ГлавнаяНовостиНа 82-му році пішла з життя Астрід Кірхер

На 82-му році пішла з життя Астрід Кірхер

15 мая 2020 - Вад

12 травня пішла з життя Астрід Кірхер – німецька художниця і фотограф, відома своєю співпрацею і близькими стосунками з "Бітлз".

Навчаючись у художній школі Астрід подружилася з Клаусом Форманом і Юргеном Фоллмером. У всіх трьох були однакові погляди на моду, культуру і музику. Кірхер стала дівчиною Формана, який переїхав в будинок її сім'ї, де йому виділили окрему кімнату. Одного дня, посварившись з друзями, знервований Форман вирішив побродити по Репербану. Там він почув музику, що доноситься з нічного клубу "Кайзеркеллер". Форман зайшов туди і побачив виступ нікому тоді невідомого англійського гурту під назвою "The Beatles". Після цього випадку Форману вдалося переконати Кірхер і Фоллмера послухати виступ цього гурту, відвідавши клуб "Кайзеркеллер". Астрід була під таким сильним враженням, що побажала негайно познайомитися з музикантами і бачитися як можна частіше. Так почалася її багаторічна дружба з "бітлами".

Восени 2012 року Астрід відвідала Києв з виставкою своїх фотографій, яка проходила у Центрі сучасного мистецтва М17. Багато наших одноклубників мали можливість спілкуватись з нею та отримати автограф.

Рейтинг: 0Голосов: 0995 просмотров
Комментарии (4)
Вад #15 мая 2020 в 22:170

На нашому Форумі ви можете переглянути усі світлини, які привозила до Києва Астрід. Вони знаходяться у альбомі «Фотограф Астрид Кирхер» за посиланням https://beatles.com.ua/photos/1043

ТАО Blues #15 мая 2020 в 22:170

Прекрасный человек. Совершенно не пиарилась, хотя имела все возможности.

Ее фотографии Битлз бесценны 

Светлая память...

 

Віталій #16 мая 2020 в 14:250

Сумна новина. Дуже цікава людина була...

Але світ запам'ятає її назавжди.

R.I.P.

valery57 #16 мая 2020 в 19:500

Царство ей небесное. Светлый был человек. Навеки в наших сердцах и памяти.