ГлавнаяНовости50 років без Браяна Епштейна

50 років без Браяна Епштейна

30 августа 2017 - Вад

 

Цими днями виповнилося 50 років з дня смерті Браяна Епштейна (Brian Samuel Epstein) – британського підприємця, менеджера Бітлз з 1962 по 1967 роки.
 
Музей The Beatles Story в Ліверпулі відкрив нову виставку, щоб вшанувати життя і досягнення Браяна Епштейна через 50 років після його передчасної смерті. Браян Самуїл Епштейн пішов з життя 27 серпня 1967 року у віці 32 років. Бітлз були в Бенгорі (Північний Уельс) з Махаріші Махешем Йогі, коли отримали цю сумну новину.
 
Постійна експозиція містить багато предметів, серед яких: оригінальна краватка Браяна Епштейна та кашеміровий халат, набір рукописних текстів Браяна (які ніколи не використовувалися Бітлз), фрагмент оригінального папірця, штампи для друку та проект листа від Браяна до Бітлз датований приблизно березнем 1967 року.
 
 
Предмети виставлені в нещодавно відремонтованому приміщені, присвяченому NEMS на головній виставці в Albert Dock. Ця кімната є даниною сімейному бізнесі Епштейна, музичним магазинам Північного Енду, якими Браян успішно керував протягом 1950-х років.
 
Ливерпульський підприємець вперше відкрив для себе Бітлз в листопаді 1961 року під час їх обіднього виступу в The Cavern Club. Незабаром після цього четвірка підписала контракт з керівництвом Браяна, а він зрештою добився контракту з EMI. Окрім поводження з бізнес-справами компанії Бітлз, Епштейн часто брав участь у посередництві зі своїми особистими зауваженнями і, мабуть, є найближчим претендентом на звання "П'ятого бітла".
 
Джо Фланнері, співробітник служби Бітлз і постійний друг Браяна Епстейна, відмітив: "Браян був суворим діловим чоловіком, який вперше втягнувся у Бітлз, коли він керував NEMS в центрі міста Ліверпуль. Він по-справжньому любив Бітлз, і він продемонстрував це, зробивши для них все, що зміг. Чудово бачити куртку Браяна на виставці в The Beatles Story, він завжди був одягнений так сміливо, і був настільки візуальним та яскравим. Я завжди був гордим своїм другом, і я все ще дуже пишаюся тим, що я був його другом".
 
 
Мартін Кінг з The Beatles Story сказав: "Браян був прекрасною людиною, без його переконання та ентузіазму могла не статися історія Бітлз. Він мав стиль та витончену елегантність протягом усього життя, і це придатне, коли ми демонструємо дещо з його одягу, за яким він вважався "Найкраще одягненим чоловіком до 30 років у Великій Британії". Ми шануємо його спадщину".
 
Щоб дізнатись більше про The Beatles Story, відвідайте сторінку http://www.beatlesstory.com/
Рейтинг: 0Голосов: 0716 просмотров
Комментарии (2)
Віталій #30 августа 2017 в 18:27+3

Дуже незвичні фото Брайана за декілька днів до смерті.

Игорь #30 августа 2017 в 19:150

Ни за что б не узнал!