ГлавнаяФорумДеятельность сообщества Beatles UAУкраїнська Вікіпедія

Українська Вікіпедія

Працюємо над проектом разом
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2030
Киев
4 часа назад
Українському розділу у Вікіпедії в цьому році виповнилось 10 років. Але на її сторінках ви і досі не знайдете багатьох відповідей на питання, які хвилюють вітчизняних бітломанів. Навіть вже готові статті потребують корегування та доповнення більш докладнішою інформацією щоб бути завершеними.
Як відомо, Вікіпедія створюється охочими користувачами Інтернету. Тому виправити це становище можемо тільки ми, як люди, які більш знайомі з матеріалом. Що я маю на увазі?
Восени 2012 року у Києві відбулася виставка бітлівських фотографій Астрід Кірхер на якій була присутня сама авторка. Вона пробула у Києві 3 дні. За цей час Астрід зустрічалась з нашими одноклубниками, приймала участь у відкритті виставки, провела автограф-сесію. Але в українській Вікіпедії навіть жодного слова немає про неї, хоч ця людина заслуговує на окрему статтю.
Теж саме стосується і Рода Девіса, який через рік після Астрід також завітав до Києва.
Це тільки два імені які я вирішив перевірити. А скільки ще людей та подій відсутні у проекті?
Тому я пропоную спільними зусиллями заповнити білі плями стосовно бітлівської історії у вітчизняній Вікі.
Хто готовий взяти участь у цьому проекті? Які статті ви вважаєте першочерговими? Що на вашу думку повинно бути відзначено в енциклопедії?
Запропоновані статті можна буде розташовувати в цій темі форуму для спільного обговорення. Потім після остаточного корегування тексту додавати їх до Вікіпедії.
Save vinyl!
Модератор
Вад
Медаль Грамота Почетный битломан
Повідомлень: 2030
Киев
4 часа назад
Щойно відвідав сторінку Рінго Старра і окрім того, що відразу помітив деякі помилки, ще не знайшов жодного слова про його концерт у Києві! І таке відкриття я зробив в день його народження. Хто, якщо не ми, виправить це положення?
Save vinyl!
Модератор
valery57
Грамота Медаль Почетный битломан
Повідомлень: 2429
Черкассы
727 дней назад
Окремі фрагменти у мене є напрацьовані на російській мові у першому виданні книги, та у другому (чорновому) варіанті. Якщо хтось перекладе на українську, то вони могут стати у нагоді. Передивись уважно, всі ці матеріали в тебе є.
Відвідувач
Ram On The Run
Повідомлень: 32
Калининград
2922 дня назад
Делайте, ребята! Удачи вам! music
|
Перейти на форум:
Швидка відповідь
У вас немає прав, щоб писати на форумі.