ГлавнаяФорумУчастникиДжон ЛеннонЮвілейне перевидання альбому Plastic Ono Band – The Ultimate Collection

Ювілейне перевидання альбому Plastic Ono Band – The Ultimate Collection

Матеріали, пов'язані з первиданням альбому в квітні 2021 р.
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
12 дней назад
Цікаве перевидання! Крім тріску від електростатики помічаю дуже швидке накопичення пилу на поверхні нових платівок.
Нефайні слова внутрішньої вставки в мене на першому американському пресі з матрицею Bell Sound присутні, треба подивитись в книзі Шабеса про вставку першого Англійського пресу. А є сильна різниця в звучанні ,якщо порівнювати з виданням 2015 року?
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
4 часа назад
Сергей:
А є сильна різниця в звучанні ,якщо порівнювати з виданням 2015 року?
Ну звичайно є, там був ремастерінг, а тут заново зроблені ремікси з мультитреків
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
4 часа назад
Яблука на етикетках – контур, всередині повністю білі без напівтонів.

На першому виданні 1970 р. теж повністю білі без напівтонів, але на другій стороні яблуко розрізане.

Так на всіх європейських виданнях, а ось на американських були сірі яблука, на зворотній стороні розрізані.

Такого типу, здається, більше ніде не зустрічаються.
Цікаво як намагалися замінити стандартні яблука на етикетках платівок Apple перших сольних бітлівських альбомів. На All Things Must Pass вони стають червоні (перші 2 платівки, на третій – спеціальний зеленуватий лейбл), ту вони повністю білі, на Imagine з’являється фото Джона на 1-й стороні, ну а далі пішло – майже кожен наступний реліз мав оригінальний дизайн етикеток, подекуди просто витвір мистецтва.
А ось вставка другої платівки, де описано не те що записано.

Взагалі відмічають достатньо помилок і неточностей у делюкс виданні. Наприклад, авторство пісні Glad All over з репертуару Карла Перкінса, яка до речі є у виконанні Бітлз на Live at the BBC, переплутали зі знаменитою піснею з такою ж назвою групи Dave Clark Five.
Буклет не містить якоїсь корисної інформації, вона лише на вставках, а взагалі за нею треба звертатися до книги делюкса, тут лише малюнки і фото.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 15 мая 2021 в 19:01)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
4 часа назад
Читав ще нарікання на 6-канальний звук, що задні колонки пагано завантажені. Ну а що вимагати від альбома, де переважно тільки вокал, гітара або ф-но і бас! Як на мене, звучання в 5.1 чудове, просто балдьож, ульот, принаймні набагато краще, ніж очікував. Пишуть також, що в Dolby Atmos краще звучить, на жаль такої цяцьки не маю, може зроблю з нього ріпак в 5.1.
Редактировалось: 2 раза (Последний: 16 мая 2021 в 00:21)
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Киев
1 день назад
Вирішив зробити каталог релізів Леннона, які вийшли за останні 3 роки. Може комусь також ця інформація буде корисна.

Редактировалось: 1 раз (Последний: 21 мая 2021 в 11:02)
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
4 часа назад
Звичайно, корисна інформація.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 21 мая 2021 в 21:14)
Посетитель
Володимир Дрибущак
Винница
17 дней назад
Игорь:

Читав ще нарікання на 6-канальний звук, що задні колонки пагано завантажені. Пишуть також, що в Dolby Atmos краще звучить, на жаль такої цяцьки не маю, може зроблю з нього ріпак в 5.1.
Так, в мене тили починають нормально працювати лише при виборі доріжки Dolby Atmos, і це при тому, що жоден з апаратів не підтримує цей формат, і колонок на стелі нема. smile В DTS HD Master Audio мікс набагато гірший.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
4 часа назад
Володимир Дрибущак:
ак, в мене тили починають нормально працювати лише при виборі доріжки Dolby Atmos, і це при тому, що жоден з апаратів не підтримує цей формат, і колонок на стелі нема. smile В DTS HD Master Audio мікс набагато гірший.
Зрозуміло, але на жаль не маю, апаратури, що підтримує Dolby Atmos, але маю з нього 8-канальний wav-файл. Може підкажете, чим його можна розділити на 8 окремих моно wav-файлів? Я би тоді змайстрував собі класний 5.1, підібравши належне для задніх колонок. 6-канальний розділяти вмію, а от для 8-канального не можу в Мережі знайти відповідну прогу.
Посетитель
Володимир Дрибущак
Винница
17 дней назад
Игорь:

Зрозуміло, але на жаль не маю, апаратури, що підтримує Dolby Atmos, але маю з нього 8-канальний wav-файл. Може підкажете, чим його можна розділити на 8 окремих моно wav-файлів?
Так і в мене немає апаратури, що підтримує Dolby Atmos. В мене відтворюється менш просунутий Dolby (можливо, True HD). Як розділяти на моно-файли, не знаю.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
4 часа назад
Цікаво що і я слухаю не DTS, a Dolby, тільки не блюрик а його конвертацію на DVD
Перейти на форум:
Страницы: Первая 1 2
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.