ГлавнаяНовостиВийшла англомовна книга Дениса Шабеса "THE BEATLES SOLO: The Ultimate Guide to U.K. LP pressing variations 1968-2000"

Вийшла англомовна книга Дениса Шабеса "THE BEATLES SOLO: The Ultimate Guide to U.K. LP pressing variations 1968-2000"

6 ноября 2020 - Вад

Голландське приватне видавництво Apcor щойно видало з друку нову версію книги Дениса Шабеса. Раніше ми вже повідомляли про його перший російськомовний проект "БИТЛЗ СОЛО (Британские издания альбомов 1968-1990)", присвячений каталогізації усіх на сьогодні відомих варіацій сольних альбомів бітлів, виданих у Великий Британії.
Тоді, завдяки автору, нашому клубу вдалося замовити та отримати 12 примірників цього видання зі значною знижкою. Кожен примірник було пронумеровано та власноруч підписано автором.
Книга на Заході викликала великий інтерес серед колекціонерів. Денису було запропоновано перевидати цей довідник з деякими правками та доповненнями на англійській мові.
Чим суттєво відрізняється нове видання від старого:
— Каталог було продовжено до 2000 року.
— Книга містить 330 сторінок (проти 256 у першому виданні).
— Додано понад 200 нових ілюстрацій.
— Були додані усі бюджетні перевидання від MFP та Fame.
— У нового видання тверда палітурка.
Книгу можна придбати безпосередньо через видавництво за посиланням
https://www.apcor.net/vinylology/
У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, розсилка тимчасово діє лише на частину Європи. Серед колишніх країн СРСР, для яких поки що нема обмежень, опинились Білорусь, Молдова, Україна та країни Балтії.
На партію від 5 примірників видавник обіцяє знижку. Клуб має намір замовити невеличку партію цих книг. З цією метою на Форумі буде відкрита спеціальна тема.

Рейтинг: 0Голосов: 0452 просмотра
Комментарии (1)
Вад # 6 ноября 2020 в 15:580

На Форумі відкрито спеціальну тему

https://beatles.com.ua/forum/thread357-1.html