ГлавнаяМероприятия4-5.10.2019 Український музичний ярмарок у м. Києві (Арт-завод Платформа)

4-5.10.2019 Український музичний ярмарок у м. Києві (Арт-завод Платформа)

3 октября 2019 - Вад

Арт-завод Платформа – перший найбільший Креативний кластер в Києві, унікальна локація, що об'єднала Людей, Ідеї і Роботу.

м. Київ, вул. Біломорська, 1 — неподалік від станції метро «Лісова» і ТРЦ «Даринок».

4 жовтня / 11:00 – 19:00
5 жовтня / 10:00 – 19:00

Сайт заходу https://muz-yarmarok.org.ua/
Сторінка у Facebook https://www.facebook.com/Ukr.Muz.Yarmarok/
Сторінка у Instagram https://www.instagram.com/muz_yarmarok/

У першій день роботи виставки Спільнота бітломанів України (Beatles.UA) також прийме участь в її роботі (дивись програму першого дня). 

Рейтинг: 0Голосов: 0492 просмотра
Комментарии (5)
Вад # 5 октября 2019 в 13:560

Якось ми вже звикли, що після кожного подібного заходу на Форумі треба викласти маленький звіт. Отже, не будемо порушувати цю традицію.

Не дивлячись на те, що вчора був робочий день та різні заходи проводились одночасно на двох сценах – все одно, вчора на Ярмарку було дуже круто. Дякуємо усім хто прийшов!

Розповідь про останню роботу Бітлз – альбом «Abbey Road» супроводжувалась виступом Юрія Товстогана, який, в першу чергу виконав у власній обробці композицію «Come Together». До речі, у перші секунди фонограми, з якої починається виступ, вмонтовано оригінальний голос Джона. Якщо комусь не відоме ім’я Юрія Товстогана, то наберіть його у пошуку. Юрій справжній віртуоз, майстер гітарної справи та рок легенда України.

Ну, а щоб народу було цікаво, ми провели невеличку вікторину та її переможець отримав у подарунок від клубу ексклюзивний запис концерту Рінго Стару та його бенду у Києві.

Вад # 5 октября 2019 в 14:440

 

Взагалі, Ярмарок був дуже цікавим у різних аспектах.

Серед всього цього різноманіття можна було побачити і стенд нашого одноклубника скульптора Ігоря Романовського. Вперше можна було побачити деякі його останні роботи.

https://muz-yarmarok.org.ua/news/igor-romanovsky

Але найулюбленішою композицією для мене так і залишився Джон Леннон

Вад # 5 октября 2019 в 15:140

А головніша подія відбулася майже під саме закриття Ярмарку. Ми в Віктором майже настояли на тому, щоб Ігор зареєструвався для участі у розигрішу призів. Він став учасником за номером 800. Ми були на сотню попереду. Та ось у 18-тій години розпочали розіграш призів. Звичайно, приємно було би отримати губну гармошку, або хоч би  футболку заходу. Але на номер 800 випал найголовніший приз – акустична гітара Washburn.

Поздоровляємо Ігоря! Він і досі не вірить, що те що відбулося учора, було насправді.

Вад # 5 октября 2019 в 15:370

А закінчився вечір чудовим виступом на великій сцені колективу CD Band, який виконав кавери на тему пісень Pink Floyd.

Вад # 6 октября 2019 в 12:080

Цікава лекція від Андрія Смірнова. Починайте дивитись друге відео (день 2) десь з відмітки 1:07.

Особливо для мене було цікаво дізнатись про процес виробництва платівок (з 1:20:42), бо в різних джерелах по різному роз’яснюють процес виробу повного накладу релізу

https://muz-yarmarok.org.ua/