ГлавнаяФорумОбщий ФорумИнтересные сайты, ссылки и просто информация в Сети

Интересные сайты, ссылки и просто информация в Сети

Информация из Всемирной паутины (www), заслуживающая внимания
Відвідувач
ТАО Blues
Медаль
Повідомлень: 180
Чернигов
10 дней назад
Хтось щось чув за новий альбом Джуліана?
Маю на увазі не ті пару пісень, що вже викладені в інтернеті, а за сам альбом, який вже мав вийти.
Beatles is all you need!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2185
Киев
4 часа назад
Він вийде лише восени чи наприкінці року. Зараз навіть обкладинку ніде не бачив.
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1742
Львов
2 часа назад
Потужний інтернет-магазин Discogs оголосив нинішній червень Місячником незалежних магазинів грамплатівок (Independent Record Store Month).
https://www.discogs.com/messages/view/hbMNvGsKG6et0dq8L0vIxQ
Основна мета – створення всесвітньої мапи магазинчиків грамплатівок, що допоможе цінителям вінілу всього світу легше знайти потрібні їм платівки. На сайті вже є посилання, за якими легко знайти такі магазини в найбільших містах світу (Нью-Йорк, Лондон, Париж…)
https://www.discogs.com/record-stores/city-guides/
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1742
Львов
2 часа назад
https://meta.ua/showbiz/glamur/47494-vse-izza-voini-uchastnik-abba-zayavil-chto-ukraina-ne-dolzhna-bila-pobedit-na-evrovidenii2022/
Ах старий гівнюк! Більше не слухатиму аббу, особливо останній опус
Відвідувач
ТАО Blues
Медаль
Повідомлень: 180
Чернигов
10 дней назад
Відверто кажучи, він правий в тому, що ця перемога (як і у випадку з Джамалою) має політичне підгрунтя.
Але в такому віці (та й взагалі) мав би усвідомлювати, що базікати таке під час війни - безглуздя й бездушність.
Інколи зі старістю мудрість не приходить...
Beatles is all you need!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1742
Львов
2 часа назад
Так на Євробаченні вже давно політики більше ніж мистецтва а об‘єктивності майже ніякої!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1742
Львов
2 часа назад
Повторюся, не дивлячись на скепсис відносно мистецької цінності даного конкурсу, це дуже приємна перемога. Адже це конкурс країн, а не пісень і їх виконавців. І особливо приємно, що перемога здобута завдяки мільйонам глядачів Європи, а не кількох десятків фахівців. А пісня-переможець дійсно потрапила в яблучко.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1742
Львов
2 часа назад
На форумі Стіва Гофмана ходять наполеглеві чутки, що вже цієї осіні вийде реміксоване перевидання альбому Revolver, у т.ч. коробкове. Невже правда, хто що знає?
Редагувалося: 1 раз (Останній: 3 серпня 2022 в 14:11)
Відвідувач
ТАО Blues
Медаль
Повідомлень: 180
Чернигов
10 дней назад
Навіть не уявляю, навіщо робити ремікс чудово записаного Револьверу
Хіба що заради грошей.
Не кажучи про те, що якщо й будуть бонуси, то нічого реально нового там не почуємо.
Beatles is all you need!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1742
Львов
2 часа назад
Ну так, але є зауваження щодо мікшування, достатньо згадати похибку стерео-міксу на початку 1 куплету Eleanor Rigby, є питання і по інших піснях. Не вдаватимусь в деталі, взагалі, всі огріхи мікшування і редагування (а їх маса) пісень Бітлз розібрані по косточках і розкладені по поличках, можна знайти в Мережі, здається це вже обговорювалося. Ну й відмічу, деякі пісні з Револьвера краще звучать на альбомі реміксів Yellow Submarine Songtrack.
Особисто мене найбільше цікавить 6-канальний ремікс не тільки Револьвера а й усіх решти альбомів Бітлз, тим більше що Пітер Джексон стверджував що його команда розробила технологію, яка дозволяє розділити інструменти, записані навіть на 1 канал. Взагалі, новий ремікс, зроблений безпосередньо з оригінальних мультитреків - це завжди принаймні цікаво.
А якщо кому так не подобаються нові ремікси, які проблеми: не слухайте, не купляйте - збережете гроші й слух та й нерви
Редагувалося: 1 раз (Останній: 3 серпня 2022 в 18:51)
Відвідувач
ТАО Blues
Медаль
Повідомлень: 180
Чернигов
10 дней назад
Погоджуюсь. Кожен обирає своє.
Мені, наприклад, ці "огріхи" рідніше й миліше за мікси.
Та й коли виникає бажання послухати Бітлз, то просто вмикаю те, що поруч й слухаю.
На кожен альбом вже й так десяток варіантів набереться)
Beatles is all you need!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1742
Львов
2 часа назад
Ну якщо наприклад, слухати на зашарпаному касетнику або радіо чи стримінгу в форматі mp3, ці огріхи можна й не помітити. Ні в якому разі не заперечую, що при цьому можна отримати величезне задоволення. Але коли уважно слухаєш на якісній апаратурі з якісного джерела (vinyl, DVD, Blu-ray), огріхи кидаються в очі, точніше у вуха, і виникає бажання їх позбутися.
Щодо десятків варіантів записів альбомів, то я би рахував тільки офіційні видання, а не а ля д-рів Ебетсів, не кажучи вже про умільців-аматорів. Причому рахувати тільки ремікси, а не ремастери, у т.ч. знаменитий 09.09.09, які по суті мало що міняють. То ж таких не так вже й багато: якщо не рахувати збірники й окремі пісні, а тільки канонічні альбоми, всього 4 ювілейні видання Джайлза Мартіна (може ще й Yellow Submarine). І виконані вони, на мою думку, достатньо дбайливо по відношенню до оригіналів, хоча в кожному з цих альбомів міг би вказати окремі пісні, оригінальні мікси яких мені подобаються значно більше.
То ж як не погодитися, що кожен має слухати той варіант, який вважає за потрібний. Я тільки проти достатньо поширеної опінії: оригінальні варіанти пісень Бітлз, першодруки ні в якому разі не можна рухати, щось міняти, бо звучать так як задумали автори, це «святе». Та ж звучать скоріше не так як задумані, а як дозволили технічні можливості студій звукозапису того часу, а до речі у мікшуванні перших альбомів, особливо у стерео, бітли взагалі не приймали ніякої участі, всю роботу виконали Джордж Мартін і Норман Сміт. А можливості студій 60-х навіть смішно порівнювати з можливостями сучасного комп’ютерного мікшування навіть початківця-аматора, основні засоби редагування тоді були ножиці і склеювання магнітофонної стрічки.
Відвідувач
ТАО Blues
Медаль
Повідомлень: 180
Чернигов
10 дней назад
Думаю, що на цьому сайті вже ніхто Бітлз на касетниках не слухає). В усіх є й першопреси, й перевидання й що заманеться.
Так, кожен обирає свій звук. В будь якому випадку, це суб'єктивна оцінка.
Головне - отримувати задоволення!
Beatles is all you need!
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Повідомлень: 697
Одесса
177 дней назад
Багатоканальний Revolver із задоволенням послухав би. І неодмінно хочу, щоб його випустили. Щодо стерео реміксу, то швидше краще, щоб він був, ніж ні. Зрештою це робиться зі схвалення Маккартні і Старра, і це цілком канонічний варіант альбому. Нехай буде. Краще зробити і пошкодувати, ніж не робити і потім таки шкодувати. А ось без схвалення Маккартні та Старра я вже ніяких покращень не хочу. Навіть якщо це буде дуже шедевральний ремікс. Нехай залишається все як є.
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2185
Киев
4 часа назад
fcliverpool, Останнім часом в соцмережах ширяться чутки, що наступним релізом має бути саме делюкс Revolver. Ніякої достовірної інформації поки що немає, але люди, які про це пишуть і раніше видавали інформацію, яка згодом підтверджувалась. Як то кажуть, немає диму без вогню. Чекаємо.
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1742
Львов
2 часа назад
fcliverpool:

А ось без схвалення Маккартні та Старра я вже ніяких покращень не хочу. Навіть якщо це буде дуже шедевральний ремікс.

Та безумовно, це вже ж не буде авторська робота. А всі ті ремікси, про які йшлося, були схвалені не тільки Полом і Рінго, а й прямими спадкоємцями Джона і Джорджа
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Повідомлень: 697
Одесса
177 дней назад
Схвалення спадкоємців Джона і Джорджа - це переважно вже юридична формальність, мене це мало турбує. Схвалення ж Пола та Рінго - можна вважати участю в роботі. І безперечно, результат такої роботи я придбаю.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1742
Львов
2 часа назад
Євробачення-2023 в Ліверпулі?! їдемо? Заразом і повболіваємо
Відвідувач
ТАО Blues
Медаль
Повідомлень: 180
Чернигов
10 дней назад
Помер Ден Маккаферті.
На останньому концерті в Київі він співав вже сидячи. Але як співав!
А за тиждень до цього пішов останній король рок н роллу Джеррі Лі Льюіс
Beatles is all you need!
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Повідомлень: 697
Одесса
177 дней назад
Игорь:
Євробачення-2023 в Ліверпулі?! їдемо? Заразом і повболіваємо

Чудова ідея! Повболіваємо, так smile І ніби ще й у статусі господарів. Це ж наше Євробачення мало б бути. Дуже символічно.
|
Перейти на форум:
Сторінки: Перша 1 2 3 4 5 Остання
Швидка відповідь
У вас немає прав, щоб писати на форумі.