ГлавнаяФорумМузыкальное наследиеБитловская меморабилия / The Beatles Memorabilia

Битловская меморабилия / The Beatles Memorabilia

Памятная или сувенирная продукция, связанная с именем Битлз
vox
Посетитель
vox
Николаев
11 часов назад
ОК. На твою пошту я скину тобі якомога більше сторінок більшого розміру. Тут у продажу дорожня книжка туру 2003 р
https://www.ebay.com/itm/PAUL-MCCARTNEY-Back-In-The-World-Tour-2003-Crew-Itinerary-Book/293963597682?hash=item4471988772:g:2r8AAOSwQrpf4pKX
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Одесса
1 день назад
vox:
ОК. На твою пошту я скину тобі якомога більше сторінок більшого розміру.
Дякую!

Дорогувато ... А ще доставку треба додати... Хоча звичайно ця річ дуже цікаваДобавлено спустя 6 минутХоча там можна запропонувати свою ціну. Потрібно спробувати істотно збити її. Може і вийде?
vox
Посетитель
vox
Николаев
11 часов назад
Згоден, ціна не маленька. За довгі спостереження лише двічі зустрічалась прийнятна ціна. Особливо цінні дорожні книги турів 1976 року. Одна з таких у Лінди на фото. Якщо цікаво, у подальшому розміщу обкладинки всіх книг, що я спостерігав на ebay аукціонах.
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Одесса
1 день назад
vox:
Особливо цінні дорожні книги турів 1976 року. Одна з таких у Лінди на фото.

Ось це екземпляр!!!
Дуже цiкаво, було б чудово!
vox
Посетитель
vox
Николаев
11 часов назад
обкладинки маршрутних книжок WINGS березневого та вересневого європейських турів 1976 року
WINGS European Tour 2 1976 (Rare 1976 11-page A4 European Tour Itinerary detailing tour promoters, main party, road crew, travel schedule, trucking itinerary, hotels, concert dates & venues plus local information for Vienna, Zagreb, Venice & Munich, colour picture front cover - a great item for any collector!)
vox
Посетитель
vox
Николаев
11 часов назад
маршрутна книга північноамериканського туру 1976 року
Добавлено спустя 10 минутобкладинка маршрутної книжки WINGS тура по Великобританії 1979 р
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Одесса
1 день назад
Дякую за "путівники"! Чи як їх можна більш правильно називати? Начебто і непотрібна інформація ці розклади, але з іншого боку це справжня історія, дивишся на концертний тур вже з іншого боку. Абсолютно нова грань того, що здавалося б i так непогано знаєш
vox
Посетитель
vox
Николаев
11 часов назад
Під час виступу Пола в місті Нагойя в 2018 р. організатори концерту влаштували такий собі флешмоб. Кожен з глядачів на своєму стільці мав такий листок з інструкцією білого або червоного кольору.

переклад українською
Між нами у мене є прихована стратегія тільки на концерт в Нагої.

Я хотів би, щоб ви (всі ви / ви, хлопці) написали величезне повідомлення за допомогою цього листа паперу.

Я хочу, щоб ви виглядали з отворів в цьому аркуші паперу так, щоб ця сторона була на вашому обличчі.

Ваше повідомлення залишиться для мене незабутнім і назавжди залишиться в пам'яті.

https://www.youtube.com/watch?v=TkdGbEkQ-ek
Модератор
fcliverpool
Медаль Модератор
Одесса
1 день назад
Перформанс вдався!
vox:
Під час виступу Пола в місті Нагойя в 2018 р. організатори концерту влаштували такий собі флешмоб

І, треба сказати, перформанс вдався! Вражає!
vox
Посетитель
vox
Николаев
11 часов назад
Продовжуючи тему маршрутних книжок, пропоную книжки Світового турне Пола в 1989-90 р які складалися з 5 частин.
Добавлено спустя 1 минуту
Добавлено спустя 2 минуты
Добавлено спустя 5 минут
Добавлено спустя 6 минут
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
10 дней назад
Квиточок на концерт Пола 25 квітня 2017 року в Nippon Budokan.
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
10 дней назад
В очікуванні концерта Пола 17 травня 2014 в Токіо, який не відбувся.
Фото не з мережі.
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
10 дней назад
Фото рекламного щита на концертний тур Пола "One on One" на дати виступу 27,29 та 30 квітня 2017року в Tokyo Dome.
Зроблено фото в Токійському метрополітені 22 січня 2017року.
Фото не з мережі.
Посетитель
Сергей
Медаль
Ровно
10 дней назад
The Beatles Story.
Буклет з Ліверпуля.
Скани разворота.
Добавлено спустя 1 минуту

|
Перейти на форум: