ГлавнаяНовостиВ Україні відзначили 50-річницю альбому "Abbey Road"

В Україні відзначили 50-річницю альбому "Abbey Road"

7 октября 2019 - Вад

Альбом "Abbey Road" став останньою роботою Бітлз, хоча сам квартет про це вже здогадувався під час роботи над ним. А остання записана в студії композиція "The End" водночас стала пророчою завдяки словам, які були відповіддю на результат всього їхнього творчого шляху – "And in the end… The love you take Is equal to the love you make". Так, ось вже на протязі півсторіччя "Abbey Road" являє собою вершину творчості колективу. І сьогодні, через 50 років після його виходу, разом з нами його слухає вже нова генерація меломанів. Люди вважають цю роботу самою найвидатнішою в історії сучасної музики, про що свідчать цифри продажу цієї платівки по всьому світу.

В Україні пройшла ціла низка заходів, присвячених цій події. Наш клуб не був осторонь під час святкування і також прийняв участь в багатьох з них. В день ювілею релізу альбому у Великобританії відбувся ексклюзивний триб’ют у виконанні вітчизняних артистів, що проходив у Carribean Club (м. Київ). Подібні триб’ютні концерти пролунали і в інших містах країни (Львів, Чернігів).

На Українському музичному ярмарку, що проходив з 4 по 5 жовтня на Арт-заводі Платформа, також відбувся невеличкий лекторій, присвячений альбому, який супроводжувався живим виконанням деяких бітлівських каверів.

А завершилось святкування ювілею спеціальною програмою Артура Ямпольського на Old Fashioned Radio під час якої повністю пролунав новий мікс альбому, який було змонтовано до ювілею Джілсом Мартіном – сином видатного продюсера Бітлз Джорджа Мартіна. Згодом тут буде викладено посилання на подкаст цієї програми.

 

Рейтинг: +1Голосов: 1529 просмотров
Комментарии (1)
Вад # 9 октября 2019 в 13:390

Подкаст програми на OFR — майже 2 години ефірного часу!

https://ofr.fm/podcast/everyday-people-vy-pusk-32/