у двох піснях. У пісні Боба Марлі Three Little Birds він на тамбурині, а підспівує тут старший син Марлі Зіґґі, та у Having a party – на тронці (або ковбеллі – cowbell), якщо хто не знає що це, див. тему про інструменти, с. 3
Відвідувач
Сергей
Медаль
Повідомлень: 308
Ровно
4 дня назад
Ringo Starr на Drums,Tom Tom вказаний на задній обкладинці конверта моєї Британської платівки 1981 року "Shot of Love" Bob Dylan. Часто раніше слухав Dylana, але нібито тільки в даній роботі Ringo співпрацював з Bob Dylan.Може і помиляюся. Ringo грав на пісні Heart of Mine на Tom Tom,як зазначено на внутрішньому конверті.Розглядав детально на внутрішньому конверті список композицій з учасниками,ніде більше Ringo не зазначений.Шукав його як гравця на ударних.


Добавлено спустя 1 минуту

Добавлено спустя 6 минутНа вінілі немає композиції The Groom's Still Waiting At The Altar, яка вийшла на компакт диску. Може там Ringo Starr на ударних.
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2034
Киев
2 часа назад
Хм... ось що по Ділану видає довідник стосовно його колаборацій з бітлами:
Save vinyl!
Відвідувач
Сергей
Медаль
Повідомлень: 308
Ровно
4 дня назад
Вад:

Игорь:
Усе-таки неперевершений довідник The Beatles – Complete Home & Studio Recordings, який на форумі представив Вад. Скільки тут корисної інформації! Наприклад, про наступного виконавця я зовсім нічого не знав.

Звісно, що навіть маючи довідники, неможливо все охопити та навіть самому запам’ятати хто та де приймав участь.
В кінці минулого тижня я натрапив на цей компакт-диск
https://vinyl.com.ua/cd/prodam-firmennyj-cd-89548.html
Багато зірок, але я не знав, що тут приймав участь також і Рінго.


Безумовно це раритет і вироблено диск у США, але все ж таки ціна у 500 грн. за цифровий реліз, на мою думку, зараз дуже висока. Тим паче, що я більше полюбляю вінілові платівки.
І ось сьогодні натрапляю на це оголошення.


Так, дійсно Рінго під псевдонімом Richie грає на другому треку платівки - "I Ain't Superstitious".
https://www.discogs.com/release/1666804
Колекційний стан для платівки майже 50-річної давнини (1971 рік) та ще і виробництво UK! Але ціна мене знову зупиняє…

Ну хоч на YouTube можна прослухати


Навмисно дану платівку "Howlin' Wolf – The London Howling Wolf Sessions" не шукав. Але не втримався придбати,коли побачив: хоча це і перевиданння 1987 року AMIGA – 8 56 242 з серії AMIGA Blues Collection ( 5-та платівка з серії, а всього в серії " AMIGA Blues Collection" вийшло 18 релізів з 1985 по 1990 рік ). Платівка в ідеальному стіні і з чудовим звучанням, і Рінго на другій композиції - I Ain't Superstitions!Добавлено спустя 2 минуты


Добавлено спустя 4 минутыОбкладинка звісно ж не оригінальна, бо платівку випустили в серії AMIGA Blues Collection dance
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2034
Киев
2 часа назад
Ron Wood - "Buried Alive" (1979) feat. Ringo Starr

Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2034
Киев
2 часа назад
Дуже рідкісний запис, хоча його можна зустріти на безлічі бутлегів, таких як, наприклад, цей


Тут на другому диску знаходиться дуже цікавий трек. Він 16-ий на цьому подвійному диску.


У Елтона Джона була дружина – Рената. І ось, вирішила вона стати продюсером на фірмі Rocket Records. Як підопічну артистку обрала свою подружку - Сільвію. Жодних записів у неї не було, але співати вміла - підробляла на бек вокалі в маловідомій групі "Kisses the Pink".
Якоїсь миті Елтон зрозумів, що він влетить на бабло, і по великому... І тоді він зателефонував одному з тих, хто був йому "зобов'язаний".

За рік до того він брав участь у запису "Cloud Nine" (безкоштовно звичайно).
Джордж вислухав Елтона та запропонував, що ніякої Ренати в якості продюсера для запису Джорджа бути не може.
Тому на стороні А – продюсером являється Крис Томас, а Рената - на В стороні.
Як і припускав Елтон, сингл із тріском провалився, майже весь тираж списали в брухт...
А дивовижна за красою гра Джорджа залишилася!
У тому ж, 88-му році, Елтон розлучився з Ренатою. Про Сільвію більше ніхто нічого не знає!
Редагувалося: 7 раз (Останній: 3 серпня 2022 в 05:48)
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1493
Львов
7 дней назад
Цікава історія, ніколи її не чув, хоча пісня мені відома. Очевидно мова йде про трек № 17 Love's a State of Mind у виконанні Sylvia Griffin

Редагувалося: 1 раз (Останній: 3 серпня 2022 в 05:43)
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2034
Киев
2 часа назад
Так, 17-ий... промахнувся.
Save vinyl!
|
Перейти на форум:
Страницы: Первая 5 6 7 8 9 Последняя
Швидка відповідь
У вас немає прав, щоб писати на форумі.