ГлавнаяФорумМузыкальное наследиеИнструменты, звучащие в записях Beatles

Инструменты, звучащие в записях Beatles

музыкальные инструменты, используемые в творчестве Beatles
Відвідувач
Алексей
Повідомлень: 9
Киев
1896 дней назад
завтра купую такий бас
я не міліонер і канешно позволити собі не можу фендер тим паче рікенбекер... зараз
бо багато грощей в стулію вклав дома та я і не думаю шо на то все треба викидатися...
але!
я сам гітаріст одіночка кампазітор і поет )))
- хоча моя головна гитара багато коштує... але вибирав бас для запису першого альбому
ось такий ))) не по цені а по звуку... струни поміняємо на правельні)
одна з цікавих копій viola bass

Редагувалося: 2 раза (Останній: 17 грудня 2018 в 11:04)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1742
Львов
1 день назад
У минулому році на аукціоні була продана рідкісна електрогітара Bartell серійний номер A132, яка раніше належала Джорджу Гаррісону. Ніколи я не чув про таку гітару, а сьогодні натрапив на інформацію про неї та ось що взнав.

Характерна вона тим, що не має ладів, очевидно, що грати на такій гітарі не так легко. Ця гітара була виготовлена на фабриці «Бартель», що існувала у Каліфорнії з 1964 до 1969, і була подарована Джорджу 1 серпня 1967 дружиною музиканта і власника магазину муз.інструментів Ела Кейсі на ім’я Максін, яка відвідала Джорджа в цей день на вулиці Blue Jay Way у Лос-Анжелесі. Загальновідома пісня, названа на честь цієї вулиці! На фото, зробленому у маєтку Джорджа «Фрейр Парк», видно цю гітару серед його інших.

У 1985 Джордж подарував її сесійному гітаристу Рею Расселу під час зйомок і записів до фільму «Water», який і виставив її на аукціон.
Але найцікавіше, що на цій гітарі грав Джордж і пробував грати Джон під час запису Білого альбому. Доводиться аргументація, що екзотичне соло в пісні Happiness Is a Warm Gun Джордж виконав саме на цій гітарі з використанням педалі фазз-ефекту. Знавці стверджують, що ця ж гітара звучить також у піснях Helter Skelter та Savoy Truffle.
Намагався відредагувати фото гітари та щось тупить. Заливаю знову
Редагувалося: 4 раза (Останній: 25 березня 2021 в 14:51)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1742
Львов
1 день назад

Бас-гітара Yamaha BB-1200, на якій Пол грав з останнім складом Уінгз на концертах та в студії, зокрема при запису альбомів Back to the Egg, McCartney II, Tug of War, виставлена на аукціон, який відбудеться 11 грудня в онлайн-режимі. Зокрема, Пола з цією гітарою можна побачити на сцені разом з Рінго в кінці відео-кліпу Take It Away. До 10 грудня цю бас-гітару разом з іншими лотами аукціону можна подивитися на виставці «Галереї Ван Ітон» в Лос-Анжелесі, вхід вільний. Стартова ціна 20 тис. долярів.
Редагувалося: 1 раз (Останній: 2 грудня 2021 в 00:17)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Повідомлень: 1742
Львов
1 день назад
Продана за $471900, побивши рекорд аукціону бас-гітари Білла Уаймена $384000. Гроші підуть на благочинність
|
Перейти на форум:
Сторінки: Перша 5 6 7 8
Швидка відповідь
У вас немає прав, щоб писати на форумі.