ГлавнаяФорумУчастникиДжон ЛеннонОновлена версія альбому "Imagine"

Оновлена версія альбому "Imagine"

Все, що стосується нового релізу альбому 2018 року
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1361
Львов
1 час назад
На диску відсутній 5.1 мікс розділу Out-takes, тільки стерео
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Сообщений: 1872
Киев
5 часов назад
Це мається на увазі другий диск з цим вікном меню?


Тобто функція виклику 5.1 surround sound 96kHz/24 bit не працює? Я маю класичну стерео систему, тому не маю можливості перевірити.
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1361
Львов
1 час назад
Ні, на першому диску у папці STREAM у файлі, що містить розділ The Out-takes 5.1 контент відсутній, тільки стерео.
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Сообщений: 1872
Киев
5 часов назад
А, зрозумів! Виправив текст.
Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1361
Львов
1 час назад
Та все правильно написано згідно з меню і рекламою. Але ж відповідного аудіо-файлу нема. Правда, аналізував я скачаний блюрік, але не думаю, що щось пропало (об’єм той же), та й для усіх розділів багатоканалкі (крім квадро) в одному файлі разом зі стерео.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1361
Львов
1 час назад
valery57:
Заказал то прозрачный, но поставщик уже предупредил, что будет таки чёрный. Ладно, звук будет лучше.
А кто может подробно просветить: что чёрный винил всегда качественнее цветного или прозрачного? Ведь разные мнения на сей счёт высказываются.
Модератор
valery57
Грамота Медаль Почетный битломан
Сообщений: 2429
Черкассы
438 дней назад
Игорь,
Ну, издавна бытует проверенное мнение, что за счёт добавления сажи в состав винила, последний имеет оптимальные антифрикционные свойства. С цветным винилом всё сложнее он задуман как декоративный вариант, хотя японцы в этом деле преуспели и их бордовый винил звучит хорошо. Итальянские бутлегеры тоже используют цветной винил. Но это у них явно коммерция. Обычно цветной винил звучит сухо и больше трещит.
Время идёт, наука движется, может быть новодельный винил уже решил эту проблему? Всё познаётся в сравнении. Просто издавна завелось: чёрный винил, чтобы слушать - цветной, чтобы коллекционировать.
Редактировалось: 2 раза (Последний: 2 ноября 2018 в 23:42)
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Сообщений: 1872
Киев
5 часов назад
Да, в 70-е годы цветной винил был ужасным. Игла по нему скользила будто по стеклу. Сам имел горький опыт и избавился от многих цветных изданий. Например, от синего The Beatles 1967-1970 на Кэпитоле. Сейчас с удовольствием его держал бы ради красоты.
Сегодня же уже научились добавлять цветные красители без заметного ухудшения качества самого винила. Об этом мне в последнее время многие твердили и вот ещё и в конце этого ролика даётся экспертная оценка "зелёному" Уотерсу.

Save vinyl!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1361
Львов
1 час назад
Прослухав нарешті 6-канальні записи додаткових матеріалів (дублі, чорнетки, окремі інструменти) з другого блю-рея. Ну що можна сказати, звичайно чудово все звучить. А от якби мене спитали, чи шкодую що видання "Білого Альбому" або "Сержанта Пеппера" не містили 6-канальних міксів додаткових записів. Напевно ні, це вже занадто, хоча безумовно хотів би мати усі дублі усіх пісень Бітлз, не тільки тих, що видані у цих ювілейних перевиданнях або в "Антології", а УСІХ. Але робити їх мікс 5.1 напевно немає сенсу, викласти хоча б моно в мп3, але усі!
А ось видати усі бітлівські альбоми у форматі 5.1 вже настав час, а також їх сольні альбоми. А що маємо офіційно видане у багатоканалі? Крім двох вище згаданих альбомів Бітлз тільки звукові доріжки фільмів A Hard Day's Night, Help!, Magical Mystery Tour, Yellow Submarine, Beatles Anthology та недавнє чудове видання збірник Beatles 1+ ну і ще збірник мешапів для циокового шоу Love.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 25 декабря 2018 в 08:24)
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1361
Львов
1 час назад
Але звукові доріжки фільмів мають інше призначення і не замінять ніяк мікс аудіо-альбому.
Що маємо офіційно видане з сольних альбомів?
Джон Леннон: квадро Imagine 1971 (всеж мені здається не раніше 1972), а тепер вже й 5.1 та квадро Walls and Bridges (1974), а ще 5.1 збірника Lennon Legend (2003).
Пол Маккартні: квадро Band on the Run та Venus and Mars, а також 5.1 цих альбомів у 1996, та ще звукова доріжка Give My Regards to Broad street та відео-кліпів McCartney Years (2007).
Рінго Старр: квадро Goodnight Vienna (1974) та 5.1 збірника, який так і називався Ringo 5.1 і містив мікси кращих пісень з альбомів RingoRama і Choose Love.
Джорж Гаррісон взагалі майже обділений такими виданнями - тільки концертники Concert for Bangla desh та Live in Japan.
Ось і все! Здається нічого не забув? Скільки ще роботи звукоінженерам і видавцям!!
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1361
Львов
1 час назад
Мені здається дивним і навіть неправильним те, що в цьому виданні немає версії God Save Us, записаної 17 квітня 1971 за участю Рінго. Лише невеликий фрагмент у розділі Evolution Documentary в моно. Чи Йоко не поважає Рінго?

Адже згідно з книгою збереглися 8-канальні записи і навіть з дубля 20 створена майстер-стрічка. Доречі десь читав, що головною причиною, чому Рінго не прийняв участь у запису цього альбому – він був проти занадто різких випадів проти Пола у How Do You Sleep, хоча й у кінцевій версії вони були пом’якшені.
Посетитель
Володимир Дрибущак
Сообщений: 22
Винница
145 дней назад
Игорь:

Пол Маккартні: квадро Band on the Run та Venus and Mars, а також 5.1 цих альбомів у 1996,
Мені дуже жаль, що коли перевидавались ці альбоми у вигляді "ділаксів", не додали хоча б DTS-диски з вже готовими міксами 5.1. (якщо вже не хотіли гратися с новими DVDA - BDA тоді ще не так були поширені). Тим більше, що саме на DTS-диску Venus and Mars оригінальна черговість пісень, як і на 8-ми доріжковому картриджі - на LP (а пізніше і на CD) черговість пісень була змінена.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1361
Львов
1 час назад
Так і мені дуже шкода. Але ці два альбоми вже хоч вийшли в 6-каналі і їх можна послухати. А ось усі інші, які наведені вище, давно вже потребують публікації хоча б у будь-якому вигляді. До речі наскільки знаю, у квадро були вже готові до видання ще в 70-ті Ringo і Mind Games.
Модератор
Игорь
Медаль Модератор
Сообщений: 1361
Львов
1 час назад
Володимир Дрибущак:
Тим більше, що саме на DTS-диску Venus and Mars оригінальна черговість пісень, як і на 8-ми доріжковому картриджі - на LP (а пізніше і на CD) черговість пісень була змінена.

Трохи не в тему, але питання видається мені дуже цікавим, до того ж на Форумі достатньо тихенько. Достеменно не знаю, але може хтось проллє світло на передісторію виходу альбому Venus and Mars, тим більше що про квадро-мікшування в книзі Archive Collection 2014 ані слова, як і самої музики. Я чув, що дійсно квадрофонічна вінілова промо-платівка вийшла якщо й не раінше, то принаймеі майже одночасно зі стерео-версією, і черговість пісень там була іншою, саме такою, яка на виданому у 1996 DTS-CD у форматі 5.1 (мені, доречі, така черговість найбільше подобається, хоча в квадро альбом не слухав, тільки в 6-каналі).

Але підтвердження цьому, якихось слідів чи посилань на наявність такої платівки я не знайшов, комерційно квадро-версія альбому вийшла тільки на картріджі, його я ніколи не бачив, та судячі з картинки його обкладинки
https://www.discogs.com/Wings-Venus-And-Mars/release/5710020

черговість пісень там інша, вона майже така ж як на офіційному стерео, тільки поміняні місцями You Gave Me the Answer та Medicine Jar. Хто знає більше, відпишить.
Христос народився!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Сообщений: 1872
Киев
5 часов назад
Незважаючи на те, що пройшло майже 3 роки від дня релізу, ще можна придбати деякі речі цього випуску за привабливою ціною. Наприклад, книгу (стандартне видання) мій приятель відразу після її виходу замовляв в Америці і вона йому обійшлась разом з доставкою більш ніж за 1600 гривень. Сьогодні таку книгу можна придбати за 1000 гривень! Надаю посилання
https://www.olx.ua/d/obyavlenie/imagine-john-yoko-kniga-pro-the-beatles-IDLqFN6.html
Це Інтернет магазин. В них було багато цих книжок по 1200 грн. Одна неприємність – у всіх них збито один кут, тому і така низька ціна. Та ось сьогодні вони знизили ціну ще на 200 грн.
Маю досвід, що можна замовити новенький примірник, а отримати такий самий… бо наша пошта це повна мерзота. Беріть на замітку! Зв'яжіться з продавцем і нехай вам виберуть більш менш пристойний примірник (якщо, звичайно, в них вони ще залишилися).

Save vinyl!
Посетитель
Сергей
Медаль
Сообщений: 219
Ровно
14 минут назад
Вад:
Маю досвід, що можна замовити новенький примірник, а отримати такий самий… бо наша пошта це повна мерзота.
Дякую,я спробую зв'язатися. А на рахунок пошти багато на форумі вже обговорювалось,а особисто мені в серпні 2019 року через Нову пошту прислали ремастер Paul Is Live 2LP із повністю збитими кутами. Інтернет магазин пізніше запевнював, що все було при відправці в ідеалі.Отаке.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 28 мая 2021 в 21:55)
|
Перейти на форум:
Страницы: Первая 1 2
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.