ГлавнаяНовостиВулиці Джона Леннона бути!

Вулиці Джона Леннона бути!

28 сентября 2016 - Вад

 

Як ми повідомляли раніше, Голова Закарпатської ОГА Геннадій Москаль підписав розпорядження про перейменування вулиць в населених пунктах області, що підпадають під закон про декомунізацію. Одна з вулиць стане носити ім'я Джона Леннона.

І ось, нарешті, діло з паперу почало втілюватись в життя. Далі пряма мова:

Вулиці, перейменовані моїми розпорядженнями на честь силовиків, що загинули на Донбасі, отримають нові вказівники. Заміну табличок мали провести органи місцевого самоврядування, однак вони цим майже не займаються. Тому на Закарпатті досі висять «декомунізовані» Леніни, Калініни, Дзержинські та інші прокомуністичні ідоли, які не тільки не мають ніякого відношення до області, а й замішані в злочинах проти України. Ми самі виготовили вказівники, направимо їх на місця й проконтролюємо, щоб вони були встановлені в найкоротший час.

Крім табличок із прізвищами загиблих героїв зроблені й стилізовані двомовні вказівники на честь Джона Леннона та Енді Воргола. Вулиця Дж. Леннона перейменована в рамках закону про декомунізацію в с. Калини Тячівського району (до цього вона носила назву Леніна), а пл. Е. Воргола – в с. Минай біля Ужгорода (раніше площа називалася Жовтневою).

У Калинах селяни спочатку збунтувалися проти Леннона, однак коли я пообіцяв зробити ремонт вулиці, усі стали фанатами «бітлів». Ремонт уже завершено, так що декомунізація Леніна в Леннона – це не просто зміна табличок.

До речі, ми запросили на урочисте відкриття вул. Дж. Леннона в Калинах посла Великобританії в Україні. Ласкаво просимо до закарпатської глибинки, Ваша Високоповажносте Judith Gough!

Рейтинг: +1Голосов: 1852 просмотра
Комментарии (3)
Віталій #28 сентября 2016 в 23:01+1

Дуже круто! Радію за калинчан! :v:

fcliverpool #29 сентября 2016 в 02:15+1

Вот это да! Бывает же такое! А я в первой половине сентября как раз отдыхал среди гор на турбазе в 4 км от с. Калини! Более того, хоть турбаза находится отдалённо от этого села, но адрес обозначается как с. Калини! (Калини - это по укр.) Всё время думал, где я мог раньше слышать это название? А сейчас вспомнил, что некоторое время назад, читал новость о том, что Геннадий Москаль распорядился переименовать ряд улиц и тогда же подумал, как повезло жителям какого-то там села Калини! Но так получилось, что я изъездил значительную часть этого Тячевского района Закарпатской обл. на велосипеде и места эти уже очень хорошо знаю. Действительно в Калинах есть участок около 800 м с полностью новым и качественным асфальтовым покрытием. Вот оно в чем дело ))) И всё благодаря Джону! )))

valery57 #29 сентября 2016 в 09:110

Самое главное, что процесс пошел! Надеюсь, что продолжение последует...