ГлавнаяНовостиСтало відомо про наміри перевидати у наступному році колекцію платівок Джорджа Гаррісона

Стало відомо про наміри перевидати у наступному році колекцію платівок Джорджа Гаррісона

2 декабря 2016 - Вад

 

Як повідомляє на своїй веб-сторінці в мережі Інтернет відомий бітломан та блогер з Норвегії Роджер Стормо, останнім часом усе більше поширюються чутки (які ходили і раніше серед бітломанів) про перевидання колекції альбомів Джорджа Гаррисона.
 
Колекція вінілових платівок буде доступна, як у спеціальному лімітованому боксі, так і у роздріб. 
 
Передбачається, що дату релізу буде приурочено до 74-ї річниці з дня народження Гаррісона, тобто 24 лютого 2017 року, хоча ніякого офіціального анонсу ще немає.
 
Колекція складатиметься з усіх альбомів Гаррісона за винятком живого альбому "Concert for Bangladesh", який фактично вважається альбомом різних виконавців, які приймали участь у цьому історичному концерті.
 
Ексклюзивно до боксу будуть додані два пікче-диска, які не будуть надходити у продаж окремо. Це репліки максі-синглів "When We Was Fab" та "Cloud Nine" (треки з них ще мають бути підтверджені). Також передбачається, що до складу боксу увійде бонусний 7-ми дюймовий сингл (або EP), який входив до складу книги "I Me Mine" від Genesis Publications.
 
У подальшому, як щойно буде з’являтися нова інформація, ми будемо інформувати читачів про подробиці майбутнього перевидання.
Рейтинг: +1Голосов: 1914 просмотров
Комментарии (13)
Віталій # 2 декабря 2016 в 01:500

Чудова новина! Джордж на це заслуговує. Але рішення оминути увагою "Бангладеш" мені не зрозуміле. Цей альбом завжди вважався Джорджівським і входив до його діскографій, чи не так?

Вад # 2 декабря 2016 в 10:370

Мабуть це пов’язано з правами. Коли вперше цей концерт вийшов на компакт-диску у 1991 році, то у Європі його видала компанія Epic, яка підпорядковується корпорації Sony Music. Згодом, вже у цьому сторіччі, концерт було видано також і на DVD компанією Warner Bros. Гадаю, що це все і завадило додати цей реліз до нового видання.

Така ж сама історія і з Deep Purple. На початку минулого року вийшов бокс їх платівок в якому були альбоми починаючи с "Machine Head", тобто з 1972 року. Я звертався до компанії з питанням чому немає у боксі альбомів, що виходили раніше. Мені було пояснено, що після розвалу EMI, записи, що були записані на Purple Recods відійшли до Universal. А ті що у той час виходили на платівках під лейблом Harvest ("In Rock", "Fireball"…) відійшли до Warner Bros. І ось, нарешті восени цього року надійшли у продаж і ці альбоми, але поодинці, не боксом. Нажаль, тепер доводиться їх добирати в іншому місці.

valery57 # 2 декабря 2016 в 08:170

:laugh:

Игорь # 2 декабря 2016 в 13:550

А що це за бонусний EP до книги I Me Mine? Знаю про EP до книг Songs by George частина 1 і 2, вони обговорювалися на сайті. А про такий не чув, що там?

Игорь # 2 декабря 2016 в 14:090

А ось прочитав у блозі Стормо: мова йде про пікче-диск Cloud 9, саме він, очевидно, був у книзі I Me Mine ексклюзивного видання Genesis Publ, але тоді навіщо уточнювати склад треків?

Вад # 3 декабря 2016 в 15:120

А мені не зрозуміло, що мається на увазі під двома пікче-дисками максі-синглів "When We Was Fab" та "Cloud Nine", які повинні бути репліками старих видань. Ну, перша назва відома. А ось друга мені не зрозуміла. Мабуть мова таки йдеться про максі-сингл "Got Mu Mond Set On You", який також відноситься до періоду роботи над альбомом "Cloud Nine".

Вад # 3 декабря 2016 в 15:190

Ага, ось Роджер дописав та видалив з картинки "Early Takes Vol 1":

George's first two albums, the experimental "Electronic Sound" and the movie soundtrack "Wonderwall Music", both released while Harrison was still in the Beatles, will also be part of the reissue programme. "Early Takes Vol 1" is currently readily available on vinyl and will not be included in the boxed set. Here's a list of the 13 albums in the box:

01. Wonderwall Music

02. Electronic Sound

03. All Things Must Pass

04. Living In The Material World

05. Dark Horse

06. Extra Texture

07. 33 & 1/3

08. George Harrison

09. Somewhere In England

10. Gone Troppo

11. Cloud Nine

12. Live In Japan

13. Brainwashed

+

14. Picture disc When We Was Fab

15. Picture disc Cloud Nine

This is all preliminary information, so details may change before the release. The two compilation albums "Best of George Harrison" and "Best of Dark Horse, 1976-1989" haven't made the list. Still these albums contain some material not available in the new collection, like the "Bangladesh" single version on the former and "Poor Little Girl" and "Cheer Down" on the latter.

Игорь # 3 декабря 2016 в 15:480

А ще "Cocamamie business" on the latter. А що нарахунок бонусів, чи будуть вони на платівках? Напевно ні

Вад # 3 декабря 2016 в 21:25+1

Ось перелік того, що мало б бути у бонусах:

Bangla Desh (Studio version)

Deep Blue

I Don’t Care Anymore

Miss O’Dell

Tears Of The World

Flying Hour

Sat Singing

I Don’t Want To Do It

Lay His Head

Zig Zag

Cockamamie Business

Poor Little Girl

Cheer Down

Horse To The Water

Ну, подивимось... треба дочекатися офіційної інформації.

Игорь # 4 декабря 2016 в 12:22+1

Якщо не рахувати найрізноманітніші ремікси, альтернативні та концертні версії альбомних пісень, до цього списку варто було б додати Hottest Gong in Town, Absolutely Sweet Marie (з концерту ювілею Дилана), пісню Мо (хоча вона видана на промо-збірнику), I Live For You, Shanghai Surprise. І якщо з боксу висмикнули Early Takes Vol. 1, до бонусів добавимо Moma You've Been On My Mind i Let It Be Me. Як бачимо, на додатковий альбом цілком вистачає.

Вад # 4 декабря 2016 в 13:310

До речі, ось повна дискографія Джорджа яка була видана за роки його життя у Великобританії та Сполучених Штатах. Інформацію було надруковано на початку 2002 року у "Beatles Unlimited Magazine".

Игорь # 4 января 2017 в 19:300

Ну і що чути про цей реліз? У Павутинні тиша, зокрема на офіційному сайті. Реклама березневого випуску «Квітів у Бруді» йде повним ходом, а це планували на лютий і ніякого руху

Вад #17 января 2017 в 15:270

Дату релізу офіційно підтверджено.

https://beatles.com.ua/news/dzhordzh-harrison-kollekcija-plastinok.html