ГлавнаяФорумУчастникиДжордж ХаррисонПеревидання альбому All Things Must Pass 2021 p.

Перевидання альбому All Things Must Pass 2021 p.

Матеріали, пов’язані з перевиданням найславетнішого альбому Джорджа Гаррісона
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
9 часов назад
Клас!! Ну все це Uber box за тисячку, а інші дешевші формати теж вже розсилаються?
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Киев
1 день назад
Поки що ніхто не завантажував. Мабуть Uber box вирішили надсилати заздалегідь.

Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
9 часов назад
З'явилося відео розпакування Убер боксу
Шкода, що Том заслоняв справа півекрану половину репортажу, поки розпакувували, аж поки Маззі Маслов не підказав. Але це перше відео.
Більшу частину ящика (і відповідно ціни) займають пластмасові фігурки гномів і самого садівника, що їх пасе. А книга звичайно найшикарніша! В інших форматах певно скромніші, а менша книга - ексклюзив, напевно, присутня лише тут.
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
3 дня назад
Uber box це круто laugh Будем насолоджуватись відео розпакування.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
9 часов назад
Ще одне розпакування
виклав відомий колекціонер і автор книжок про бітлівські пам'ятки Норман Маслов
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
9 часов назад
Прослухав усі Demos/Studio outtakes/Jams в mp3. Думаю, всё це треба мати на вінілі
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
9 часов назад
Ще одне офіційне відео пісні з нового перевидання рівно за тиждень до його виходу
Але найдорожчий формат Uber box вже розіслали
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
3 дня назад
Игорь:
Але найдорожчий формат Uber box вже розіслали
А скільки взагалі було екземплярів Uber box? Мабуть доставка до нас недешева була б.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
9 часов назад
Хочеш купити? Ну ще є в магазині офіційного сайту, а також в uDiscovermusic, можна встигнути. Скільки точно зробили екз, напевно, мало хто знає, я зустрічав число 3000. Доставка дійсно дуже дорога, американці жалілися, що в них аж $70, а в нас ще треба заплатити мито майже $200. Тож загальна сума вийде майже на третину більша ціни самого комплекту.
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
3 дня назад
Та ні, такий великий ящик з гномічками laugh немає ні бажання ні зайвих коштів, а от саме просте перевидання- хочу.На жаль,в мене навіть немає пешопресу,а всі інші мої платівки Гаррісона в основному німецькі першопреси, але є і Британець 1973. Я вирішив вже не шукати першопрес All Things Must Pass, а з часом придбати самий простий комплект 2021 року. Дякую за відповідь, дійсно дуже дорого Uber box.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
9 часов назад
А я хоч і маю першопрес, не встою від спокуси придбати і перевидання
Модератор
Вад
Киев
1 день назад
"All Things Must Pass" (50th Anniversary Edition) on 5CDs in FLAC.
https://we.tl/t-6ClmEpzEfX
https://we.tl/t-sDgsvXr2h5
2 архівних файли треба завантажити з цих двох посилань в одну папку. Потім почати розпаковувати перший, а другий підтягниться за ним.
Завантажений матеріал буде жити 7 днів.
Слухаю вже другий день. Ремікшована версія альбому не дуже відрізняється від оригінального випуску, але якесь відхилення від канонічного саунду таки чую. Додатковий матеріал просто чудовий! Буду збирати гроші на платівки…
Save vinyl!
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
3 дня назад
Игорь:
А книга звичайно найшикарніша! В інших форматах певно скромніші, а менша книга - ексклюзив, напевно, присутня лише тут
Про шикарну книгу з Убер бокс прочитав в рецензії з мережі. Тільки цитую і не маю права судити те , що бачу тільки на викладеному іншими відео.
“Симпатична скринька, але за такі гроші в ній занадто мало вмісту. Основний обсяг відданий під фігурки Джорджа і садових гномів, вилучивши які, ваш ящик залишиться практично порожній. Книга шикарна, але дуже шкода, що її не можна придбати окремо. Все-таки в такому ящику повинен був би обов'язково лежати оригінальний спекторовскій мікс альбому, як мені думається”.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
9 часов назад
Писав, напевно, заздрісник, якому забракло грошей на придбання такої ексклюзивної речі. Та з ним тяжко не погодитися, хіба що оригінальний мікс тут необов'язковий, хто хотів - давно має, хто захоче - і так придбає. За сутністю ситуація з Убер ящиком нагадує валізу Egypt Station та гігантський бокс Flaming Pie.
Проте, якби я мав фінансові можливості, все би це безперечно придбав би.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 2 августа 2021 в 14:21)
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
3 дня назад
Для мене особисто всі сольні платівки, які вийшли в 1970 році - найбільш близькі. А зараз, після прослуховування 5CDs in FLAC, все більше крутяться в голові всі композиції з All Things Must Pass . Неперевершено! Дякую music
Редактировалось: 2 раза (Последний: 2 августа 2021 в 15:02)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
9 часов назад
Останні кілька днів слухав-переслухував демки і дублі ювілейного видання, благо, зараз у відпустці. А ось учора нарешті дістався і до самого ремікшованого альбому. Прослухав лише раз і ось які враження.
На протязі останнього півсторіччя неодноразово лунали нарікання на те, що продюсер альбому Філ Спектор перевантажив його своєю фірмовою «стіною звуку», наваливши при запису купу різноманітних інструментів, ввівши жахливу реверберацію звучання, зіпсувавши таким чином початковий задум Джорджа Гаррісона. Мені здавалося, що така думка була загальновизнаною. Відомо також, що в останні роки життя Джордж прагнув перемікшувати альбом, зменшивши реверберацію і вплив цієї «стіни».
І ось нарешті вийшов ремікс альбому, зроблений під керівництвом Дані Гаррісона, який безперечно знає побажання свого батька щодо альбому і намагався їх виконувати. І з яким же подивом прочитав я на декількох форумах критичні, та навіть розгнівані зауваження щодо нового міксу, мовляв, він занадто випер вокал, оголивши всі його недоліки, а який же геніальний був Спектор, що своєю "стіною" прикривав ці недоліки, ба більше, зовсім зникли чари і магія альбому. Абсолютно не згідний з такою оцінкою, та й лишній раз впевнююсь, якою б не була робота над новими перевиданнями бітлівської музики, завжди знайдуться ворчливі критики, яким нічого не подобається і все зроблено не так, а багато хто каже, що взагалі нічого не треба робити, бо це все як домальовувати вуса леонардівській Моні Лізі.
Мені особисто новий ремікс дуже сподобався, спекторівська «стіна звуку» не щезла, вона лише стала менш непробивною. Та й Дані в інтерв’ю наголошував, що «деспекторізація» альбому не була самоціллю нового видання. Вокал став більш чітким, більш чіткими стали і звучання багатьох інструментів та їх локалізація. Неодноразово ловив себе на думці, що наприклад, ось тут в центрі під вокалом чітко грає акустична гітара, там зліва лиється звучання органчика або меллотрона, правіше від центру труби і саксофон, а зовсім справа акорди ф-но, причому все це чув багато разів, але не так чітко і локалізовано. Трохи незвично випирає бас, але це фішка сучасного мікшування, характерна і для недавнього видання The Ultimate Mixes в Plastic Ono Band, а особливо в деяких піснях з Gimme Some Truth. А от в декількох місцях почув я чітко звучання інструментів або вокальних партій, яких раніше не помічав. Найпомітніше – це бек-вокал “Oh Sir Frankie Crisp”, про існування якого можна було лише здогадуватися за назвою пісні і версіями на бутлегах, а також за виконанням на концерті цієї пісні Гаррісоном-молодшим.
Напевно Джордж як вокаліст поступається Джону або Полу, але цілком на рівні з багатьма зірками рок-музики, і я ніде не побачив у новому міксі такого оголення вокалу, за який було б соромно. Є в мене і деякі питання до нового міксу в тих місцях, які не дуже сподобалися, особливо в останніх піснях альбому. Але для того, щоб їх сформулювати, необхідно ще переслухати альбом, а ще краще одну й ту ж пісню підряд на новому виданні і на старому, щоби порівняти всі нюанси, а для цього потрібен час.
З нетерпінням чекатиму можливість послухати альбом у багатоканальному звучанні, впевнений, що це принесе ще більше задоволення.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 3 августа 2021 в 11:35)
Модератор
Вад
Киев
1 день назад
Повністю згоден, але хочу ще раз переслухати. Деякі моменти насторожують, хоча, швидше за все це мене не відпускає звична версія, укорінена у моєму мізку роками.
Save vinyl!
Модератор
Вад
Киев
1 день назад
А ось і HI-RES файли з максимальною якостю саунду у 24-Bit / 192 kHz.
https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5977582
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Львов
9 часов назад
Офіційний реліз сьогодні, але багато хто вже отримав свої примірники і не тільки дорогущого Убер боксу. Деякі інтернет-магазини завчасно відправили передзамовлення, подейкують, побоюючись, що ціна на них впаде. Ось цей чувак вже отримав Супер делюкс 5CD/B-r та кольоровий вініл, але ще чекає на Убер.
А цей розпаковує 8LP
Для тих, хто цікавиться, чудова інформація про деталі створення альбому – яка пісня коли записувалася і хто приймав участь:
https://www.soundandvision.com/content/making-all-things-must-passДобавлено спустя 4 минутыОпа, чувак не хоче ділитися своєю радістю, ну та от посилання
https://www.youtube.com/watch?v=zHtO22amcfU&t=300s
А делюкс тут
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
3 дня назад
Игорь:
А цей розпаковує 8LP
А на шкафу у нього ще п'ять різних боксів All Things Must Pass! Самий крайній справа- 2001 року з кольоровою обкладинкою. А інші 4 - мабуть 70-х та 80х видання?
Редактировалось: 1 раз (Последний: 6 августа 2021 в 19:51)
Перейти на форум:
Страницы: Первая 1 2 3 Последняя
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.