ГлавнаяНовостиНа аукціоні продано демонстраційний запис пісні "It's For You"

На аукціоні продано демонстраційний запис пісні "It's For You"

27 августа 2016 - Вад

 

Як повідомляє сайт www.beatlesauction.co.uk, на аукціон, що відбувся 27 серпня у Ліверпулі, було виставлено невідому до цього часу ацетатну платівку, на якій записано демонстраційний запис композиції Бітлз "It's For You" у виконані Пола Маккартні. 

Відомо що цю композицію написали Пол Маккартні і Джон Леннон у 1964 році. Але самі Бітлз її ніколи не виконували і не записували. Вони подарували цю пісню співачці Сілі Блек. У її виконанні пісня піднялась на сьому позицію національного хіт-параду.

Платівку було знайдено у ліверпульському магазині The Beatles Shop. Вона довгий час пролежала в ньому без особливої уваги оскільки на етикетці значилась тільки назва пісні. Хазяїн магазину гадав, що в його руках знаходиться платівка з записом Сіли, але тільки зараз йому нарешті вдалося її детально прослухати.

На вище згаданому сайті є 20-ти секундний файл с записом, зробленим з цієї платівки. Також на сайти можна дізнатись і про інші подробиці цієї знахідки.

P.S. Щойно стало відомо, що лот було продано за 21 000 фунтів.

Рейтинг: +2Голосов: 2832 просмотра
Комментарии (4)
Віталій #27 августа 2016 в 22:03+1

Сообщают, что продали за 21 тыс. фунтов стерлингов.

http://inshe.tv/society/2016-08-27/155448/

Случайно найденную демозапись The Beatles продали на аукционе за £21 тыс

В Ливерпуле в субботу на аукционе BeatlesMemorabilia за 21 тыс. фунтов стерлингов была продана демозапись песни It’s for You в исполнении Пола Маккартни, которую он вместе с Джоном Ленноном написал для певицы Силлы Блэк.

Как пишет BBC, эта песня две недели держалась в топ-10 британского хит-парада в конце лета — начале осени 1964 года, передает ЛБ.

Демо-версия песни в исполнении Маккартни, записанная несколькими неделями до этого, находилась у Блэк, а затем потерялась. Спустя более чем 50 лет запись была найдена племянником Силлы Блэк Саймоном Уайтом. Он предполагает, что его тетя подарила пластинку своему брату — отцу Саймона Уайта. «Мой отец был заядлым коллекционером, он очень заботился о своей коллекции записей и лично сделал картонный конверт, в котором пластинка хранилась более 50 лет», — рассказал племянник певицы.

Когда Силла Блэк умерла в прошлом году, племянник понес пластинку — на которой, как он считал, пела она — на оценку в магазин The Beatles. Там и обнаружилось, что на самом деле песню исполняет не Блэк, а Маккартни.

Пластинка, учитывая ее давний возраст, сохранилась в хорошем состоянии.

Перед продажей на аукционе Маккартни сделал себе ее копию для личного архива.

Послушать часть записи можно на сайте [url=http://www.beatlesauction.co.uk/2016/07/rare-lost-beatles-demo-for-its-for-you.html]аукциона[/url] Beatles.

http://www.booweb.co.uk/disisbhlcs/icbwftfww.mp3

Віталій #27 августа 2016 в 22:11+2

До речі, ось каталог цього аукціону. Дуже цікаво позаглядати.

http://booweb.co.uk/2016Auction/2016cat.pdf

Игорь #27 августа 2016 в 22:36+2

Ми вже обговорювали цю подію місяць тому, коли тільки стало відомо про знахідку

https://beatles.com.ua/blogs/blyudce-s-sekretami/21-07-2016-g-okolobitlovskie-i-prochie-r.html

Повторюся: буде дуже школа, якщо цей запис не з'явиться хоча б на бутлегах

Вад #27 августа 2016 в 23:44+1

Відновив текст у зв'язку з тим, що торги щойно закінчилися.